گزارش تصویری بازار محلی جمعه بازار صومعه سرا
گزارش تصویری جشن میلاد امام رضا (ع) در پیاده راه فرهنگی رشت
گزارش تصویری اجتماع بزرگ رستگاران ویژه آمران به معروف و ناهیان از منکر در سالن اجتماعات ناجای رشت
گزارش تصویری اردو سالمندان آسایشگاه معلولین رشت توسط خادمیاران رضوی به حرم سیدجلال الدین اشرف
گزارش تصویری حمل پرچم آستان قدس توسط دوچرخه سواران از میدان شهدای ذهاب تا حرم مطهر سید جلال الدین اشرف
عضو کمیسیون عمران مجلس‌:

به گزارش رویداد گیلان ،حسن خسته‌بند صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به وجود حجم بالایی از پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام در کشور و نوسانات بسیار شدیدی که اوایل امسال در بازار رخ داد دولت باید تعدادی از این طرح‌ها را به بخش خصوصی و تعاونی‌ها واگذار کند. عضو کمیسیون عمران مجلس با […]

..................... تاریخ انتشار:۱۷ دی ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،حسن خسته‌بند صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به وجود حجم بالایی از پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام در کشور و نوسانات بسیار شدیدی که اوایل امسال در بازار رخ داد دولت باید تعدادی از این طرح‌ها را به بخش خصوصی و تعاونی‌ها واگذار کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی فعلی برای تکمیل به بیش از ۸۰۰ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارند عنوان کرد: بدون در نظر گرفتن شرایط تورمی و گران شدن مصالح و تجهیزات اگر این مبالغ هم تأمین شود اتمام این پروژه‌ها به بیش از ۱۰ سال زمان نیاز دارد.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس از پرداخت ۲۰ هزار میلیارد تومان اسناد خزانه در سال آینده خبر داد و تصریح کرد: برخی از کارشناسان بر این باورند که صدور اسناد خزانه نسل‌های آینده را بدهکار می‌کند اما دولت معتقد است با این کار پروژه‌های عمرانی را با هزینه کمتری به بهره‌برداری می‌رساند.

 

خسته‌بند تأمین اعتبار برای تکمیل پروژه راه آهن قزوین-‌ رشت و تکمیل فازهای آن تا انزلی و آستارا را از اولویت‌های نمایندگان گیلان اعلام کرد و ابراز داشت: تکمیل سد بزرگ شفارود و پلرود و ۸ کیلومتر باقیمانده از آزاد راه قزوین-‌ رشت نیز در دستور کار مجمع نمایندگان گیلان قرار دارد.

وی اتصال راه‌آهن قزوین-‌ رشت به مسیر بندرانزلی و سپس آستارا را بسیار ضروری و مهم اعلام کرد و بیان داشت: در صورت انجام و تکمیل فازهای بعدی این پروژه ملی کریدور شمال جنوب و نوستراک به هم متصل شده و نه تنها گیلان بلکه کل کشور از عواید بی‌شمار آن بهره‌مند می‌شوند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با ابراز رضایت از روند اجرای طرح کنارگذر انزلی نیز خاطرنشان کرد: سرعت پروژه از دیدگاه بنده رضایت‌بخش است از طرفی طبق وعده‌های وزیر راه و شهرسازی و قول رئیس سازمان برنامه و بودجه امیدواریم باند دوم بخش غربی کنارگذر تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس از رایزنی با پیمانکار مربوطه جهت اجرای قطعه شرقی کنارگذر انزلی و تأمین اعتبار آن سخن گفت و تصریح کرد: در صورت تحقق تأمین اعتبار توسط سازمان برنامه و بودجه کشور و برطرف شدن معضل مصالح امیدواریم این مسیر نیز در چند ماه آینده آماده افتتاح شود.

خسته‌بند شرایط شهرستان بندرانزلی به لحاظ برخورداری مردم ساکن روستاها از نعمت گاز طبیعی و آب آشامیدنی سالم و بهداشتی را مورد اشاره قرار داد و گفت: ۹۹ درصد درصد راه‌های روستایی این شهرستان آسفالته هستند از طرفی تمامی روستاها نیز از نعمت گاز طبیعی برخوردارند.

وی با تأکید بر اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی حجم کارهای عمرانی انجام شده در شهرستان بندرانزلی بسیار چشمگیر بوده است عنوان کرد: مردم و کشاورزان زحمت‌کش این خطه با وجود نعمت بزرگی به نام تالاب بین‌المللی انزلی در مورد تأمین آب زراعی خود مشکل خاصی ندارند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)