گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
گزارش تصویری از حماسه عظیم مردم روزه‌دار رشت در روز قدس ۹۸
عضو مجمع نمایندگان گیلان:

به گزارش رویداد گیلان ،حجت‌الاسلام محمدمهدی افتخاری در گفت‌وگویی اظهار داشت: با توجه به شرایط فروش نفت و متغیر بودن درآمدهای نفتی در سال آینده، روند‌ اجرای پروژه‌های زیرساختی کشور نیز با چالش‌هایی مواجه می‌شود بنابراین دولت از هم‌اکنون باید برای آن چاره‌اندیشی کند. عضو کمیسیون عمران مجلس پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی و برداشت کمتر از خزانه […]

..................... تاریخ انتشار:۲۰ دی ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،حجت‌الاسلام محمدمهدی افتخاری در گفت‌وگویی اظهار داشت: با توجه به شرایط فروش نفت و متغیر بودن درآمدهای نفتی در سال آینده، روند‌ اجرای پروژه‌های زیرساختی کشور نیز با چالش‌هایی مواجه می‌شود بنابراین دولت از هم‌اکنون باید برای آن چاره‌اندیشی کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی و برداشت کمتر از خزانه کشور توسط دولت را مورد تأکید قرار داد و عنوان کرد: نیازهای اساسی و احتیاجات روز کشور باید به روش‌های دیگری برطرف شود و برداشت‌های وقت و بی‌وقت از خزانه مملکت مشکلی را حل نمی‌کند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در باب مسائل حوزه دفاعی که ایشان آن را از اولویت‌های اصلی کشور خواندند، افزود:‌ ایران هیچ‌وقت شروع‌کننده جنگ و ستیز در جهان نبوده و نیست اما حفظ آمادگی و تقویت تجهیزات دفاعی کشور امری بسیار ضروری است.

افتخاری با تأکید بر اینکه هیچ‌ بودجه‌ای نباید از حوزه دفاعی و امنیتی کشور دریغ شود تصریح کرد: تخصیص اعتبارات لازم به بخش‌ها و نهادهای امنیتی از نیازهای اساسی کشور است و مجلس نیز طبق همین قاعده، مفاد لایحه بودجه سال آینده را در این حوزه به دقت بررسی می‌کند.

وی تلاش‌های دولت جهت تدوین بودجه سال آینده براساس چالش‌های اقتصادی موجود کشور را مورد اشاره قرار داد و ابراز داشت: وضعیت کشور بحرانی است به‌همین خاطر دولت ایجاد بهبود در فضای موجود و سر و سامان دادن فعالیت‌های اقتصادی را در دستور کار خود قرار داده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس ایجاد معضلات جدی در مسیر اجرای پروژه‌های عمرانی در سال آینده را محتمل خواند و گفت: اعتباراتی که هرساله برای تکمیل طرح‌های زیرساختی در نظر گرفته می‌شود عمدتاً در مرحله تخصیص بودجه آن‌طور که مورد انتظار است تحقق پیدا نمی‌کند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس اجرای تبصره ۱۹ و جذب مشارکت‌های بخش‌ خصوصی جهت تکمیل طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام را ضروری دانست و عنوان کرد: جذب سرمایه‌گذاران خصوصی از یک سو و سپردن طرح‌ها به شرکت‌های خصوصی مطمئن باید توسط دولت لحاظ شود.

افتخاری نگاه به اقشار آسیب‌‌پذیر جامعه و حمایت از آنان را از توصیه‌ها و تأکیدات مقام معظم رهبری اعلام کرد و افزود: از نمایندگان عضو کمیسیون تلفیق مجلس انتظار داریم در مسیر بررسی لوایح و ماده‌های بودجه ۹۸ به اقشار کم‌ درآمد و ضعیف جامعه توجه ویژه‌تری داشته باشد.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)