گزارش تصویری بازار محلی جمعه بازار صومعه سرا
گزارش تصویری جشن میلاد امام رضا (ع) در پیاده راه فرهنگی رشت
گزارش تصویری اجتماع بزرگ رستگاران ویژه آمران به معروف و ناهیان از منکر در سالن اجتماعات ناجای رشت
گزارش تصویری اردو سالمندان آسایشگاه معلولین رشت توسط خادمیاران رضوی به حرم سیدجلال الدین اشرف
گزارش تصویری حمل پرچم آستان قدس توسط دوچرخه سواران از میدان شهدای ذهاب تا حرم مطهر سید جلال الدین اشرف
نماینده رشت در گفتگو با رویداد گیلان:

نماینده رشت درمجلس با بیان اینکه دشمن و فتنه گران با توجه به مشکلاتاقتصادی به دنبال فتنه ای درسال ۹۸ هستند، گفت: درسال ۸۸ شعارهایی علیهمقدسات و امام حسین(ع) و ولی فقیه سر داده شد و دشمنان بسیاری ازخواص بیبصیرت را با حربه به قدرت رسیدن و یا به ثروت رسیدنِ آن خواص، با خودشانهمراه کردند.

..................... تاریخ انتشار:۰۸ دی ۱۳۹۷ ......................

جبارکوچکی نژاد درگفتگو باخبرنگار رویداد گیلان با اشاره به حماسه ی مردم رشت در۸ دی ۸۸ اظهارکرد: اصولا فتنه پدیده ی بسیار پیچیده ای است که توسط صاحب نفوذ داخلی با هماهنگی بیرون از مرزها، رخ می دهد و خواصی که در این فتنه مشارکت داشتند، نیروهای داخل نظام و انقلاب بودند وچون ازبصیرت کافی برخوردار نبودند، در دامن دشمن گرفتار شدند.

وی با بیان اینکه دشمن در فتنه ۸۸ خواستاراین بود که در نهایت انقلاب را از بین ببرد و ضربه مهلکی به نظام جمهوری اسلامی بزند، افزود: خوشبختانه مردم گیلان زودتر از مردم سایر کشور از این فتنه بیزاری جستند و نشان دادند، بصیرتشان از بقیه ی مردم ایران بیشتر است.

نماینده رشت درمجلس شورای اسلامی گفت: درتاریخ ثبت شده است که مردم گیلان در۸ دی، برای مقابله با فتنه به خیابان ها آمدند و بقیه مردم استانهای کشور، در ۹ دی به خیابان آمدند.

کوچکی نژاد با تاکید براینکه معتقدم در این فتنه مردم بصیرت خود را نشان دادند و بی بصیرتی را برای خواص آشکار کردند، تصریح کرد: تمام معادلات پیچیده ای که دشمن برای فتنه درسرداشت، برملا شد و اقتدار نظام جمهوری اسلامی و مردم با بصیرت، به دنیا نشان داده شد.

وی افزود: همانطور که این مردم، ۸ سال ایثار کردند، در فتنه داخلی نیز ایثار می کنند و حاضرند جان عزیز خود را فدا کنند اما از نظامشان کوتاه نیایند.

نماینده رشت با بیان اینکه امروز نیز دشمن تلاش می کند، با ایجاد گرانی و مشکلات اقتصادی، مردم را از نظام دورکند، گفت: آمریکایی ها تاکید می کردند، در ۱۳ آبان امسال مردم ایران وارد خیابان ها نمی شوند و شعار مرگ بر آمریکا سر نمی دهند، اما شما دیدید که بر خلاف پیش بینی آنها، مردم بیشتر درخیابانها حضور داشتند و همان شعار اوایل انقلاب را سردادند.

کوچکی نژاد با تصریح براینکه معتقدم با توجه به مشکلاتی که در کشور به وجود آمده، شاید دشمنان وفتنه گران دنبال یک فتنه جدید در سال ۹۸ هستند، اعلام کرد: همه فتنه گران باید بدانند که مردم ایران آزمایش خودشان را در بسیاری ازبحران ها و مقاطع تاریخی نشان دادند.

وی با اشاره به اینکه در فتنه ۸۸ اصولا دشمنان، رهبری انقلاب و ولایت فقیه را مورد هدف قرار دادند، افزود: شعارهایی که در خیابان های تهران سر داده شده بود، علیه مقدسات و امام حسین(ع) و نیز علیه ولی فقیه بود.

نماینده رشت با بیان اینکه درسال ۸۸، شعارهایی علیه دولت و افراد دیگر را مشاهده نمی کردیم، گفت: دشمنان بسیاری ازخواص بی بصیرت را به استخدام خودشان درآورده بودند و برای به قدرت رسیدن و یا به ثروت رسیدنِ آن خواص، سعی کردند، آنها را با خودشان همراه کنند.

کوچکی نژاد با اعلام اینکه با قیامِ مردم، تمام پیچیدگی ها برملا شد و جریان لاییک و حرکت فتنه گران یا خواص بی بصیرت را از آنها گرفت، افزود: فتنه گران شروع به سردادنِ شعار هایی علیه دین و اعتقادات مردم کردند و نشانه این بود که خواص بی بصیرت نتوانستند جریانی که خود به وجود آورده بودند را مدیریت کنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)