گزارش تصویری ضیافت افطاری کودکان بی سرپرست در تماشاخانه روباز سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری رشت
گزارش تصویری نود و سومین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری جلسه اقتصاد مقاومتی در فرمانداری رشت
گزارش تصویری طعم شیرین رمضان
گزارش تصویری راهپیمایی مردم رشت در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی
نماینده مردم رودسر و املش در گفتگو با رویداد گیلان

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت:دولت از طریق سیستم های که در اختیار دارد،دقیقا می تواند اقشار برخوردار و آسیب پذیر را شناسایی کند و نواقص توزیع بسته های حمایتی باید حل شود

..................... تاریخ انتشار:۰۲ آذر ۱۳۹۷ ......................

اسدالله عباسی در گفتگو با خبرنگار رویداد گیلان با اشاره به اینکه بسته های حمایتی از سوی دولت مرهمی بر مشکلات معیشتی مردم است،اظهار کرذ:درست بخشی از کالاهای اساسی که ذخیره کردیم را از این طریق به دست مردم می رساند.

وی نگرانی مردم را در مورد کالا های اساسی زندگی یاآور شد و افزود:در مورد کالاهای غیر اساسی می توان صرفه جویی کرد اما اقلامی مانند روغن،برنج،گندم،و قندوشکر مصرف روزانه مردم هستند که دولت تا جایی که امکان دارد در اختیار اقشار آسیب پذیر از گرانی ها قرار می دهد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت:دولت با بهره گیری از تجارب ونظرات کارشناسان و تجارب کشورهای دنیا و با در نظر گرفتن همه ابعاد ،تمام اقشار آسیب پذیر را مورد نظر قرار دهد.

عباسی بر لزوم مدیریت،کنترل و نظارت دولت برای توزیع بسته های حمایتی و کم کردن مشکلات مردم تاکید و عنوان کرد:امیدواریم دولت تا آخر سال بتواند بخشی از نیازهای مردم را تامین کند

وی با بیان اینکه اگر دولت و مجلس و نهاد های حمایتی به صورت واحد عمل کنند نتیجه مثبتی خواد داست،افزود:دولت از طریق دستکاه های حمایتی بانک اطلاعاتی پرداخت یارانه و سایر سیستم های که طراحی شده و در اختیار دارد ،می تواند اقشار برخوردار و کم برخوردار و اسیب پذیر تر و کسانی که تحت پوشش بیمه های مختلف هستند را با توجه به جمیع جهات و به درستی و دقیق شناسایی کند.

نماینده رودسر گفت:شاید در مرحله اول اشکلاتی وجود داشته باشد ولی با توجه به حمایت از اقشار آسیب پذیر از سوی وزارت تعاون در سال های گذشته،و نواقصی و ضعف هایی آن به نظرم در این مقطع ؛ان کاستی ها رفع شود.

عباسی با تاکید بر اینکه توزیع بسته های حمایتی به این معنا نیست که به دنبال مباحث و موضوعات مهم نباشیم،اعلام کرد:ماها باید به مسائل مربوط به اشتغال ،ارز؛نظام بانکی،صادارات و واردات توجه کنیم و در راستای توزیع بسته های حمایتی به مردم ،باید به این مسائل پرداخته شود

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)