گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
گزارش تصویری از حماسه عظیم مردم روزه‌دار رشت در روز قدس ۹۸
واکنش تند جبار کوچکی نژاد به نامه نوبخت:

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از رفتار دولت درباره وضعیت ارائه کالاهای اساسی، گفت: ۴۰۰ هزار تومان به حقوق محرومین اضافه شده است اما دولت می گویید به قانون عمل نمی کنید، شما چه کار هستید که می گوید قانون مجلس را قبول ندارید؟

..................... تاریخ انتشار:۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،در نشست علنی دیروز  (یک‌شنبه، ۱۲ اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، جبار کوچکی نژاد در نطق میان دستور خود اظهار داشت: از مقام معظم رهبری بخاطر بیانیهگام دوم انقلاب، تشکر می کنم، ملتی که چهار دهه اول انقلاب را با همه فراز و نشیب با اقتدار ادامه دادند و دراوج اقتدارنظام جمهوری اسلامی ۴۰ سال آینده را طی می کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد:تاکید مقام معظم رهبری در گام دوم از بین بردن خطاهای گذشته است، مرز بندی شفاف و پر رنگ با دشمنان  نظام جمهوری اسلامی ایران، تکیه بر جوانان، توجه به علم و دانش، تاکید بر اقتصاد، مبارزه با فساد سیاسی، اقتصادی و اخلاقی که غده چرکین نظام است، که خارج کردن این غده چرکین انسان هایی با ایمان، جهادگرد با دستانی پاک و دل های نورانی می خواهد، عزت ملی، روابط خارجی، مرزبندی با دشمنان نظام شاخصه مهم این پیام بود.

حل مشکل اقتصادی کشور، روحیه انقلابی و انقلابی عمل کردن را می خواهد

نماینده مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی عنوان کرد: امروز حل مشکل اقتصادی کشور، روحیه انقلابی و انقلابی عمل کردن را می خواهد، با همین روحیه انقلابی در هشت سال دفاع مقدس و تمامی پیچ و خم های خطرناک انقلاب را پشت سر گذاشته ایم،  آنچه در اقتصاد ما را عقب نگه داشته است منفعت طلبی، عافیت اندیشی، فساد اقتصادی است، روحیه انقلابی نه تنها در داخل کشور، بلکه در خارج از کشور هم برای کشور افتخار آفرید.

با برجام کشور را عقب نگه داشتید

وی تاکید کرد: متاسفم برای افرادی که به تذکرات مقام معظم رهبری توجه نکردند، دولت و مجلس به جای توکل به خدای بزرگ، نجات کشور را در ارتباط با استکبار، جستجو می کنند، آنهایی که می گفتند برجام نجات دهنده کشور است صادقانه اعتراف کنند، نه تنها کشور را ۶ سال عقب نگهداشت بلکه مسیر توسعه کشور را کند و تعطیل کرد.

مجمع تشخیص مصلحت نظام، پالرمو را رد می کند

این نماینده مجلس ادامه داد: امروز شجاعانه اعلام کنید برجام نقطه سیاه در تاریخ دولت است، متاسفانه از گذشته درس نمی گیرند و به جای جبران اشتباه، استعفا می دهند، هماهنگ با دشمنان نظام، حل مشکل را در تصویب لوایح سه گانه CFT، پالرمو و  لوایح دیگر می دانند، با فشار  و تهدید به مجمع تشخیص مصلحت نظام، تلاش می کنند این لوایح را تصویب کنند. یقینا بزرگان کشور در مجمع این لوایح را رد می کنند تا مسیر غلط در کشور را ببندند.

