گزارش تصویری رویداد گیلان، مراسم تجلیل از پرستاران نمونه استان گیلان
گزارش تصویری از جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری شهرستان رشت
گزارش تصویری مراسم شب خاطره ویژه بزرگداشت شهدای عملیات کربلای پنج
گزارش تصویری رویداد گیلان از هفتادو یکمین جلسه عادی شورای اسلامی شهر رشت
گزارش تصویری رویداد گیلان از دلجویی خانواده پاکبانی که در اثر حادثه رانندگی جان باخت در جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت
رییس فراکسیون رسانه ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و فضای مجازی مجلس:

رییس فراکسیون رسانه ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و فضای مجازی مجلس با بیان اینکه در هنوز ایران حریمی برای فضای مجازی قایل نیستیم و هرکس در هر فضایی می تواند وارد می شود، گفت: مرکز ملی فضای مجازی بالاترین رکن ساماندهی فضای مجازی است.

..................... تاریخ انتشار:۲۰ دی ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،جبار کوچکی نژاددر واکنش به انتشار فیلم ضرب و جرح یک دختر در فضای مجازی، اظهار کرد: فضای مجازی در تمام دنیا برای بخش های مختلف ساماندهی می شود و برای ورود دانش آموزان و خانواده ها به این فضا واحدهای آموزشی در نظر می گیرند اما این نوع محدودیت ها در کشور وجود ندارد.

وی افزود: اما در هنوز ایران حریمی برای فضای مجازی قایل نیستیم و هرکس در هر فضایی می تواند وارد می شود در حالی که بسیاری از آنها مضر است و چیزی نیست که افراد به این ها ورود پیدا کند.

رییس فراکسیون رسانه ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و فضای مجازی مجلس، تأکید کرد:  ساماندهی فضای مجازی قانون می خواهد، مجلس باید ورود پیدا کند قانون وضع کند و ساماندهی کند تا مردم و نسل جوان و اقشار مختلف آسیب نبینند.

نماینده مردم.رشت در مجلس، تصریح کرد: مرکز ملی فضای مجازی بالاترین رکن ساماندهی فضای مجازی است و موظف است ساماندهی فضای مجازی را انجام دهد و کارها را پیگیری کند و اگر قانون نیاز دارند طرح به مجلس بدهند.

وی  با تأکید بر اینکه وزیر ارتباطات مسئول مستقیم این فضا است، تصریح کرد: بیشترین تلاش را ایشان باید انجام دهد انتظار داریم وزیر ارتباطات با مرکز ملی فضای مجازی در ساماندهی این فضا همکاری کند .

کوچکی نژاد در واکنش به لزوم گسترش سواد فضای مجازی در بین خانواده ها، اظهار کرد: با این اقدام خانواده ها باید به علم اولیه استفاده از فضای مجازی تسلط داشته باشند و آموزش های لازم را از طریق رسانه هایی مثل رسانه ملی ببینند./۸ دی

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)