گزارش تصویری ضیافت افطاری کودکان بی سرپرست در تماشاخانه روباز سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری رشت
گزارش تصویری نود و سومین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری جلسه اقتصاد مقاومتی در فرمانداری رشت
گزارش تصویری طعم شیرین رمضان
گزارش تصویری راهپیمایی مردم رشت در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی
در جلسه علنی شورای رشت مطرح شد

در جلسه علنی شورای رشت از کاهش پرداختی‌ها به کارگران شرکتی شهرداری رشت در ماه‌های پایانی سال انتقاد و خواستار تسریع بخشیدن به حقوق و مزایای پایان سال کارگران شدند.

..................... تاریخ انتشار:۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان  رئیس شورای اسلامی شهر رشت ظهر امروز در هشتاد و پنجمین جلسه این شورا در ساختمان شورای رشت واقع در خیابان سعدی با گرامیداشت روز شهدا اظهار کرد: امنیت و آرامش کشور مرهون خون شهدا است و باید قدردان این نعمت باشیم.

سید امیرحسین علوی با اشاره به فرارسیدن ایام نوروز افزود: رشت همه‌ساله جزو مقاصد گردشگری مسافران در این ایام بوده و ستاد استقبال از بهار شهرداری رشت بیش از یک ماه با این مضمون تشکیل‌شده است.

وی با انتقاد از عدم اختصاص اعتبار لازم به دو سازمان سیما و منظر و فرهنگی و ورزشی شهرداری به‌منظور فضاسازی مناسب در طرح استقبال از بهار گفت: با توجه به اینکه این دو سازمان متولی این امر در شهر محسوب می‌شوند انتظار داریم اعتبارات لازم اختصاص پیدا کند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اجرای لکه‌گیری‌های آسفالت سطح رشت تصریح کرد: باید در ایام نوروز به‌گونه‌ای اقدام شود تا خاطره‌ای به‌یادماندنی از ایام نوروز در رشت در ذهن شهروندان و گردشگران باقی‌مانده و با این هدف انتظار داریم رفع لکه‌گیری‌های سطح آسفالت رشت با سرعت بیشتری انجام شود.

وی به کاهش بودجه شورای رشت در سال ۹۸ اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه بودجه سال ۹۸ شهرداری رشت به‌طور انقباضی بسته‌شده یقیناً این اقدام درباره بودجه شورای رشت نیز در نظر گرفته‌شده و ازاین‌رو برای بودجه سال ۹۸ شورا مبلغ یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان پیشنهاد داده می‌شود.

اعضای شورای رشت با بودجه سال ۹۸ شورای رشت به مبلغ یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان موافقت شد.

محمدحسن علیپور عضو شورای اسلامی شهر رشت نیز با اشاره به اینکه حق کارگران شهرداری رشت نباید تضییع شود اظهار کرد: شنیده‌ها حاکی از آن است که برخی از شرکت‌های پیمانکاری دریافتی‌های پایان سال کارگران شرکتی شهرداری رشت را کاهش داده و بنده به این مسئله به‌شدت انتقاد دارم.

عضو دیگر شورای رشت نیز با اشاره به لایحه‌ای پیرامون افزایش کمک بلاعوض به انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی اظهار کرد: در دوران فعالیت شورای دوم و سوم رشت، اعضای شورا نسبت به پرداخت کمک به‌منظور خرید دستگاه‌های دیالیز جدید اقدام می‌کردند و با توجه به دغدغه‌های بیماران این حوزه امیدواریم مساعدت لازم دراین‌باره صورت بگیرد.

اعضای شورای رشت با افزایش سقف پرداخت کمک بلاعوض به انجمن حمایت از بیماران کلیوی به مبلغ بیست میلیون تومان به مدت دو سال موافقت کردند.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)