گزارش تصویری: شصت و ششمین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری : نشست ستاد هماهنگی و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در فرمانداری رشت
لزوم مدیریت،کنترل و نظارت دولت برای توزیع بسته های حمایتی و کم کردن مشکلات مردم/دولت دقیقا می تواند اقشار آسیب پذر و برخوردار را شناسایی کند
داستان عجیب بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی/مارینا و چشمان نیمه بسته دستگاه قضا!
آیا کرسی شهرداری رشت به مدیر حامی منافع آمریکا و اسرائیل سپرده می شود؟!

نکته حائز اهمیت این مراسم، غیبت معنادار مصطفی سالاری استاندار غیربومی گیلان در یادواره شهید سرافراز و افتخار گیلانیان میرزاکوچک خان جنگلی بود.

..................... تاریخ انتشار:۱۴ آذر ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،مراسم یادواره شهید میرزاکوچک خان جنگلی و شهدای روحانی استان گیلان وز یکشنبه ۱۱ آذر در جوار آرامگاه سردار جنگل در مسجد سلیمانداراب با سخنرانی نماینده مقام معظم رهبری در سپاه پاسداران و حضور آیت الله فلاحتی امام جمعه رشت و سایر مردم و مسئولین برگزار شد.

این یادواره بزرگ و پرشور حاصل ماه‌ها جلسات و برنامه‌ریزی‌های دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در قالب ستاد بزرگداشت بوده و پیش از این نیز ۲ یادواره مجزای شهدای روحانی شرق و غرب گیلان در آستانه اشرفیه و فومن برگزار گردید.

جمع آوری وصیت‌نامه و تصاویر شهدا، نوشتن کتاب و مقالات، برگزاری نمایشگاه‌های مختلف و… از فعالیت‌های جانبی این ستاد محسوب می‌شود.

 

اما نکته حائز اهمیت این مراسم، غیبت معنادار مصطفی سالاری استاندار غیربومی گیلان در یادواره شهید سرافراز و افتخار گیلانیان میرزاکوچک خان جنگلی بود.

 

همین موضوع به نحوی باعث شد تا رسانه‌های مدعی و اجاره‌ای استان نیز به طبع عدم حضور استاندار، از پوشش خبری و تصویری این مراسم خودداری نموده و اخبار را سانسور نمایند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)