گزارش تصویری/ اجلاس مجمع روسای شوراهای کلانشهرها و مراکز استان‌ ها در رشت
گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎

آقای رئیس جمهور، نماینده شما در گیلان ویترین دولت شماست که بیش از یکسال تخلفات وی را از باب اقامه فریضه امر به معروف و نهی از منکر منعکس نمودیم و نه تنها هیچ اقدامی اصلاحی در پیش نگرفت بلکه بر عزم خود در عدول از قوانین افزود

..................... تاریخ انتشار:۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،افتتاح راه آهن بهانه ای برای سفر حسن روحانی رئیس جمهور به استان گیلان شد تا شاید از نزدیک با دردهای پشت نمای سبز استان گیلان آشنا شود. هرچند برای فردی چون حسن روحانی که سابقه فعالیت در مرکز مطالعات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام را در کارنامه خود دارد، آشنایی با مشکلات این دیار امری بدیهی می بایست باشد اما برای دوری از پیچیده نمودن موضوع می توان به سادگی مشکل گیلان را در یک جمله عنوان نمود: عدم بکارگیری مسئولان کارآمد و مدبر در امورات مدیریتی استان گیلان.
قطعا در علم مدیریت که علم استفاده از منابع محدود برای خواسته های نامحدود نیز تعریف شده است، چنین فرصت و منابعی در استان گیلان، ذی قیمت و فرصتی مغتنم برای بهره برداری صحیح است. این در حالی است که هر که آمد تنها زخمی زد و رفت! و آنچه امروز از گیلان باقی است پیکر زخم خورده، صنایع تعطیل، و کشاورزی در نوسان است.
خود رایی و منفعت گرایی مدیرانی که به جای منافع استان و مردم منافع خود را ارجح دانستند و بعضا حب نفس را بر خدمت مقدم کردند. علیرغم پیش بینی افتتاح پروژه های سفر ریاست جمهوری به گیلان جا دارد تا در این مجال چند پروژه دیگر برای افتتاح به رئیس جمهور معرفی گردد تا دسترنج استاندار به ثمر رسیده و سفر الکن به اتمام نرسد.

۱. افتتاح انتصابات غیر قانونی بخشداران غیر مستخدم مرکزی رشت، مرکزی رودبار، خشکبیجار، کرگانرود با شعار: تدبیر برای دوستان تبعیض برای مردم!
۲. جشن پایان خدمت مشاوری که امریه بود! به پاس تمام زحمات فرشاد نوروز پور برای مناطق محروم استانداری گیلان!
۳. افتتاح پروژه ساحل سفیر امید آستارا با شعار: ترک تشریفات ویژه عزیزان!
۴. افتتاح اولین نصب پلاک ملی بر روی خودروی مزدا x9 منطقه آزاد با شعار: ما می توانیم پس می شود، بی خیال جرم!
۵. جشن کاهش چشمگیر تصدی پست های مدیریتی توسط ایثارگران استانداری با شعار: ایثارگر زدایی از پست های مدیریتی!
۶. رونمایی از بند ویژه مدیران دولتهای یازدهم و دوازدهم در بازداشتگاه با شعار: از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
۷. جشن خودکفایی در صدور دستورالعمل و شیوه نامه های من در آوردی و موازی به تحریر استاندار با شعار: بی خیال قوانین من حقوقدان هستم!
۸. جشن انتصابات دل بخواهی و خارج از ظرفیت قانونی در استانداری و فرمانداری ها با شعار: شایسته سالاری و سالاریسم در انتصابات!
۹. جشن سرکوب عقاید مخالف و مبارزه با امر به معروف و نهی از منکر و عدم دعوت از رسانه های منتقد به مهمانی آقای رئیس جمهور با شعار: زنده باد مخالف من!
۱۰. رونمایی از صف های گوشت و مرغ با شعار: بازگشت مردم به دهه نوستالژیک شصت!
۱۱. شروع بکار بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی و پروژه مارینا با شعار؛ موانع محیطی زیستی برای مردم، منافعش برای دولت!
۱۲. رونمایی از مدیرکل گردشگری و صنایع دستی با شعار؛ مدیرکل سازی بیکاران!

آقای رئیس جمهور، نماینده شما در گیلان ویترین دولت شماست که بیش از یکسال تخلفات وی را از باب اقامه فریضه امر به معروف و نهی از منکر منعکس نمودیم و نه تنها هیچ اقدامی اصلاحی در پیش نگرفت بلکه بر عزم خود در عدول از قوانین افزود. ای کاش حداقل استاندارتان به منشور تبلیغاتی حقوق شهروندی مکلف می بود اما از این مصوبه ها دولت تدبیر و امید زیاد دارد و صد البته آنچه به جایی نرسد فریاد است….، ما را به خیر تو امید نیست شر مرسان….!

نظرات شما
  1. روشن گفت:

    (وصف حال این دولت اعتدال اصلاح طلب)
    گوش اگر گوش تو ناله اگر ناله ماست
    آنکه صد البته! جای نرسد فریاد ست

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)