گزارش تصویری شب اول احیاء در گلزار شهدای رشت
گزارش تصویری بزرگداشت حماسه سوم خرداد در گلزار شهدای رشت
گزارش تصویری ضیافت افطاری کودکان بی سرپرست در تماشاخانه روباز سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری رشت
گزارش تصویری نود و سومین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری جلسه اقتصاد مقاومتی در فرمانداری رشت
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان:

مدیرکل بیمه تامین اجتماعی گیلان با اشاره به اینکه ضریب نفوذ بیمه‌ای در این استان ۴۸ درصد است، گفت: در سال‌های اخیر حسیاست مردم نسبت به بیمه بیش از گذشته بوده است.

..................... تاریخ انتشار:۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان جمیل حق‌پرست ظهر یکشنبه در مراسم افتتاح و بهره‌برداری از ساختمان جدید بیمه تامین اجتماعی شعبه بندرانزلی، اظهارکرد: ۶۲ درصد جمعیت بندرانزلی بیمه شده تامین اجتماعی هستند در حالی که ضریب نفوذ بیمه‌ای کل جمعیت گیلان ۴۸ درصد است.

وی افزود: متاسفانه با وجود تلاش‌های صورت گرفته در سال‌های اخیر حساسیت مردم نسبت به بیمه آنگونه که باید نبوده و افراد تنها در صورت از دست دادن توان کاری و نداشتن درآمد، به فکر بیمه می افتند.

حق پرست با اشاره به اینکه شعبه بندرانزلی این سازمان از شعبه تیپ یک کشوری محسوب می شود، گفت: بندرانزلی ۳۱ هزار بیمه شده اصلی و ۱۱ هزار مستمری‌بگیر دارد که با افراد تحت تکفل ۹۸ هزار نفر را تحت پوشش بیمه‌ای خود قرار داده است.

وی به اهمیت توجه به مقوله مهم بیمه از سوی مردم تأکید کرد و ادامه داد: خوشبختانه آمار گروه‌های بیمه‌شدگان خاص در استان گیلان افزایش یافته و این امر بیانگر فرهنگ مردم و توجه آنان به این نوع بیمه است.

مدیرکل بیمه تامین اجتماعی گیلان با اشاره به افتتاح ساختمان جدید تامین اجتماعی شعبه بندرانزلی، اظهارکرد: کلنگ احداث این پروژه در سال ۹۵ در زمینی به مساحت هزار و ۹۰۰ متر زده شد و پس از ۲۴ ماه با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان و زیربنای ۳ هزار و ۲۰۰ متر در سه طبقه به بهره برداری رسید.

 

مهر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)