گزارش تصویری/ اجلاس مجمع روسای شوراهای کلانشهرها و مراکز استان‌ ها در رشت
گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
آیت الله فلاحتی در جلسه شورای اداری لشت نشاء:

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: وضعیت خیابان های شهری و جاده های منتهی به لشت نشا رنج آور است و در ترار مردم این منطقه نیست.

..................... تاریخ انتشار:۱۵ آذر ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ، آیت الله رسول فلاحتی امروز در جلسه شورای اداری بخش لشت نشای شهرستان رشت با اشاره مطالبات دستگاه های مختلف این بخش اظهار کرد: مطالبات مردم بخش لشت نشا را در جلسه های استانی به گوش مسوولان مربوطه می رسانم.
وی به وضعیت نامناسب خیابان های داخل شهر و جاده های منتهی به لشت نشا اشاره کرد و افزود: خیابان های لشت نشا برای مردم و مسافران رنج آور است.
امام جمعه رشت با بیان اینکه وضعیت شهر لشت نشا ویژه است، تصریح کرد: اوقافی بودن اراضی لشت نشا توسط مسوولان مربوطه باید رسیدگی شود.
آیت الله فلاحتی به خدمات بسیار ارایه شده به مردم پس از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: هنوز با وجود مطالبات بسیار اما منابع برای برطرف کردن مشکلات اندک است.
وی ادامه داد: دزدی ها، خیانت ها، رانت ها، باندبازی و زدوبندها عواملی هستند که می تواند در اجرای امور گره ایجاد کند و نباید این مسایل نادیده گرفته شود.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به تلاش مسوولان برای خدمت رسانی به مردم، بیان کرد: خدمات ارایه شده در تراز مردم منطقه و استان نیست.
آیت الله فلاحتی به مشکل آب کشاورزی در مناطق مختلف گیلان اشاره کرد و گفت: اگر به بهینه سازی آب کشاورزی توجه نشود ممکن است آسیب هایی به کشاورزان منطقه وارد شود بنابراین نیاز است دولتمردان توجه ویژه ای به کشاورزی گیلان داشته باشند تا کشاورزان با دلگرمی وارد مزارع شوند.
وی با تاکید بر اتمام پروژه های کمربندی و جاده های منتهی به شهر لشت نشا، اظهار کرد: جاده های منتهی به لشت نشا در تراز مردم این شهر نیست.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نیز در جلسه مذکور به جمعیت بیش از ۵۰ هزار نفری بخش لشت نشا اشاره کرد و گفت: لشت نشا پتانسیل شهرستان شدن را دارد.
جبار کوچکی نژاد از اتصال جاده لشت نشا به سنگر خبر داد و بیان کرد: کمربندی لشت نشا در حال احداث است.
وی به آسیب پذیری لشت نشا در زمینه آب کشاورزی اشاره کرد و یادآور شد: کانال های فرعی برای آبیاری اراضی کشاورزی لشت نشا باید فعال شوند.
فرماندار رشت نیز در جلسه مذکور با قدردانی از روحیه مردمی آیت الله فلاحتی اظهار کرد: خدمات بی نظیری پس از پیروزی انقلاب اسلامی به مردم ارایه شده است.
میرشمس مومنی زاده اضافه کرد: امسال ۵۶ پروژه با بیش از ۱۰ میلیارد تومان در لشت نشا در حال اجرا است.
امام جمعه لشت نشا نیز در جلسه شورای اداری این بخش اظهار کرد: لشت نشا ۱۷۸ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
حجت الاسلام علی رنجبر به وجود ۵۶ مسجد در بخش لشت نشا اشاره کرد و افزود: ترویج فرهنگ اسلامی از جمله برنامه های در حال اجرا در مساجد لشت نشا است.
وی با بیان اینکه نبود سالن اجتماعات از مشکلات لشت نشا است، تصریح کرد: بیکاری از دیگر معضلات بخش لشت نشا است و این امر توجه مسوولان مربوطه را می طلبد‌.
بخشدار لشت نشا نیز در جلسه مذکور گفت: لشت نشا یکی از قدیمی ترین بخش های شهرستان رشت است.
غلامرضا علیجانی با اشاره به اینکه لشت نشا به عنوان قطب کشاورزی به ویژه برنج در شهرستان رشت مطرح است، بیان کرد: یک دوم شالیزارهای لشت نشا تسطیح اراضی شده و دارای ۳۰ پهنه آب بندان است.
وی به مشکل آب شرب روستایی در لشت نشا اشاره کرد و گفت: ترافیک به ویژه در ایام تعطیلات از معضلات لشت نشا است.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)