گزارش تصویری: شصت و ششمین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری : نشست ستاد هماهنگی و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در فرمانداری رشت
لزوم مدیریت،کنترل و نظارت دولت برای توزیع بسته های حمایتی و کم کردن مشکلات مردم/دولت دقیقا می تواند اقشار آسیب پذر و برخوردار را شناسایی کند
داستان عجیب بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی/مارینا و چشمان نیمه بسته دستگاه قضا!
آیا کرسی شهرداری رشت به مدیر حامی منافع آمریکا و اسرائیل سپرده می شود؟!
فرماندار شهرستان رشت

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه ۲۷ پروژه در بخش لشت‌نشاء توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال اجرا است گفت: مسکن و شهرسازی ۱۰ پروژه را در این منطقه اجرا می‌کند.

..................... تاریخ انتشار:۱۵ آذر ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،میر‌شمس مومنی‌زاده ظهر امروز در نشست اداری بخش لشت‌نشاء در بخشداری این منطقه اظهار داشت: دولت‌های مختلف خدمات خوبی را به مردم ارائه کردند.

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه خدمات بعد از انقلاب اسلامی خمات بی‌نظیری است خاطرنشان کرد: در گذشته راه‌های مواصلاتی در بسیاری از مناطق وضعیت مناسبی نداشت.

وی با بیان اینکه ۲۷ پروژه در بخش لشت‌نشاء توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال اجرا است عنوان داشت: مسکن و شهرسازی ۱۰ پروژه را در این منطقه اجرا می‌کند.

مومنی‌زاده با اعلام اینکه آب منطقه‌ای در بخش لشت‌نشاء برای تامین آب زراعی چندین پروژه را در حال اجرا دارد ابراز داشت: پروژه سد لاستیکی در بخش لشت‌نشاء تاثیر زیادی بر کشاورزی این بخش دارد.

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه مردم باید خدمات بهتری را دریافت کنند خاطرنشان کرد: مطالبات مردم زیاد است و به‌همین دلیل در کارها اولویت‌بندی کردیم.

شهردار لشت‌نشاء نیز در این نشست با اعلام اینکه آتش نشانی شهر لشت‌نشاء به ۴۰ روستا این بخش خدمات ارائه می کند بیان داشت: در شهر لشت‌نشاء خیابان ۲۰ متری وجود ندارد.

سید‌حسن میرهاشمی با اشاره به اینکه مشکلاتی برای شهر لشت‌نشاء از گذشته باقی مانده است عنوان داشت: در هنگام بارندگی مردم با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌شوند.

مدیر جهاد کشاورزی لشت‌نشاء نیز در این نشست با بیان اینکه مهم‌ترین محصول بخش لشت‌نشاء برنج است اظهار داشت: بخش لشت‌نشاء ۸ هزار و ۱۳۰ هکتار اراضی کشاورزی دارد.

محمد رضاپور با اشاره به اینکه ۹ هزار و ۶۰۰ نفر از اراضی کشاورزی بخش لشت‌نشاء بهره‌برداری می‌کنند گفت: برای افزایش بهره‌وری در این منطقه باید به سمت مکانیزه کردن ادوات کشاورزی رفت.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)