گزارش تصویری: شصت و ششمین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری : نشست ستاد هماهنگی و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در فرمانداری رشت
لزوم مدیریت،کنترل و نظارت دولت برای توزیع بسته های حمایتی و کم کردن مشکلات مردم/دولت دقیقا می تواند اقشار آسیب پذر و برخوردار را شناسایی کند
داستان عجیب بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی/مارینا و چشمان نیمه بسته دستگاه قضا!
آیا کرسی شهرداری رشت به مدیر حامی منافع آمریکا و اسرائیل سپرده می شود؟!
نماینده رودبار و منجیل در گفتگو با رویداد گیلان:

نماینده رودبار با بیان اینکه اگر مشکل مسکن و بیکاری را حل کنیم خیلی بهتر از بسته های حمایتی و کمک های پولی است گفت:نیاز دهک های پایین خیلی بیشتر از کمک های دولت است ‌

..................... تاریخ انتشار:۱۱ آذر ۱۳۹۷ ......................

منوچهر جمالی در گفتگو با خبرنگار رویداد گیلان با بیان اینکه رقم های اعلام شده برای کمک به مردم تمام مشکلات را حل نمی کند ،اظهار کرد:این کمک مختصر برای حمایت حداقلی در حد توان دولت است و اگر این حمایت بیشتر و قوی تر باشد، خیلی موثرتر است.

وی با تصریح بر اینکه نیاز دهک های پایین ،خیلی بیشتر از این رقم ها ست،افزود:اگر ما بیکار یک خانواده را سرکار بفرستیم و یا مشکل مسکن خانوارهای فاقد مسکن را حل کنیم، بهتر از بسته های حمایتی و کمک های پولی است.

نماینده رودبار گفت: این کمک ها را دولت توانسته است،تامین منابع کند ولی حلال مشکل اقشار ضعیف جامعه نیست.

جمالی با اعلام اینکه نه دولت توان جذب استخدام دارد و نه بخش خصوصی فعال درست حسابی داریم ،تصریح کرد: بانک ها ،واحد های تولیدی و صنعتی را گرفتار کردند و این واحد ها دچار چالش هستند.

وی افزود: اگر به فکر راه اندازی واحد های تولیدی و صنعتی با فرمول های مناسب باشیم،اثر بهتری برای خانواده ها دارد.

نماینده رودبار با بیان اینکه افراد تحت پوشش نهاد های حمایتی مشخص هستند،اعلام کرد: مستمری بگیران حداقلی ،حقوق بگیران حداقلی و مستاجران بیکار را دولت باید مورد توجه قرار دهد.

جمالی با تصریح بر اینکه می توان اطلاعات مربوط به خانوارها را به دست آورد ،گفت: گروه هایی هستند که لازم نیست این بسته ها برای آنها در نظر گرفته شود، چون درآمد ماهانه ی خوبی دارند.

وی بیان کرد: راه مناسبی برای اینکه آزمون وسیع را در نظر بگیرند توانستند پیدا کنند و فعلا بهترین روش همین است که افراد تحت پوشش و سپس گروه کارگران و کارمندان ،بازنشستگان حداقل حقوق دریافتی را شناسنایی کنند.

نماینده رودبار بر لزوم نظارت دقیق ،عادلانه و منصفانه برای حل مشکلات ،اقتصادی در همه سطوح تاکید کرد و افزود: در کنار نظارت کمک ها صورت بگیرد و ارائه این کمک های حداقلی از نبود کمک ها بهتر است

جمالی گفت: در کنار کمک ها باید نظارت بر بازار و کنترل تورم انجام و جلوی تخلف و مسائل حاشیه ای و سوء استفاده ها گرفته شود.

وی تاکید کرد: اگر مسئولان درک مناسبی از شرایط طبقات پایین اقتصادی نداشته باشند،راهکارها یشان مفید واقع نمی شود.

نماینده رودبار با تاکید بر اینکه همه ی قوا و مسئولان و نیروهای نظامی امنیتی و اطلاعاتی باید درگیر حل مشکلات مردم شوند ،افزود: همه باید قانون رو رعایت کنند و به کسی فرآیند کار به دست اوست ،کمک کنند.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)