گزارش تصویری ضیافت افطاری کودکان بی سرپرست در تماشاخانه روباز سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری رشت
گزارش تصویری نود و سومین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری جلسه اقتصاد مقاومتی در فرمانداری رشت
گزارش تصویری طعم شیرین رمضان
گزارش تصویری راهپیمایی مردم رشت در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی
نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال در گفتگو با رویداد گیلان :

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال با بیان اینکه قرار نبود درسال ۸۸ موسوی کاندید شود و آنهایی که الان نیزبه دنبال قدرت وباقی ماندن درقدرت هستند این امر را به او تحمیل کردند و او را به صحنه آوردند و از او به عنوان یک ابزار استفاده کردند، گفت: این قدرت طلبان، اکنون نیز روزانه فتنه هایی ازجمله گرانی و قضایای ارز و طلا را برپا کرده اند و دنبال وزیرشدن و پست ومقام گرفتن و بیت المال هستند.

..................... تاریخ انتشار:۰۹ دی ۱۳۹۷ ......................

محمد شکری درگفتگو با خبرنگار رویداد گیلان با اشاره به ایجاد فتنه از سوی دشمنان علیه انقلاب اسلامی اظهار کرد: شروع فتنه گری از جایی بود که انقلاب اسلامی ما زمینه احیای اسلام ناب را فراهم کرد و وقتی که انقلاب پیروزشد، دشمنان فکر می کردند این هم یک انقلابی است اسلامی؛ اما می توانند در آن انحراف ایجاد کنند و مانند غرب شود و اسلام آمریکایی و انگلیسی را پیاده کنند.

وی با بیان اینکه از بدو پیروزی و شروع دشمنی، دشمنان از ابزار داخلی نیز استفاده کردند، افزود: دشمنان از افراد بی بصیرت، انسان های شیطان صفت که نتوانستند خدا را تشخیص دهند و نیز خود را بشناسند استفاده کردند ونهایت کار که دیدند، با این فتنه ها نمی توانند انقلاب را زمین بزنند، جنگ را برما تحمیل کردند.

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال با تاکید براینکه دشمن درتحمیل جنگ نظامی نیزازابزار و افراد داخل کشوراستفاده کرد، گفت: افرادی که از اسلام ناب وحشت داشتند و به دنبال اسلام آمریکایی بودند، ضربات بسیار سنگینی وارد کردند و بسیاری از جوانان انقلاب را از ما گرفتند تا اینکه دیدند از طریق جنگ هم نتوانستد کار خود را پیش ببرند.

شکری عنوان کرد: دشمن سپس به جنگ نرم روی آورد و برقراری ارتباط با افراد داخلی و انسان های بی هویت داخلی را دربرنامه خود قرار داد تا در نهایت جنگ فرهنگی را تحمیل کرد و درسال ۷۸ فتنه ای را پیاده کرد.

وی با بیان اینکه دشمن نهایتا درسال ۸۸ برنامه ریزی وهمه ی ابزار ها را مشخص کرده بود، افزود: آن زمان به یاد دارم که قرار نبود موسوی کاندید شود وقدرت طلبان این امر را به او تحمیل کردند و او را به صحنه آوردند و از او به عنوان یک ابزار استفاده کردند.

نماینده تالش به مقابله ی دشمنان با پیامبر واسلام ناب از بدو ظهور اسلام اشاره کرد وگفت: فتنه گران وکسانی که دنبال براندازی نظام بودند تا قدرت را به دست بگیرند، از جوانانی که درانقلاب و جنگ ایثار کردند شرم نکردند.

شکری به عوام فریبی و فریب ملت با استفاده ازکلمه تقلب توسط فتنه گران اشاره وتصریح کرد: وقتی که مردم کلام حضرت آقا و روشنگری ایشان را شنیدند، دریافتند که این اتفاقات یک ترفند و فتنه است و دشمن با ابزار داخلی ونیروهای داخلیِ ضد انقلاب، این کارها را انجام می دهد.

وی با بیان اینکه حضرت آقا دست فتنه گران را خواند و پشت صحنه را خیلی شفاف برای مردم باز کرد، افزود: یکسری آدم های فرصت طلب و قدرت طلب می خواستند برای به دست آوردن قدرت از طریق موسوی اقدام کنند، آنها همان کسانی اند که دنبال وزیرشدن و پست ومقام گرفتن ودست در جیب مردم کردن بودند و این صحنه را در کشور ایجاد کردند.

نماینده تالش رضوانشهرو ماسال با اشاره به برنامه ریزی وسیع دشمن و نا آگاهی برخی ها نسبت به آن گفت: بعضی ها نیز متوجه برنامه ریزی دشمن بودند و عمدا این کارها را کردند و می خواستند براندازی کنند و به قول خودشان انقلاب مخملی برپا نمایند و لطف و عنایت خدا همانطور که انقلاب پیامبر را ازفتنه ها محافظت کرد، انقلاب اسلامی را نیز حفظ کرد و خدا دست ملت را گرفت و در این صحنه به آنها بصیرت داد.

