گزارش تصویری/ اجلاس مجمع روسای شوراهای کلانشهرها و مراکز استان‌ ها در رشت
گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل:

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با انتقاد از وقوع برخی اتفاقات در حوزه انتخابیه خود گفت:‌ ۲۰۰ هکتار زمین در نوروز محله دیلمان بخش سیاهکل جهت شهرک‌سازی به غیربومی‌ها واگذار شده است.

..................... تاریخ انتشار:۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ذبیح‌الله نیکفر در گفت‌وگویی اظهار داشت: واگذاری ۲۰۰ هکتار زمین در نوروز محله بخش دیلمان شهرستان سیاهکل آن هم به افراد غیربومی برای شهرک‌سازی اتفاق ناگواری است که در حوزه انتخابیه اینجانب به وقوع پیوسته و نارضایتی‌های زیادی را نیز به وجود آورده است.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل با بیان اینکه در روزهای اخیر به علت اشتباه رسانه‌ها در درج اخبار،‌ نوروز محله از قول وی به‌عنوان بخشی از لاهیجان اعلام شده است افزود:‌ نوروزمحله‌ای که بخشی از اراضی آن برای شهرک‌سازی به غیربومی‌ها واگذار شده در بخش دیلمان شهرستان سیاهکل واقع شده است.

عضو کمیسیون بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی مجلس طرح‌های هادی را یکی از موانع مهم برای توسعه روستاها در گیلان اعلام کرد‌ و ابراز داشت: انتظار داریم مسئولان دستگاه‌های ذیربط برای اجرای درست و بازبینی برخی از قوانین و قواعد این طرح اقدامات عاجلی را اتخاذ کنند.

نیکفر با تأکید بر اینکه به غیربومی‌ها بهای بیشتری داده می‌شود تصریح کرد: اهداء مجوز ساخت و واگذاری ۲۹ هزار متر مربع به یک گروهی آن هم در اراضی منابع طبیعی و تاریخی تعجب‌برانگیز است در حالی‌که دستگاه‌های مربوطه اجرای عملیات گازرسانی در بخش دیلمان را ۲ سال معطل گذاشتند.

وی با اشاره به اینکه طرح‌های هادی از اصول و اهداف اولیه خود خارج شده‌‌اند گفت: طرح‌های هادی امروز در بسیاری از بخش‌ها و شهرستان‌های گیلان به یک معضل و مانع جدی در برابر توسعه روستاها تبدیل شده است بنابراین لزوم بازنگری و دقت در اجرای آن توسط دستگاه‌های ذیربط ضروری است.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)