گزارش تصویری شب اول احیاء در گلزار شهدای رشت
گزارش تصویری بزرگداشت حماسه سوم خرداد در گلزار شهدای رشت
گزارش تصویری ضیافت افطاری کودکان بی سرپرست در تماشاخانه روباز سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری رشت
گزارش تصویری نود و سومین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری جلسه اقتصاد مقاومتی در فرمانداری رشت
نماینده رشت در گفتگو با رویداد گیلان:

نماینده رشت درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیسیونِ اصل ۹۰، محل طرحِ پیاده راه را بررسی و اعلام کرد که این طرح هیچ توجیه اقتصادی و اجتماعی ندارد گفت: امروز اقدام عملی انجام نمی گیرد و متاسفانه هیچ کس هزینه این طرح اشتباه را پرداخت نمی کند.

..................... تاریخ انتشار:۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ......................

 

جبارکوچکی نژاد درگفتگو با خبرنگار رویداد گیلان با اشاره به طرح پیاده راه شهرداری رشت اظهارکرد: آن زمان وقتی که قصد داشتند این طرح را شروع کنند، ما اعتراض بازاریان را به مسئولان استان اعلام کردیم و همه ی مسئولان تقریبا موافق این بودند که این طرح انجام نگیرد، اما در خفا شورای شهر و شهرداری و بعضی از مسئولان همراهی کردند.

وی افزود: این طرح به اعتقادِ من، جز خسارت سنگین برای بازاریان و ورشکستگی آنها و به زندان انداختن تعداد زیادی از بازاریان و سرگردانی مردم برای داد و ستد با بازار، چیزی را به همراه نداشت.

نماینده رشت درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ جای دنیا ما طرحی را ندیدیم که خیابان هایِ مرکز تجارت شهر را ببندند و تردد را ممنوع کنند، گفت: آن زمان هم کمیسیونِ اصل ۹۰، محل طرح را بررسی، پیگیری و اعلام کرد که این طرح هیچ توجیه اقتصادی و اجتماعی ندارد.

کوچکی نژاد تصریح کرد: امروز نیز همه به این نتیجه رسیدند که این کار توجیهی ندارد ولی اقدام عملی انجام نمی گیرد وکسی این مشکل را حل نمی کند و متاسفانه هیچ کس این هزینه را پرداخت نمی کند.

وی با تاکید براینکه معتقد هستیم که شورای ترافیک که بالاترین مرجع رسیدگی به این نوع امور در استان است وظیفه دارد که این کار را انجام دهد، افزود: من اعلام کردم که اگر این کار درمدت معین انجام نگیرد، به هر حال ما اهرم هایی مانند اصل ۹۰ و قوه قضائیه داریم که یقینا پیگیری می کنند و در جهت احقاق حقوق بازاریان اقدام خواهند کرد.

نماینده رشت درمجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح قطار شهری در رشت گفت: در همه ی کشورهای دنیا این طرح اجرا شده و نتایج بسیار مثبتی هم از آن برای مردم حاصل شده است و معتقد هستیم که در استان ما و درشهر رشت یکی از ضروریات است که همه نیز این طرح را مطالبه می کنند .

نظرات شما
  1. روشن گفت:

    یعنی چی که هیچکس بعهده نمی گیرد؟ مملکت قانون داره! مگر صورت جلسه و امضاء مسئولان وقت رو نداره؟ نامه بزنید به قوه قضائیه بعنوان مدعی العموم دادستانی ورود کنه! عاملان این تضیع بیت المال محاکمه شوند.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)