شکری با اعلام اینکه رهبرعزیزمان پیامبر گونه این فتنه را مدیریت کرد و مردم هم اخلاص، تقوا وخدا ترسی را در روح و جان رهبرعزیزشان دیدند و حمایت کردند، تاکید کرد: درگیلان اولین گام در۸ دی اتفاق افتاد که مردم متوجه شدند پشت صحنه مسائلی وجود دارد و درگیلان نیزیکسری که دنباله رویِ قدرت طلب ها، بعضا با آگاهی و بعضی ها بی بصیرت بودند که بعد از ۹ دی متوجه شدند چه خبر است چون حمایت های ضد انقلاب و استکبار را دیدند و برگشتند و عده ای هم تا لحظه آخر مقاومت کردند حتی بازداشت و زندانی شدند.

وی با اعلام اینکه مردم متوجه شدند که قضیه فراتر ازیک بحث انتخاباتی است افزود: متولیان امر اعلام کردند که تقلبی صورت نگرفته وهمه کاندیداها نمایندگان خود را فرستادند و همه ی مراحل با حضور و نظارت آنها صورت گرفت، اما بازهم گفتند تقلب شده است.

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال تصریح کرد: مردم پیام رهبر عزیزشان را لبیک گفتند وپشت حضرت آقا قرار گرفتند و ۸ دی و ۹ دی را خلق کردند و بعد ازپیروزی انقلاب اسلامی شاید این باردوم بود که پیروی مردم از اسلام ناب در ایران اثبات شد و دشمن را ناامید کرد.

شکری با تاکید براینکه آنهایی که الان هم به دنبال قدرت وباقی ماندن درقدرت هستند روزانه فتنه هایی ازجمله گرانی و قضایای ارز و طلا را برپا کردند، افزود: مسئولان باید فرمایشات آقا را اجرا و اقتصاد مقاوتی و شغل ایجاد و زمینه ازدواج را فراهم می کردند اما در جامعه اتفاقی افتاد که نمی توانیم به جوانان توصیه کنیم که به سنت الهی تن دهید و واقعا شرمنده ایم.

وی با بیان اینکه فتنه گران و فرصت طلبان، فتنه ی اخیر را به عنوان تحریم اجرا کردند، تصریح کرد: آدم های بی هویت و شیطان صفت و فرصت طلب که اسم آن ها را نمی توان اصلاح طلب گذاشت اما واقعیت امر، یک سری به عنوان اصلاح طلب خودشان را جا زده اند که فرصت طلبند و باید با بصیرت، حیله ی این افراد را شناخت که در هر فرصتی دست در جیب مردم می کنند و عوام فریبند و با عناوین مختلف با نظام مقابله می کنند.

نماینده رضوانشهر افزود: در صدراسلام نیز وقتی دشمنان نتوانستند کاری کنند از ابزارِ انسان های فرصت طلب و ضعیف الایمان استفاده کردند و در مقابل صدور اسلام ناب جنگیدند

شکری با تاکید براینکه همه باید بدانیم هر که بخواهد از ولایت جدا شود و دم از اسلام بزند اسلام او آمریکایی است، گفت: آنها فرصت طلبانی هستند که اسلام را در حد یک نماز خواندن می دانند وبی حجابی و بی بند وباری غربی را تبلیغ می کنند وبه دنبال اسلام آمریکایی اند و سوء استفاده گران و ضعیف النفس هایی هستند که فقط برای دنیاطلبی عوام فریبی می کنند وبا پول یا با هرترفند و قدرتی که به دست می آورند مردم را از مسیر الهی دور می کنند.

وی برلزوم درک فرمایشات مقام معظم رهبری و متابعت از ایشان توسط مردم و مسئولان تاکید و بیان کرد: اگر ما هدایت شونده باشیم، خدا خوب هدایت می کند و همه ی مسیر را به ما نشان داده و گفته اگر به یک دوراهی رسیدید از کدام الگو و چگونه استفاده کنید.

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال با اشاره به اینکه صبوری خانواده های بزرگوار شهدا و ایثارگران و جنبازان که فرصت طلبان درحقشان ظلم و جفا می کنند، تحسین برانگیز است، افزود: آنها به خاطر خدا صبوری به خرج می دهند و چیزی نمی گویند و واقعا باید خدا را به خاطر صبوری که به آن ها داده که با آرامش و صبرشان با دشمن مقابله می کنند، شکر کرد.

شکری به اعلام تحریم ۱۳ آبان ازسوی دشمن اشاره کرد و گفت: مسئولان بی بصیرت فرصت طلب از ۶ ماه قبل، به استقبال این موضوع رفتند و الآن بیش از۶ ماه است که این تحریم را بر مردم تحمیل کردند؛ و گرانی و فشارهای اقتصادی و بیکاری که علتی به جز سوء تدبیر ندارد.

وی به دستورات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی که بیش از ۱۰ سال ازآن می گذرد، اشاره وتصریح کرد: مسئولان اشتغال، کار و حتی ازدواج را به توافق و مذاکره با آمریکا وصل می کنند که طرح چنین موضوعی خودش زمینه ی فتنه است.

نماینده تالش، رضوانشهر وماسال افزود: فتنه یعنی ایجاد نارضایتی درجامعه بوسیله ی سوء مدیریت، اما وانمود کردن این موضوع که همه مشکلات به تحریم و مذاکره با آمریکا برمی گردد.

شکری با بیان اینکه فتنه گران می خواهند مردم را به سمتی ببرند که اسلامی که آمریکا می خواهد درکشور پیاده کنند، گفت: این فشارها زمینه ای است که دوباره فتنه را ایجاد کنند و داریم مشاهده می کنیم که برخی هاحرف های دشمنان را نشخوار می کنند و همین زمینه ای برای ایجاد نارضایتی در مردم است.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)