گزارش تصویری/ اجلاس مجمع روسای شوراهای کلانشهرها و مراکز استان‌ ها در رشت
گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
نماینده رودبار و منجیل در گفتگو با رویداد گیلان:

نماینده رودبار با بیان اینکه اگر مشکل مسکن و بیکاری را حل کنیم خیلی بهتر از بسته های حمایتی و کمک های پولی است گفت:نیاز دهک های پایین خیلی بیشتر از کمک های دولت است ‌

..................... تاریخ انتشار:۱۱ آذر ۱۳۹۷ ......................

منوچهر جمالی در گفتگو با خبرنگار رویداد گیلان با بیان اینکه رقم های اعلام شده برای کمک به مردم تمام مشکلات را حل نمی کند ،اظهار کرد:این کمک مختصر برای حمایت حداقلی در حد توان دولت است و اگر این حمایت بیشتر و قوی تر باشد، خیلی موثرتر است.

وی با تصریح بر اینکه نیاز دهک های پایین ،خیلی بیشتر از این رقم ها ست،افزود:اگر ما بیکار یک خانواده را سرکار بفرستیم و یا مشکل مسکن خانوارهای فاقد مسکن را حل کنیم، بهتر از بسته های حمایتی و کمک های پولی است.

نماینده رودبار گفت: این کمک ها را دولت توانسته است،تامین منابع کند ولی حلال مشکل اقشار ضعیف جامعه نیست.

جمالی با اعلام اینکه نه دولت توان جذب استخدام دارد و نه بخش خصوصی فعال درست حسابی داریم ،تصریح کرد: بانک ها ،واحد های تولیدی و صنعتی را گرفتار کردند و این واحد ها دچار چالش هستند.

وی افزود: اگر به فکر راه اندازی واحد های تولیدی و صنعتی با فرمول های مناسب باشیم،اثر بهتری برای خانواده ها دارد.

نماینده رودبار با بیان اینکه افراد تحت پوشش نهاد های حمایتی مشخص هستند،اعلام کرد: مستمری بگیران حداقلی ،حقوق بگیران حداقلی و مستاجران بیکار را دولت باید مورد توجه قرار دهد.

جمالی با تصریح بر اینکه می توان اطلاعات مربوط به خانوارها را به دست آورد ،گفت: گروه هایی هستند که لازم نیست این بسته ها برای آنها در نظر گرفته شود، چون درآمد ماهانه ی خوبی دارند.

وی بیان کرد: راه مناسبی برای اینکه آزمون وسیع را در نظر بگیرند توانستند پیدا کنند و فعلا بهترین روش همین است که افراد تحت پوشش و سپس گروه کارگران و کارمندان ،بازنشستگان حداقل حقوق دریافتی را شناسنایی کنند.

نماینده رودبار بر لزوم نظارت دقیق ،عادلانه و منصفانه برای حل مشکلات ،اقتصادی در همه سطوح تاکید کرد و افزود: در کنار نظارت کمک ها صورت بگیرد و ارائه این کمک های حداقلی از نبود کمک ها بهتر است

جمالی گفت: در کنار کمک ها باید نظارت بر بازار و کنترل تورم انجام و جلوی تخلف و مسائل حاشیه ای و سوء استفاده ها گرفته شود.

وی تاکید کرد: اگر مسئولان درک مناسبی از شرایط طبقات پایین اقتصادی نداشته باشند،راهکارها یشان مفید واقع نمی شود.

نماینده رودبار با تاکید بر اینکه همه ی قوا و مسئولان و نیروهای نظامی امنیتی و اطلاعاتی باید درگیر حل مشکلات مردم شوند ،افزود: همه باید قانون رو رعایت کنند و به کسی فرآیند کار به دست اوست ،کمک کنند.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)