گزارش تصویری: شصت و ششمین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری : نشست ستاد هماهنگی و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در فرمانداری رشت
لزوم مدیریت،کنترل و نظارت دولت برای توزیع بسته های حمایتی و کم کردن مشکلات مردم/دولت دقیقا می تواند اقشار آسیب پذر و برخوردار را شناسایی کند
داستان عجیب بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی/مارینا و چشمان نیمه بسته دستگاه قضا!
آیا کرسی شهرداری رشت به مدیر حامی منافع آمریکا و اسرائیل سپرده می شود؟!
نماینده مردم رشت

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه خبش لشت‌نشاء بیش از ۵۰ هزار نفر جمعیت دارد گفت: یکی از مشکلات اساسی مردم بخش لشت‌نشاء زمین‌های اوقافی این منطقه است.

..................... تاریخ انتشار:۱۵ آذر ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،جبار کوچکی‌نژاد ظهر امروز در نشست اداری بخش لشت‌نشاء با اشاره به اینکه یکی از پروژه‌های بخش لشت‌نشاء جاده دسترسی خمام به لشت‌نشاء است اظهار داشت: مقدمات کار برای اجرای این پروژه در حال بررسی است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه کمربندی شهر لشت‌نشاء می‌تواند بسیاری از مشکلات ترافیکی این شهر را حل کند افزود: ایجاد راه مواصلاتی مناسب بین زیباکنار و لشت‌نشاء بر روی گردشگری شهر لشت‌نشاء تاثیرگذار است.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه خشکسالی یکی از مشکلات اساسی کشاورزان این منطقه است ابراز داشت: بخش لشت‌نشاء بیش از ۵۰ هزار نفر جمعیت دارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه کانال‌های فرعی و آب برگردان‌ها روی مشکل کم‌آبی منطقه تاثیر‌گذار هستند خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات بخش لشت‌نشاء زمین‌های وقفی است.

رئیس کمیته امداد لشت‌نشاء نیز در این نشست با بیان اینکه ۲ هزار و ۴۴۲ خانوار در این بخش تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند اظهار داشت: کمیته امداد تا سال ۹۵ در بخش لشت‌نشاء به‌صورت مستقل عمل نمی‌کرد.

فرج خسروی با اعلام اینکه ۳۰ واحد مسکونی به کمک سپاه پاسداران در سال ۹۶ برای محرومان ساخته شد افزود: ۱۹ واحد مسکونی از طریق اعتبارات سازمان برنامه و بودجه برای محرومان لشت‌نشاء ساخته شد.

رئیس کمیته امداد لشت‌نشاء با اشاره به اینکه در سال ۹۷ به کمک سپاه قدس استان گیلان ۳۰ واحد مسکونی برای محرومان ساخته می‌شود خاطرنشان کرد: همچنین برای ۱۱۶ نفر در این بخش شغل ایجاد شد.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)