گزارش تصویری نشست خبری چهارمین جشنواره فرهنگی هنری فجر اداره فرهنگ و ارشاد رشت
گزارش تصویری راهپیمایی حماسی مردم رشت به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
گزارش تصویری رویداد گیلان: افتتاح پروژه های بخش خمام در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار رشت
گزارش تصویری رویداد گیلان، مراسم تجلیل از پرستاران نمونه استان گیلان
گزارش تصویری از جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری شهرستان رشت
نماینده مردم تالش ،ماسال در گفتگو با رویداد گیلان:

نماینده ی تالش و ماسال گفت:اگر دولت بگوید که نمی توانم افراد کم درآمد را تشخیص بدهم،نمیخواهد کار انجام دهد.

..................... تاریخ انتشار:۰۷ آذر ۱۳۹۷ ......................

 

محمد شکری در گفتگو با خبرنگار رویداد گیلان با اشاره به توزیع بسته های حمایتی اظهار کرد:در شرایطی که قیمت ها چند برابر می شود،دولت باید قشر آسیب پذیر را حمایت کند تا بتواند به زندگی عادی خود ادامه دهند و ما کلیت قضیه را قبول داریم.

وی با بیان اینکه دولت هنوز اقلام بسته ها را اعلام نکرده است،افزود:۲۰۰ هزار تومانی که به حساب کارکنان واریز کردند،در شرایطی اثر گذار است که کالاهای تولیدی و وارداتی با ارز ۴ هزار تومان مستقیم به دولت مردم برساند.

نماینده ی مردم تالش و ماسال گفت:کالاهای توزیع شده از تولید به مصرف باشد و در شهر فروشگاه هایی خاصی را در نظر بگیرند و در روستا ها که تعاونی های روستایی هنوز فعال هستند از ظریق آن ها کالا را تامین کنند.

شکری تصریح کرد:با شرایطی که ذکر شد و با مبلغی که به حساب مردم واریز شد می توانند برای تهیه اوراق اقدام کنند،در غیر این صورت به کیفیت  نه اثر چندانی دارد.

وی با اشاره به اینکه در این قضیه کمسیون اقتصادی مجلس ورود پیدا می کند،افزود:مجلس ورود می کند تا ببیند که نحوه ی توزیع و روش کار به چه صورت است که دست دلالان و رانت خواران نیفتد تا مردم دوباره متضرر نشوند.

نماینده ی مردم ماسال و تالش بیان کرد:تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی مشخص هستند و آنهایی که تحت پوشش نیستند ولی درآمدشان به هر دلیلی تامین یا پایین هست باقی می مانند.

شکری گفت:شناسایی افراد در روستاها با وجود دهیار و شورا کار بسیار آسان است ودر شهر هم اعضای شورا و شهرداری با مردم ارتباط تنگاتنگ و اگر دولت بگویید که نمی توانم که درآمده ها را از افراد با بضاعت تشخیص دهم ،یعنی نمی خواهد کار انجام دهد.

وی با بیان اینکه دولت کالایی که تولید داخل است ،با نظارت کمسیون و نظارت قیمت گذاری کند اعلام کرد:یکی از برنامه های نظارتی این است که جلوی سود های کالایی که نصیب دلالان ،و رانت خواران به واسطه ی افزایش قیمت بی رویه شد را بگیرند.

نماینده تالش با بیان اینکه نظارت قیمت بین تولید کالا و آن چیزی که در بازار برای مصرف کننده ارائه می شود،خیلی زیاد است ،افزود: این موضوع نشان دهنده این است که ما در قیمت قسمت نظارت مشکل اساسی داریم

شکری گفت:قیمت کالا های اساسی مردم که اکثرا تولیدات کشاورزی و همه ی آنها تولید داخل هستند را راحت می توانیم ،کنترل کنیم،و دولت باید در بخش تولیدات داخلی واسطه را از بین ببرد

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)