گزارش تصویری نشست خبری چهارمین جشنواره فرهنگی هنری فجر اداره فرهنگ و ارشاد رشت
گزارش تصویری راهپیمایی حماسی مردم رشت به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
گزارش تصویری رویداد گیلان: افتتاح پروژه های بخش خمام در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار رشت
گزارش تصویری رویداد گیلان، مراسم تجلیل از پرستاران نمونه استان گیلان
گزارش تصویری از جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری شهرستان رشت
فرماندار شهرستان رشت

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه ۲۷ پروژه در بخش لشت‌نشاء توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال اجرا است گفت: مسکن و شهرسازی ۱۰ پروژه را در این منطقه اجرا می‌کند.

..................... تاریخ انتشار:۱۵ آذر ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،میر‌شمس مومنی‌زاده ظهر امروز در نشست اداری بخش لشت‌نشاء در بخشداری این منطقه اظهار داشت: دولت‌های مختلف خدمات خوبی را به مردم ارائه کردند.

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه خدمات بعد از انقلاب اسلامی خمات بی‌نظیری است خاطرنشان کرد: در گذشته راه‌های مواصلاتی در بسیاری از مناطق وضعیت مناسبی نداشت.

وی با بیان اینکه ۲۷ پروژه در بخش لشت‌نشاء توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال اجرا است عنوان داشت: مسکن و شهرسازی ۱۰ پروژه را در این منطقه اجرا می‌کند.

مومنی‌زاده با اعلام اینکه آب منطقه‌ای در بخش لشت‌نشاء برای تامین آب زراعی چندین پروژه را در حال اجرا دارد ابراز داشت: پروژه سد لاستیکی در بخش لشت‌نشاء تاثیر زیادی بر کشاورزی این بخش دارد.

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه مردم باید خدمات بهتری را دریافت کنند خاطرنشان کرد: مطالبات مردم زیاد است و به‌همین دلیل در کارها اولویت‌بندی کردیم.

شهردار لشت‌نشاء نیز در این نشست با اعلام اینکه آتش نشانی شهر لشت‌نشاء به ۴۰ روستا این بخش خدمات ارائه می کند بیان داشت: در شهر لشت‌نشاء خیابان ۲۰ متری وجود ندارد.

سید‌حسن میرهاشمی با اشاره به اینکه مشکلاتی برای شهر لشت‌نشاء از گذشته باقی مانده است عنوان داشت: در هنگام بارندگی مردم با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌شوند.

مدیر جهاد کشاورزی لشت‌نشاء نیز در این نشست با بیان اینکه مهم‌ترین محصول بخش لشت‌نشاء برنج است اظهار داشت: بخش لشت‌نشاء ۸ هزار و ۱۳۰ هکتار اراضی کشاورزی دارد.

محمد رضاپور با اشاره به اینکه ۹ هزار و ۶۰۰ نفر از اراضی کشاورزی بخش لشت‌نشاء بهره‌برداری می‌کنند گفت: برای افزایش بهره‌وری در این منطقه باید به سمت مکانیزه کردن ادوات کشاورزی رفت.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)