گزارش تصویری جشن نیکوکاری در شهرداری
گزارش تصویری نشست خبری چهارمین جشنواره فرهنگی هنری فجر اداره فرهنگ و ارشاد رشت
گزارش تصویری راهپیمایی حماسی مردم رشت به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
گزارش تصویری رویداد گیلان: افتتاح پروژه های بخش خمام در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار رشت
گزارش تصویری رویداد گیلان، مراسم تجلیل از پرستاران نمونه استان گیلان
مدیرعامل بیمه سلامت ایران خبر داد

مدیرعامل بیمه سلامت ایران از عملیاتی شدن طرح استحقاق سنجی در بخش سرپایی و بیمارستان‌های خصوصی در آینده نزدیک خبر داد.

..................... تاریخ انتشار:۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان  طاهر موهبتى صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، گیلان را یکى از استان‌های پیشتاز در استقرار نظام ارجاع برشمرد و اظهار کرد: باید تا پایان سه ماه اول سال جدید چهار پروژه اصلى IT شامل رسیدگى الکترونیکى به اسناد، نسخه‌نویسی الکترونیکى، استحقاق سنجى و نظام ارجاع الکترونیکى در این استان به نتیجه برسد.

وی با بیان اینکه بیش از ۴۰ میلیون نفر از ایران تحت پوشش بیمه سلامت هستند افزود: بیشترین تعداد بیمه‌شدگان را روستاییان و کمترین بیمه‌شدگان را اقشاری نظیر دانشجویان، خانواده شهدا و طلاب تشکیل می‌دهند.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با بیان اینکه اجرای طرح استحقاق سنجی در اکثر بیمارستان دولتی، دانشگاهی و پذیرش بدون دفترچه بیمه انجام می‌شود گفت: ارائه خدمات در این بیمارستان‌ها از طریق کد ملی فرد انجام می‌شود و مهم‌ترین نکته در استحقاق سنجی، رفع همپوشانی و صلاحیت خدمت مراکز درمانی است.

موهبتی با اشاره به توسعه طرح استحقاق سنجی بیان کرد: طرح استحقاق سنجی در بخش سرپایی و بیمارستان‌های خصوصی نیز به‌زودی عملیاتی می‌شود.

وی با اشاره به رسیدگی اسناد الکترونیکی در بیمه سلامت تصریح کرد: با همکاری معاونت درمان وزارت بهداشت مقررشده رسیدگی به اسناد الکترونیکی ظرف یک سال آینده در سطح بیمارستان‌های دولتی عملیاتی شود.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران رسیدگی ۲۵۰ فرم به‌صورت دیجیتال را یکی از ویژگی‌های اسناد الکترونیکی برشمرد و افزود: صدور نسخه الکترونیکی یکی دیگر از برنامه‌های سازمان بیمه سلامت در حوزه فناوری است که این سازمان به آن افتخار می‌کند.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)