گزارش تصویری نشست خبری چهارمین جشنواره فرهنگی هنری فجر اداره فرهنگ و ارشاد رشت
گزارش تصویری راهپیمایی حماسی مردم رشت به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
گزارش تصویری رویداد گیلان: افتتاح پروژه های بخش خمام در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار رشت
گزارش تصویری رویداد گیلان، مراسم تجلیل از پرستاران نمونه استان گیلان
گزارش تصویری از جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری شهرستان رشت
کاپیتان سپیدرود:

کاپیتان سپیدرود رشت با اشاره به هم‌قسم شدن بازیکنان این تیم برای کسب پیروزی مقابل استقلال گفت: گل‌های نساجی در دربی شمال از روی اشتباهات داوری به ثمر رسید.

..................... تاریخ انتشار:۱۴ آذر ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان محمدرضا مهدوی  با اشاره به جو عالی دربی شمال اظهار کرد: هواداران دو تیم فرهنگ بالای شمالی‌ها را به رخ کشیدند و دیدار بدون تنش خاتمه یافت.

وی با اشاره به مهمان‌نوازی مردم قائم‌شهر گفت: هواداران دو تیم بدون هیچ‌گونه اهانتی به تشویق تیم خود پرداختند و علاوه بر تیم خود، تیم و همچنین هواداران رقیب را در ابتدا و انتهای مسابقه تشویق کردند.

کاپیتان سپیدرود رشت با اشاره به اینکه در دربی شمال هر دو تیم برای کسب پیروزی به میدان آمدند بیان کرد: در نیمه نخست باوجود یکی دو موقعیت نتوانستیم بازی خوبی از خود به نمایش بگذاریم و فشار نساجی مانع از بازی خوب سپیدرود شد.

مهدوی نیمه دوم را متعلق به سپیدرود دانست و افزود: در نیمه مربیان توانستیم بازی روان و سیالی به نمایش بگذاریم و موقعیت‌های خوبی خلق کردیم، دو گل در این نیمه به ثمر رساندیم و گل‌های دیگری نیز می‌توانستیم به ثمر برسانیم.

وی با اذعان به اینکه دیدار مقابل نساجی بهترین نمایش سپیدرود در دیدارهای خارج خانه بود تصریح کرد: اعتراض کادر فنی تیم حریف در پایان مسابقه به داوری چندان منصفانه نیست، در هر دو صحنه‌ای که حریف به گل دست‌یافت پیش از به ثمر رساندن گل، بازیکنان حریف بر روی بازیکنانمان مرتکب خطا شدند که از چشمان داور دور ماند و دو گل نساجی نتیجه اشتباهات سهوی داوری بود.

هافبک باتجربه سپیدرود با بیان اینکه علی کریمی هرگز به مسائل پیش‌پاافتاده داوری ورود نمی‌کند گفت: ایشان نه در طول جریان مسابقه و نه در انتهای مسابقه لب به شکوه نمی‌گشاید مگر اینکه اشتباهات عجیب داوری رقم بخورد، داور دربی شمال یکی از نخبگان داوری در سطح جهان است و نیازی به تعریف و تمجید ندارد.

مهدوی با اشاره به اخراج شیخی سلیمانی در دقیقه ۹۰ مسابقه افزود: این بازیکن با صدای بلند به داور مسابقه اعتراض کرد و این امر باعث دریافت کارت زرد از سوی داور شد، در ادامه با ادامه اعتراضات، داور مسابقه با نشان دادن کارت زرد دوم، وی را از زمین اخراج کرد، درحالی‌که شیخی سلیمانی تنها قصد داشت فحاشی بازیکن نساجی را به داور اطلاع دهد.

وی با اذعان به ریکاوری و تمرینات مطلوب سپیدرود در هفته جاری خاطرنشان کرد: بازی سنگینی مقابل استقلال در پیش داریم ولی بازی مقابل هواداران پرشور سپیدرود در چمن مصنوعی سردار جنگل برای بازیکنان استقلال بسیار سخت است.

کاپیتان سپیدرود کسب سه امتیاز را تنها خواسته بازیکنان این تیم دانست و گفت: بازیکنان برای کسب پیروزی مقابل استقلال هم‌قسم شده‌اند و می‌خواهند با پیروزی به استقبال تعطیلات نیم‌فصل بروند.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)