گزارش تصویری سال تحویل در گلزار شهدای رشت
گزارش تصویری جشن نیکوکاری در شهرداری
گزارش تصویری نشست خبری چهارمین جشنواره فرهنگی هنری فجر اداره فرهنگ و ارشاد رشت
گزارش تصویری راهپیمایی حماسی مردم رشت به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
گزارش تصویری رویداد گیلان: افتتاح پروژه های بخش خمام در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار رشت
رییس فراکسیون رسانه ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و فضای مجازی مجلس:

رییس فراکسیون رسانه ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و فضای مجازی مجلس با بیان اینکه در هنوز ایران حریمی برای فضای مجازی قایل نیستیم و هرکس در هر فضایی می تواند وارد می شود، گفت: مرکز ملی فضای مجازی بالاترین رکن ساماندهی فضای مجازی است.

..................... تاریخ انتشار:۲۰ دی ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،جبار کوچکی نژاددر واکنش به انتشار فیلم ضرب و جرح یک دختر در فضای مجازی، اظهار کرد: فضای مجازی در تمام دنیا برای بخش های مختلف ساماندهی می شود و برای ورود دانش آموزان و خانواده ها به این فضا واحدهای آموزشی در نظر می گیرند اما این نوع محدودیت ها در کشور وجود ندارد.

وی افزود: اما در هنوز ایران حریمی برای فضای مجازی قایل نیستیم و هرکس در هر فضایی می تواند وارد می شود در حالی که بسیاری از آنها مضر است و چیزی نیست که افراد به این ها ورود پیدا کند.

رییس فراکسیون رسانه ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و فضای مجازی مجلس، تأکید کرد:  ساماندهی فضای مجازی قانون می خواهد، مجلس باید ورود پیدا کند قانون وضع کند و ساماندهی کند تا مردم و نسل جوان و اقشار مختلف آسیب نبینند.

نماینده مردم.رشت در مجلس، تصریح کرد: مرکز ملی فضای مجازی بالاترین رکن ساماندهی فضای مجازی است و موظف است ساماندهی فضای مجازی را انجام دهد و کارها را پیگیری کند و اگر قانون نیاز دارند طرح به مجلس بدهند.

وی  با تأکید بر اینکه وزیر ارتباطات مسئول مستقیم این فضا است، تصریح کرد: بیشترین تلاش را ایشان باید انجام دهد انتظار داریم وزیر ارتباطات با مرکز ملی فضای مجازی در ساماندهی این فضا همکاری کند .

کوچکی نژاد در واکنش به لزوم گسترش سواد فضای مجازی در بین خانواده ها، اظهار کرد: با این اقدام خانواده ها باید به علم اولیه استفاده از فضای مجازی تسلط داشته باشند و آموزش های لازم را از طریق رسانه هایی مثل رسانه ملی ببینند./۸ دی

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)