گزارش تصویری ضیافت افطاری کودکان بی سرپرست در تماشاخانه روباز سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری رشت
گزارش تصویری نود و سومین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری جلسه اقتصاد مقاومتی در فرمانداری رشت
گزارش تصویری طعم شیرین رمضان
گزارش تصویری راهپیمایی مردم رشت در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی
مدیر آستان قدس رضوی درگیلان در گفتگو با رویداد گیلان :

مدیر آستان قدس رضوی درگیلان گفت: مردم بین آرمان های انقلاب و دغدغه های رهبری با بخشی از مدیران و صاحب نظرانِ نفوذ یافته در مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز و نیزمدیران تحت نفوذ، تفکیک قائل شوند و مواظبِ کسانی باشند که درمحافلِ عمومی ازمقام معظم رهبری با تجلیل ظاهری نام می برند اما به فرامین ایشان در حوزه های مختلف اقتصاد مقاومتی بی توجه اند و با اجرایِ اقتصاد سرمایه داری فاصله طبقاتی را در جامعه زیاد می کنند.

..................... تاریخ انتشار:۰۹ دی ۱۳۹۷ ......................

حجت الاسلام والمسلمین سعید مهدوی درگفتگو با خبرنگار رویداد گیلان با بیان اینکه فتنه ۸۸ یک آزمایش بزرگ الهی برای مردم امتحان پس داده ی ایران اسلامی بود، اظهارکرد: مردم به واسطه ی ولایت مداری و آگاهی نمره قبولی گرفتند و گیلانیان در این آزمایش بزرگ، که برای نظام سازی اسلامی، یک امر جدی است، توانستند نمره ی بهتری از سطح کشور بگیرند.

وی با بیان اینکه گیلانی ها توانستند یک روز زودتر، حماسه بیافرینند، افزود: آنچیزی که در سالروز حماسه ۹ دی مهم است، این است که بدانیم فتنه تمام شدنی نیست، چون نظام اسلامی مزاحم نظام سلطه جو، استکبار و صهیونیزم بین الملی است، توطئه ی دشمن تمام نشده است.

فتنه ی اقتصادی خطرناکتر از فتنه ۸۸
مدیر آستان قدس رضوی درگیلان گفت: یکی ازاضلاع مهم که در فتنه ۸۸ نقش آفرینی داشته، خواص آلوده به حب دنیا بوده اند که معمولا خواص پشیمان از انقلابی گری اند و عوامل مهم نفوذ دشمن درمراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز نظام اسلامی هستند.

حجت الاسلام مهدوی تصریح کرد: چون هنوز نفوذی ها در مراکز تصمیم گیر وتصمیم ساز وجود دارند و خواص آلوده و پشیمان از انقلابی گری در جاهای حساس قوه مجریه و مقننه و بخش های دیگر نظام و مدیریت نظام اسلامی مسئولیت دارند و دشمنی دشمن خارجی نیز وجود دارد، فتنه ای خطرناکتر و بزرگتر را هم باید پیش بینی بکنیم، کما اینکه مقام معظم رهبری این موضوع را هشدار دادند.

وی برلزومِ هوشیاری و آگاهیِ بیشترِ حماسه آفرینان سال ۸۸ تاکید کرد وافزود: چه بسا در سال ۹۸ فتنه ای بزرگتر و پیچیده تر اتفاق بیافتد و البته مقدمات فتنه ۹۸ با رمز تقلب درانتخابات فراهم نمی شود و شاید رمز فتنه بزرگ ۹۸، مسائلی همچون مشکلات اقتصادی ناشی از بی تدبیری و ناکارآمدی و حتی بعضی مواقع، سوء مدیریت ها در حوزه اقتصادی باشد تا بتوانند توده ی مردم را از رهبری و نظام ناامید کنند.

مدیر آستان قدس درگیلان با بیان اینکه در سال ۸۸، خواص آلوده و سران فتنه به بهانه تقلب در انتخابات، اعتمادِ سیاسی و اعتمادِ مردم به ساختارِ جمهوریت را نشانه گرفته بودند، گفت: درفتنه ۹۸ به واسطه ناکارآمدیِ بخشی از مدیران در حوزه اقتصادی و تدابیر سوء وحتی گاهی مغرضانه، اعتماد عمومی مردم به کارآمدیِ نظام نشانه گرفته شده است.

مهدوی با تاکید براینکه امسال باید توجه کنیم و به حماسه آفرینان ۸۸ بگوییم که مواظب۹۸ باشید، اعلام کرد: خصوصا باید مواظبِ کسانی باشیم که وقتی درمحافلِ عمومی می خواهند سخنرانی کنند ازمقام معظم رهبری صحبت می کنند و با تدبیرو تجلیل ظاهری از ایشان نام می برند اما فرامین ایشان را در حوزه های مختلف از جمله اقتصاد مقاومتیِ درون زا و برون گرا بی توجه هستند.

وی با بیان اینکه این مسئولان، با اجرایِ نوع اقتصاد سرمایه داری فاصله طبقاتی را در جامعه روز به روز زیاد می کنند، افزود: فتنه هایی که در حوزه اقتصاد و مدیریت اقتصادی درحال وقوع است، احتمال می دهد دست دشمن را برای فتنه گری بیشتر باز کند.

مدیر آستان قدس درگیلان گفت: مردم ما باید بین آرمان های انقلاب اسلامی و دغدغه های رهبر انقلاب با بخشی از مدیران و صاحب نظرانِ نفوذ یافته در مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز نظام و نیز مدیران تحت نفوذ، تفکیک قائل شوند و دست های پنهان فتنه را از همین الان بتوانند رصد کنند تا در هنگام فتنه گریِ بزرگ فتنه گرانِ دورو و منافق، بتوانند محکم بایستند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)