گزارش تصویری جشن نیکوکاری در شهرداری
گزارش تصویری نشست خبری چهارمین جشنواره فرهنگی هنری فجر اداره فرهنگ و ارشاد رشت
گزارش تصویری راهپیمایی حماسی مردم رشت به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
گزارش تصویری رویداد گیلان: افتتاح پروژه های بخش خمام در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار رشت
گزارش تصویری رویداد گیلان، مراسم تجلیل از پرستاران نمونه استان گیلان
نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال در گفتگو با رویداد گیلان :

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال با بیان اینکه قرار نبود درسال ۸۸ موسوی کاندید شود و آنهایی که الان نیزبه دنبال قدرت وباقی ماندن درقدرت هستند این امر را به او تحمیل کردند و او را به صحنه آوردند و از او به عنوان یک ابزار استفاده کردند، گفت: این قدرت طلبان، اکنون نیز روزانه فتنه هایی ازجمله گرانی و قضایای ارز و طلا را برپا کرده اند و دنبال وزیرشدن و پست ومقام گرفتن و بیت المال هستند.

..................... تاریخ انتشار:۰۹ دی ۱۳۹۷ ......................

محمد شکری درگفتگو با خبرنگار رویداد گیلان با اشاره به ایجاد فتنه از سوی دشمنان علیه انقلاب اسلامی اظهار کرد: شروع فتنه گری از جایی بود که انقلاب اسلامی ما زمینه احیای اسلام ناب را فراهم کرد و وقتی که انقلاب پیروزشد، دشمنان فکر می کردند این هم یک انقلابی است اسلامی؛ اما می توانند در آن انحراف ایجاد کنند و مانند غرب شود و اسلام آمریکایی و انگلیسی را پیاده کنند.

وی با بیان اینکه از بدو پیروزی و شروع دشمنی، دشمنان از ابزار داخلی نیز استفاده کردند، افزود: دشمنان از افراد بی بصیرت، انسان های شیطان صفت که نتوانستند خدا را تشخیص دهند و نیز خود را بشناسند استفاده کردند ونهایت کار که دیدند، با این فتنه ها نمی توانند انقلاب را زمین بزنند، جنگ را برما تحمیل کردند.

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال با تاکید براینکه دشمن درتحمیل جنگ نظامی نیزازابزار و افراد داخل کشوراستفاده کرد، گفت: افرادی که از اسلام ناب وحشت داشتند و به دنبال اسلام آمریکایی بودند، ضربات بسیار سنگینی وارد کردند و بسیاری از جوانان انقلاب را از ما گرفتند تا اینکه دیدند از طریق جنگ هم نتوانستد کار خود را پیش ببرند.

شکری عنوان کرد: دشمن سپس به جنگ نرم روی آورد و برقراری ارتباط با افراد داخلی و انسان های بی هویت داخلی را دربرنامه خود قرار داد تا در نهایت جنگ فرهنگی را تحمیل کرد و درسال ۷۸ فتنه ای را پیاده کرد.

وی با بیان اینکه دشمن نهایتا درسال ۸۸ برنامه ریزی وهمه ی ابزار ها را مشخص کرده بود، افزود: آن زمان به یاد دارم که قرار نبود موسوی کاندید شود وقدرت طلبان این امر را به او تحمیل کردند و او را به صحنه آوردند و از او به عنوان یک ابزار استفاده کردند.

نماینده تالش به مقابله ی دشمنان با پیامبر واسلام ناب از بدو ظهور اسلام اشاره کرد وگفت: فتنه گران وکسانی که دنبال براندازی نظام بودند تا قدرت را به دست بگیرند، از جوانانی که درانقلاب و جنگ ایثار کردند شرم نکردند.

شکری به عوام فریبی و فریب ملت با استفاده ازکلمه تقلب توسط فتنه گران اشاره وتصریح کرد: وقتی که مردم کلام حضرت آقا و روشنگری ایشان را شنیدند، دریافتند که این اتفاقات یک ترفند و فتنه است و دشمن با ابزار داخلی ونیروهای داخلیِ ضد انقلاب، این کارها را انجام می دهد.

وی با بیان اینکه حضرت آقا دست فتنه گران را خواند و پشت صحنه را خیلی شفاف برای مردم باز کرد، افزود: یکسری آدم های فرصت طلب و قدرت طلب می خواستند برای به دست آوردن قدرت از طریق موسوی اقدام کنند، آنها همان کسانی اند که دنبال وزیرشدن و پست ومقام گرفتن ودست در جیب مردم کردن بودند و این صحنه را در کشور ایجاد کردند.

نماینده تالش رضوانشهرو ماسال با اشاره به برنامه ریزی وسیع دشمن و نا آگاهی برخی ها نسبت به آن گفت: بعضی ها نیز متوجه برنامه ریزی دشمن بودند و عمدا این کارها را کردند و می خواستند براندازی کنند و به قول خودشان انقلاب مخملی برپا نمایند و لطف و عنایت خدا همانطور که انقلاب پیامبر را ازفتنه ها محافظت کرد، انقلاب اسلامی را نیز حفظ کرد و خدا دست ملت را گرفت و در این صحنه به آنها بصیرت داد.

