گزارش تصویری شب اول احیاء در گلزار شهدای رشت
گزارش تصویری بزرگداشت حماسه سوم خرداد در گلزار شهدای رشت
گزارش تصویری ضیافت افطاری کودکان بی سرپرست در تماشاخانه روباز سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری رشت
گزارش تصویری نود و سومین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری جلسه اقتصاد مقاومتی در فرمانداری رشت
مربی سپیدرود رشت:

مربی سپیدرود رشت با اشاره به اینکه در بازی با ماشین سازی تبریز تنها برای کسب هر سه امتیاز به میدان می رویم، گفت: «ابراهیم لطفی» تنها غایب و مصدوم سپیدرود در بازی برابر ماشین سازی است.

..................... تاریخ انتشار:۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان علیرضا امامی‌فر ظهر پنجشنبه در نشست خبری قبل بازی با ماشین سازی تبریز با اشاره به اینکه علی کریمی مالک و سرمربی تیم سپیدرود رشت است، اظهارکرد: وی، بنده را به عنوان نماینده خود به کنفرانس خبری اعزام کرده است.

وی با بیان اینکه به رغم احترامی که برای تیم ماشین سازی تبریز قائل هستم اما بازیکنان سپیدرود فردا برای کسب برد به میدان می روند، افزود: تمام تلاش خود را برای کسب پیروزی و خوشحالی هواداران انجام می دهیم.

امامی فر با اشاره به پرداخت مبلغ قراردادهای بازیکنان تیم سپیدرود رشت، گفت: حدود ۴۵ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان براساس زمانبندی مالک پرداخت شده است.

وی در ادامه به بقای تیم سپیدرود رشت در لیگ برتر فوتبال ایران نیز اشاره و بیان‌کرد: بقای سپیدرود در لیگ امسال نیز امکان پذیر است و امیدوارانه مسابقات را دنبال می کنیم.

مربی سپیدرود رشت یادآورشد: برای بازی فردا مقابل ماشین سازی تبریز ابراهیم لطفی مدافع تیم تنها غایب و مصدوم تیم سپیدرود است.

دیدار دو تیم سپیدرود رشت و ماشین سازی تبریز روز جمعه  ۲۶ بهمن ۹۷ ساعت ۱۶:۰۰ با قضاوت وحید کاظمی در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار خواهد شد.

 

مهر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)