گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
عضو مجمع نمایندگان گیلان:

عضو مجمع نمایندگان گیلان با اذعان به اینکه دولت به تعهد خود در قبال بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی عمل‌نکرده است گفت: متأسفانه دولت با عدم پرداخت ۱۰ درصد از بیمه صیادان به سازمان تأمین اجتماعی، فضای ناامیدی در میان صیادان به وجود آمده است.

..................... تاریخ انتشار:۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان محمدحسین قربانی با بیان اینکه امیدواریم دولت به‌زودی مشکل بیمه صیادان را حل کند، اظهار کرد: یکی از شغل‌های مردم گیلان به دلیل نوار ساحلی زیاد صید و صیادی است که دولت مکلف شده بود ۱۰ درصد حق‌السهم بیمه آن‌ها را از طریق یارانه پرداخت کنند که امیدوارم این امر به‌زودی محقق شود.

وی با تأکید بر اینکه با آغاز فصل صیادی در سال ۹۷ صیادان با پرداختی ۱۷ درصد از بیمه کار خود را شروع کرده‌اند، تصریح کرد: صیادان از تاریخ ۱۵ فرودین کار خود را آغاز ولی بعد از گذشت چهار ماه از شروع صید تأمین اجتماعی یک بخش‌نامه‌ای صادر و در آن صیادان مکلف شدند بیمه را به‌صورت ۱۰۰ در صد پرداخت کند.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با اذعان به اینکه دولت به تعهد خود در قبال بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی عمل‌نکرده است، گفت: متأسفانه دولت با عدم پرداخت ۱۰ درصد از بیمه صیادان به سازمان تأمین اجتماعی، فضای ناامیدی در میان صیادان به وجود آمده است.

قربانی لازمه ایجاد آرامش در میان صیادان را پرداخت ۱۰ درصد بیمه توسط دولت دانست و افزود: مسؤولان نباید باکارهای خود صیادانی که تنها راه درامدشان همین صیادی است را ناامید کنند لذا از دولت می‌خواهم به وظایف خود در قبال این قشر از جامعه عمل کند.

وی با بیان اینکه دولت در سفر به استان گیلان مکلف شده تا ۱۰ درصد بیمه صیادان را پرداخت کند، گفت: مجمع نمایندگان گیلان جلسات متعددی را با رئیس سازمان برنامه بودجه برگزار و با انجام مصوبه در سفر رئیس‌جمهور به استان گیلان دولت باید حق بیمه ۱۰ درصد صیادان که چیزی در حدود یک و نیم میلیارد تومان می‌شود را پرداخت کند.

 

فارس

نظرات شما
  1. روشن گفت:

    اینکه نمیشه شما با دولت در جمع همراهی می کنید و تعریف و تمجید و وقتی تنها میشوید اظهار نظر انتقادی افاضه می‌فرمائید! چرا در سفر ریاست جمهوری و کابینه این موارد رو مطرح نمی کنید؟

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)