گزارش تصویری/ اجلاس مجمع روسای شوراهای کلانشهرها و مراکز استان‌ ها در رشت
گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
فرمانده سپاه قدس گیلان:

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مردم نباید منتظر حل همه مشکلات از سوی دولت باشند گفت: همه مشکلات با همکاری دولت و مردم قابل‌حل است و مردم اکنون می‌بایست همانند هشت سال دفاع مقدس وارد میدان شوند.

..................... تاریخ انتشار:۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان هم‌زمان با نهمین روز از دهه فجر انقلاب، پروژه آب‌رسانی ماشمیان بااعتبار ۳۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری و بازارچه صنایع‌دستی و خانه عالم در خورگام رودبار افتتاح شد.

فرمانده سپاه قدس گیلان عصر امروز در آیین بهره‌برداری پروژه محرومیت‌زدایی بخش خورگام رودبار  با اشاره به نقش مردم در عمران و آبادانی کشور اظهار کرد: توسعه و پیشرفت منطقه با کمک دولت و مردم محقق می‌شود.

محمد عبدالله پور با بیان اینکه مردم نباید منتظر حل همه مشکلات از سوی دولت باشند گفت: همه مشکلات با همکاری دولت و مردم قابل‌حل است و مردم اکنون می‌بایست  همانند هشت سال دفاع مقدس وارد میدان شوند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با اشاره به کارهای ارزشمند قرارگاه پیشرفت و آبادانی در سطح کشور، استان و شهرستان اظهار کرد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی قدم ارزشمندی در راستای محرومیت‌زدایی برداشته و باید همه کمک کنیم که این توسعه و آبادانی گسترده‌تر شود.

منوچهر جمالی با بیان اینکه خورگام از گذشته محروم بوده گفت: اقدامات خوب و ارزشمندی در سال‌های اخیر در خورگام صورت گرفته ولی باید برای رفع مشکلات موجود تلاش بیشتری کرد.

وی با بیان اینکه خورگام در سال آینده به بخش سبز ازنظر شاخص گاز تبدیل می‌شود افزود: توسعه، پیشرفت و آبادانی منطقه نشان‌دهنده دستاورد نظام است که البته نقش مشارکتی مردم در توسعه و پیشرفت منطقه را نباید نادیده گرفت.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به راهپیمایی روز ۲۲ بهمن از مردم خواست همانند گذشته باصلابت و با مشت‌های گره‌کرده در راهپیمایی حضور پیدا کنند.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)