گزارش تصویری شب اول احیاء در گلزار شهدای رشت
گزارش تصویری بزرگداشت حماسه سوم خرداد در گلزار شهدای رشت
گزارش تصویری ضیافت افطاری کودکان بی سرپرست در تماشاخانه روباز سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری رشت
گزارش تصویری نود و سومین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری جلسه اقتصاد مقاومتی در فرمانداری رشت
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه چهل سال تعارض و تعاند استکبار جهانی با مردم مسلمان ایران حاصلی جز ناامیدی، شکست و برانگیختن نفرت جهانی برای آنان نداشته است، گفت: ایران اسلامی همچنان با اقتدار در مسیر پیشرفت و تعالی گام برمی‌دارد.

..................... تاریخ انتشار:۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری در گفت وگویی، انقلاب اسلامی ایران را مردمی‌ترین انقلاب تاریخ بشریت دانست و اظهار کرد: انقلاب اسلامی بی ‌نظیرترین رویداد تاریخ معاصر جهان است که با استعانت از عنایات ویژه پروردگار متعال، هدایت‌های روشنگرانه و پیامبرگونه امام خمینی(ره) و حضور آگاهانه و وحدت کلمه مردم مسلمان ایران به پیروزی رسید.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران با احیای اسلام ناب محمدی(ص) نظامی توانا و کارآمد مبتنی بر احکام اسلام را برای اداره کشورها معرفی کرد، افزود: انقلاب ایران با سرنگونی رژیم ستمشاهی پهلوی و شکست نظام سلطه جهانی توانست با ایجاد تحولی اساسی، ارزش‌های اسلامی و معنوی را جایگزین ارزش‌های بی ‌مقدار غربی و مادی برآمده از فرهنگ الحادی و استبدادی رژیم منحوس پهلوی کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان انقلاب اسلامی را راهی نجات‌بخش پیش‌ روی جامعه رو به زوال بشریت دانست و تاکید کرد: در سایه انقلاب آزادگی، عزت و رستگاری برای ایران به ارمغان آمد و ملت از چنگال اسارت طاغوت و بندگی استکبار جهانی رهایی یافتند.

اشجری با بیان اینکه ا نقلاب ایران با ایجاد موج بیداری اسلامی در کشورهای منطقه به الگوی بی ‌بدیل مبارزه با استکبار جهانی تبدیل شده است، تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی مسلمانان را به احقاق حقوق انسانی و اسلامی خود ترغیب کرده است تا با بازگشت به دین مبین اسلام و تمسک به احکام مترقی اسلام، عظمت و عزت گذشته خود را بازیابند.

وی اقتدار انقلاب اسلامی و صدور آن به منطقه را سبب خشم سران استکباری جهانی دانست و ادامه داد: علیرغم گذشت چهل سال از عمر پرافتخار انقلاب اسلامی دشمنان همچنان با دسیسه‌چینی، توطئه‌پردازی و فتنه‌گری به خیال باطل خود می‌کوشند تا این انقلاب را متوقف، منحرف و یا شکست دهند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه باطل را یارای مقابله با حق نیست، یادآور شد: در تقابل حق و باطل، پیروزی از آن مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران خواهد بود.

اشجری با بیان اینکه چهل سال تعارض و تعاند استکبار جهانی با مردم مسلمان ایران حاصلی جز ناامیدی، شکست و برانگیختن نفرت جهانی برای آنان نداشته است، گفت: ایران اسلامی با دستاوردهای گرانبهای چهل ساله خود همچنان با اقتدار در مسیر پیشرفت و تعالی گام برمی‌دارد.

وی اضافه کرد ایران اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همه تهدیدها و تحریم‌ها را پشت ‌سر گذاشته و در انتظار خلق حماسه‌ای دیگر در یوم‌الله ۲۲ بهمن است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان نقشه‌های دشمنان نظام برای ناکارآمد جلوه‌ دادن نظام و ایجاد موج ناامیدی را نقش‌ بر آب دانست و عنوان کرد: مردم مسلمان ایران با لبیک به ندای آسمانی رهبر معظم انقلاب اسلامی، خیال‌های شوم و باطل سران استکباری را در زیر گام‌های استوار خود لگدمال می‌کنند تا دولت‌های استکباری بدانند که ملت آزاده ایران همانگونه که فریب لبخندهای شیطانی «اوباما» را نخورد، هرگز هراسی از بلوف‌های «ترامپ» احمق به دل راه نخواهد داد.

اشجری حضور گسترده و پرشور مردم انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن را به مثابه دفاع جانانه از آرمان والای انقلاب و نفی هرگونه دسیسه، نیرنگ، فتنه و شرارت قدرت‌های شیطانی جهان و تکرار پاسخ «نه» به خواب و خیال‌های خام سران استکبار جهانی برای دخالت در امور کشور دانست.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک عطیه الهی است، اظهار کرد: دشمنان قسم‌ خورده نظام و بدخواهان مردم مسلمان ایران بدانند که ملت ایران با گذشت چهل سال همچنان بر شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» به عنوان بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی پایبند هستند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان نظام مقدس جمهوری اسلامی را ثمره سال‌ها مبارزات انقلابی مردم دانست و متذکر شد: ملت تا آخرین نفس پاسدار انقلاب و نظام، این میراث گرانبهای امام خمینی(ره) و خون پاک شهدا خواهند ماند.

اشجری با گرامیداشت آغاز دهه پنجم عمر پرافتخار انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: بی تردید گیلانیان غیور و همیشه در صحنه بار دیگر با حضور پرشور و وحدت‌بخش خود در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، حماسه‌ای دیگر خواهند آفرید و برگ زرینی بر صحیفه افتخارات انقلاب اسلامی در استان گیلان خواهند افزود.

 

ایسنا

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)