گزارش تصویری شب اول احیاء در گلزار شهدای رشت
گزارش تصویری بزرگداشت حماسه سوم خرداد در گلزار شهدای رشت
گزارش تصویری ضیافت افطاری کودکان بی سرپرست در تماشاخانه روباز سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری رشت
گزارش تصویری نود و سومین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری جلسه اقتصاد مقاومتی در فرمانداری رشت

چند پروژه‌ عمرانی به‌مناسبت دهه فجر با حضور فرماندار شهرستان رشت افتتاح شد.

..................... تاریخ انتشار:۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان چندین پروژ عمرانی به‌مناسبت دهه مبارک فجر صبح امروز با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان استانی در شهرستان رشت افتتاح شدند.

میرشمس مومنی‌زاده، فرماندار رشت در مراسم افتتاح خانه بهداشت روستای پلکو اظهار داشت: خدمات حوزه سلامت از مهمترین و موثرترین حوزه‌هاست، به‌ویژه مراکز خانه بهداشت که در راستای پیشگیری از بیماری‌ها فعالیت دارند.

به گزارش تسنیم، پل شهدای کماکل با اعتبار ۵۷۰ میلیون تومان، آسفالت روستای کماکل به طول ۲ کیلومتر و ۲۰۰ متر با اعتبار ۴۵۰ میلیون تومان و احداث خانه بهداشت با اعتبار هزار و ۲۵۰ میلیون ریال در روستای پلکو توسط مرکز بهداشت به بهره‌برداری رسیدند.

افتتاح مجموعه تالار پذیرایی پاسارگاد با اعتبار حدود ۵ میلیارد تومان با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، از برنامه‌های امروز صبح فرماندار شهرستان رشت بود.

امسال در دهه مبارک فجر، ۳۳۶ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار بالغ بر ۵۰۸ میلیارد تومان در شهرستان رشت به بهره‌برداری رسید که این پروژه‌ها در مجموع حدود ۲ هزار و ۴۰ فرصت شغلی دائم و موقت ایجاد کرده است.

همچنین ۲ هزار و ۵۰۰ برنامه فرهنگی، مذهبی و هنری توسط دستگاه‌های اجرایی، هنری و انقلابی، اجرا می‌شوند؛ منابع تامین اعتبارات پروژه‌ها توسط دستگاه‌های اجرایی، اعتبارات استانی و ملی، تسهیلات بانکی و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی تامین شده است.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)