شکری با اعلام اینکه رهبرعزیزمان پیامبر گونه این فتنه را مدیریت کرد و مردم هم اخلاص، تقوا وخدا ترسی را در روح و جان رهبرعزیزشان دیدند و حمایت کردند، تاکید کرد: درگیلان اولین گام در۸ دی اتفاق افتاد که مردم متوجه شدند پشت صحنه مسائلی وجود دارد و درگیلان نیزیکسری که دنباله رویِ قدرت طلب ها، بعضا با آگاهی و بعضی ها بی بصیرت بودند که بعد از ۹ دی متوجه شدند چه خبر است چون حمایت های ضد انقلاب و استکبار را دیدند و برگشتند و عده ای هم تا لحظه آخر مقاومت کردند حتی بازداشت و زندانی شدند.

وی با اعلام اینکه مردم متوجه شدند که قضیه فراتر ازیک بحث انتخاباتی است افزود: متولیان امر اعلام کردند که تقلبی صورت نگرفته وهمه کاندیداها نمایندگان خود را فرستادند و همه ی مراحل با حضور و نظارت آنها صورت گرفت، اما بازهم گفتند تقلب شده است.

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال تصریح کرد: مردم پیام رهبر عزیزشان را لبیک گفتند وپشت حضرت آقا قرار گرفتند و ۸ دی و ۹ دی را خلق کردند و بعد ازپیروزی انقلاب اسلامی شاید این باردوم بود که پیروی مردم از اسلام ناب در ایران اثبات شد و دشمن را ناامید کرد.

شکری با تاکید براینکه آنهایی که الان هم به دنبال قدرت وباقی ماندن درقدرت هستند روزانه فتنه هایی ازجمله گرانی و قضایای ارز و طلا را برپا کردند، افزود: مسئولان باید فرمایشات آقا را اجرا و اقتصاد مقاوتی و شغل ایجاد و زمینه ازدواج را فراهم می کردند اما در جامعه اتفاقی افتاد که نمی توانیم به جوانان توصیه کنیم که به سنت الهی تن دهید و واقعا شرمنده ایم.

وی با بیان اینکه فتنه گران و فرصت طلبان، فتنه ی اخیر را به عنوان تحریم اجرا کردند، تصریح کرد: آدم های بی هویت و شیطان صفت و فرصت طلب که اسم آن ها را نمی توان اصلاح طلب گذاشت اما واقعیت امر، یک سری به عنوان اصلاح طلب خودشان را جا زده اند که فرصت طلبند و باید با بصیرت، حیله ی این افراد را شناخت که در هر فرصتی دست در جیب مردم می کنند و عوام فریبند و با عناوین مختلف با نظام مقابله می کنند.

نماینده رضوانشهر افزود: در صدراسلام نیز وقتی دشمنان نتوانستند کاری کنند از ابزارِ انسان های فرصت طلب و ضعیف الایمان استفاده کردند و در مقابل صدور اسلام ناب جنگیدند

شکری با تاکید براینکه همه باید بدانیم هر که بخواهد از ولایت جدا شود و دم از اسلام بزند اسلام او آمریکایی است، گفت: آنها فرصت طلبانی هستند که اسلام را در حد یک نماز خواندن می دانند وبی حجابی و بی بند وباری غربی را تبلیغ می کنند وبه دنبال اسلام آمریکایی اند و سوء استفاده گران و ضعیف النفس هایی هستند که فقط برای دنیاطلبی عوام فریبی می کنند وبا پول یا با هرترفند و قدرتی که به دست می آورند مردم را از مسیر الهی دور می کنند.

وی برلزوم درک فرمایشات مقام معظم رهبری و متابعت از ایشان توسط مردم و مسئولان تاکید و بیان کرد: اگر ما هدایت شونده باشیم، خدا خوب هدایت می کند و همه ی مسیر را به ما نشان داده و گفته اگر به یک دوراهی رسیدید از کدام الگو و چگونه استفاده کنید.

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال با اشاره به اینکه صبوری خانواده های بزرگوار شهدا و ایثارگران و جنبازان که فرصت طلبان درحقشان ظلم و جفا می کنند، تحسین برانگیز است، افزود: آنها به خاطر خدا صبوری به خرج می دهند و چیزی نمی گویند و واقعا باید خدا را به خاطر صبوری که به آن ها داده که با آرامش و صبرشان با دشمن مقابله می کنند، شکر کرد.

شکری به اعلام تحریم ۱۳ آبان ازسوی دشمن اشاره کرد و گفت: مسئولان بی بصیرت فرصت طلب از ۶ ماه قبل، به استقبال این موضوع رفتند و الآن بیش از۶ ماه است که این تحریم را بر مردم تحمیل کردند؛ و گرانی و فشارهای اقتصادی و بیکاری که علتی به جز سوء تدبیر ندارد.

وی به دستورات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی که بیش از ۱۰ سال ازآن می گذرد، اشاره وتصریح کرد: مسئولان اشتغال، کار و حتی ازدواج را به توافق و مذاکره با آمریکا وصل می کنند که طرح چنین موضوعی خودش زمینه ی فتنه است.

نماینده تالش، رضوانشهر وماسال افزود: فتنه یعنی ایجاد نارضایتی درجامعه بوسیله ی سوء مدیریت، اما وانمود کردن این موضوع که همه مشکلات به تحریم و مذاکره با آمریکا برمی گردد.

شکری با بیان اینکه فتنه گران می خواهند مردم را به سمتی ببرند که اسلامی که آمریکا می خواهد درکشور پیاده کنند، گفت: این فشارها زمینه ای است که دوباره فتنه را ایجاد کنند و داریم مشاهده می کنیم که برخی هاحرف های دشمنان را نشخوار می کنند و همین زمینه ای برای ایجاد نارضایتی در مردم است.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)