گزارش تصویری نشست خبری چهارمین جشنواره فرهنگی هنری فجر اداره فرهنگ و ارشاد رشت
گزارش تصویری راهپیمایی حماسی مردم رشت به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
گزارش تصویری رویداد گیلان: افتتاح پروژه های بخش خمام در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار رشت
گزارش تصویری رویداد گیلان، مراسم تجلیل از پرستاران نمونه استان گیلان
گزارش تصویری از جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری شهرستان رشت

سامان امینی دبیر انجمن مردم نهاد باران مهر خزر در گفت و گو با خبرنگار رویداد گیلان گفت:انجمن مردم نهاد باران مهر خزر یکی از سازمان های مردم نهاد اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان است که در حوزه اجتماعی وبشر دوستانه به مدت ۲سال است که فعالیت می کند. وی افزود:اعضای این انجمن […]

..................... تاریخ انتشار:۲۶ آبان ۱۳۹۷ ......................

سامان امینی دبیر انجمن مردم نهاد باران مهر خزر در گفت و گو با خبرنگار رویداد گیلان گفت:انجمن مردم نهاد باران مهر خزر یکی از سازمان های مردم نهاد اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان است که در حوزه اجتماعی وبشر دوستانه به مدت ۲سال است که فعالیت می کند.
وی افزود:اعضای این انجمن به صورت داوطلبانه و از روی ذوق و اشتیاق دست به فعالیت هایی میزنند که هم اثر مثبتی برای انان و هم جامعه داشته باشد.
دبیر انجمن مردم نهاد باران مهر خزر تاکید کرد:همه اعضا در این انجمن در یک سطح و با همکاری و دست دوستی با یکدیگر در حوزه های اجتماعی همچون دیدن دسته جمعی یک تاتر انگیزشی یا کمک ب افراد اسیب پذیر جامعه فعالیت می کنند.
سامان امینی گفت:یکی از فعالیت های این انجمن که به صورت ماهیانه انجام می گیرد طرح ۱۴ است که ماهانه بین ۱۴خانواده کم بضاعت که توسط خود مردم معرفی می شوند بسته ها حمایتی توزیع می شود که اعضای انجمن به صورت خود جوش این بسته ها را تهیه می کنند.
وی خاطر نشان کرد:اعضای انجمن مردم نهاد باران مهر خزر هرماه به دیدار مراکز سالمندان و معلولین سطح استان گیلان می روند ،همچنین جشن های برای انان برگزار می کنند تا سطح نشاط و روحیه این افراد نیز بالا برود.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)