گزارش تصویری رویداد گیلان، مراسم تجلیل از پرستاران نمونه استان گیلان
گزارش تصویری از جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری شهرستان رشت
گزارش تصویری مراسم شب خاطره ویژه بزرگداشت شهدای عملیات کربلای پنج
گزارش تصویری رویداد گیلان از هفتادو یکمین جلسه عادی شورای اسلامی شهر رشت
گزارش تصویری رویداد گیلان از دلجویی خانواده پاکبانی که در اثر حادثه رانندگی جان باخت در جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت
آیت الله فلاحتی در دیدار با جایگاه داران عرضه سوخت گیلان:

نماینده ولی فقیه در گیلان بر حفظ اشتغال موجود در استان تاکید کرد و گفت: اگر می خواهید اشتغال جدید در استان ایجاد کنید نباید موجب از بین رفتن اشتغال موجود باشد.

..................... تاریخ انتشار:۱۸ دی ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ، آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار با اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی جایگاه داران عرضه سوخت گیلان اظهار کرد: استان گیلان در مسیر کریدور شمال – جنوب قرار دارد و استفاده بهینه از این فرصت نیازمند برنامه ریزی است.

وی به اجرای طرح بوم گردی به منظور ایجاد فضای اشتغال جدید در گیلان اشاره کرد و افزود: اگر می خواهید اشتغال جدید در استان ایجاد کنید نباید موجب بیکاری اشتغال موجود باشد.

امام جمعه رشت با تاکید بر حفظ اشتغال موجود در گیلان، بیان کرد: ابتدا مسئولان باید به فکر حفظ و احیای واحدها و شرکت های فعال در استان باشند.

فعالیت جایگاه های سوخت گیلان با ۳۰ درصد ظرفیت

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی جایگاه داران عرضه سوخت گیلان نیز در دیدار مذکور به احداث نخستین جایگاه پمپ بنزین در سال ۱۳۲۰ در استان اشاره کرد و گفت: اکنون تعداد ۱۲۳ جایگاه پمپ بنزین در گیلان فعالیت می کنند و ۳۰ جایگاه جدید در حال احداث است.

فرنود عاشوری، مصرف بنزین در گیلان را روزانه ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر عنوان کرد و افزود: اگر روزانه ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر بنزین توسط جایگاه های سوخت موجود در استان عرضه شود، این جایگاه ها قابل توجیه اقتصادی هستند.

وی با بیان اینکه جایگاه های عرضه سوخت گیلان با ۳۰ درصد ظرفیت فعالیت می کنند، تصریح کرد: به نظر می رسد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان در صدور جایگاه های سوخت فراتر از نیاز استان عمل کرده است.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی جایگاه داران عرضه سوخت گیلان یادآور شد: نوع انرژی مصرفی در خودروها در حال تغییر است و به مرور انرژی های پاک جایگزین سوخت های فصیلی می شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)