کوچکی نژاد بیان داشت: چرا وقتی همکاران شما از ظرفیت قانون اساسی استفاده می کنند و از رئیس جمهور سوال و باز خواست می کنند لقب اسرائیلی و آمریکایی می دهید، هماهنگ با دشمنان نظام کسانی هستند که مردم را در تنگنا و مشکلات قرار داده اند، امروز باید دولتمردان جواب دهند با ضعف عملکرد خود ۱۰ ها میلیارد دلار از کشور خارج شد و میلیاردها دلار به جیب سوء استفاده گران ریختید و سفره مردم عزیز را کوچک کردید.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: مگر در جنگ اقتصادی نیستیم، همکاران از شما سوال می کنند مگر در جنگ کوچکترین اشتباه جان انسان ها را به خطر نمی اندازد، نباید عاملین اشتباه محاکمه شوند؟ چرا با عملکرد خود به مردم ظلم می کنید؟ چرا قوه قضاییه در مقابل تصمیمات غلط دولت اقدام نمی کند؟ چرا با خیانت کاران به اموال مردم چه در دولت، چه در جاهای دیگر برخورد نمی کنید؟ چرا به جای دفاع از مردم از خیانت کاران فتنه دفاع می کنید؟ شما بدانید اگر حصر را بردارید، مردم و خانواده های آسیب دیده از قوه قضاییه می خواهند محاکمه سران فتنه را شروع کنند و آن وقت آبرویی برای شما باقی نمی ماند.

وی افزود: آقای رئیس جمهور آیا می دانید در جنگ اقتصادی سیاست های نفتی مهمترین اهرم اقتصاد کشور است، چرا کلید حل مشکل اقتصاد کشور را به کسی دادید که همه درهای ورودی کشور را قفل کرده و به جای همسایگان و کشورهای دوست به دنبال دشمنان ۴۰ ساله مردم می رود؟ کدام عقل سلیم چنین می کند؟

کوچکی نژاد با طرح این سوال که آیا نباید به شماها شک کنیم که دانسته کشور را به سوی پرتگاه می برید، اظهار داشت: اگر خائنین به کشور را از بدنه اجرایی دور نکنید، نیروی انقلاب ناچارند از اهرم های قانونی در مقابل شما بایستند و آن وقت مشخص می شود چه کسی با دشمنان نظام هماهنگ عمل می کنند.

این نماینده مجلس خطاب به کابینه دولت گفت: وزرای اقتصادی و خدماتی دولت، آیا دشمنان این مردم را اذیت نکرده اند که شما دانسته یا نادانسته با عملکرد خود مردم را در تنگنای اقتصادی قرارداده اید، مگر چند ماه قبل مجلس طرحی نیاورد تا کالاهای ضروری مردم را قانونی و صحیح به دست مردم برساند، شما همینجا وعده دادید که خودتان لایحه می آورید، چه شد؟ آیا لایحه آوردید یا میلیاردها دلار را در کشور حیف و میل کردید. آیا در جنگ اقتصادی سرعت عمل شما این است، به دوستان  وکیل الدوله گفتید به این طرح رای ندهند.

وی با اشاره به مخالفت نوبخت با مصوبه مجلس برای افزایش حقوق ها گفت: ۴۰۰ هزار تومان به حقوق محرومین اضافه شده است، می گویید به قانون عمل نمی کنید، شما چه کار هستید که می گوید قانون مجلس را قبول ندارید؟ گفته اید نخبگان را فراری می دهید، کدام نخبگان، نخبگان علمی و استاتید دانشگاه که از مالیات معاف شدند،  اینجا هم از ۱۰ درصد و ۴۰۰ تومان برخوردار می شوند، نکند نگرانی شما برای حقوق های نجومی آنهایی که حقوق های بالای ۱۰ میلیونی می گیرند، چطور شد میلیون ها فرهنگی و ۴۰۰ هزار پرستار و هزاران کارگر و کسان دیگر که باید از این منابع استفاده کنند شما را نگران نکردند اما عده ای اندک که از آنها کم می شود باعث نگرانی شما شد.

نماینده مردم رشت خطاب به وزیر جهادکشاورزی، بیان کرد: می گوید گوسفند به صورت گله ای از کشور خارج می شود مگر شما مسئول نیستید؟ چرا از نیروی انتظامی استفاده نمی کنید و جلوی قاچاق را نمی گیرید؟ از سوی دیگر با ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومان برنجی که مورد نیاز نیست را وارد کشور می کنید تا کشاورز را زمین گیر کنید./

 

نظرات شما
  1. محمد گفت:

    سلام
    چرا ما گیلانی ها عادت داریم گل بخودی بزنیم . عزیز یک نفر فقط یک نفر گیلانی در کابینه هست . حمایت نکنید ولی لااقل تخریب هم نکنید . همه کابینه و سازمان ها اعتراض دارند نوبخت به گیلان بیشتر توجه دارد .انقدر بگویید تا این را هم عوض کنند .

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)