گزارش تصویری/ اجلاس مجمع روسای شوراهای کلانشهرها و مراکز استان‌ ها در رشت
گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎

نکته حائز اهمیت این مراسم، غیبت معنادار مصطفی سالاری استاندار غیربومی گیلان در یادواره شهید سرافراز و افتخار گیلانیان میرزاکوچک خان جنگلی بود.

..................... تاریخ انتشار:۱۴ آذر ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،مراسم یادواره شهید میرزاکوچک خان جنگلی و شهدای روحانی استان گیلان وز یکشنبه ۱۱ آذر در جوار آرامگاه سردار جنگل در مسجد سلیمانداراب با سخنرانی نماینده مقام معظم رهبری در سپاه پاسداران و حضور آیت الله فلاحتی امام جمعه رشت و سایر مردم و مسئولین برگزار شد.

این یادواره بزرگ و پرشور حاصل ماه‌ها جلسات و برنامه‌ریزی‌های دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در قالب ستاد بزرگداشت بوده و پیش از این نیز ۲ یادواره مجزای شهدای روحانی شرق و غرب گیلان در آستانه اشرفیه و فومن برگزار گردید.

جمع آوری وصیت‌نامه و تصاویر شهدا، نوشتن کتاب و مقالات، برگزاری نمایشگاه‌های مختلف و… از فعالیت‌های جانبی این ستاد محسوب می‌شود.

 

اما نکته حائز اهمیت این مراسم، غیبت معنادار مصطفی سالاری استاندار غیربومی گیلان در یادواره شهید سرافراز و افتخار گیلانیان میرزاکوچک خان جنگلی بود.

 

همین موضوع به نحوی باعث شد تا رسانه‌های مدعی و اجاره‌ای استان نیز به طبع عدم حضور استاندار، از پوشش خبری و تصویری این مراسم خودداری نموده و اخبار را سانسور نمایند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)