گزارش تصویری: شصت و ششمین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری : نشست ستاد هماهنگی و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در فرمانداری رشت
لزوم مدیریت،کنترل و نظارت دولت برای توزیع بسته های حمایتی و کم کردن مشکلات مردم/دولت دقیقا می تواند اقشار آسیب پذر و برخوردار را شناسایی کند
داستان عجیب بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی/مارینا و چشمان نیمه بسته دستگاه قضا!
آیا کرسی شهرداری رشت به مدیر حامی منافع آمریکا و اسرائیل سپرده می شود؟!

سامان امینی دبیر انجمن مردم نهاد باران مهر خزر در گفت و گو با خبرنگار رویداد گیلان گفت:انجمن مردم نهاد باران مهر خزر یکی از سازمان های مردم نهاد اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان است که در حوزه اجتماعی وبشر دوستانه به مدت ۲سال است که فعالیت می کند. وی افزود:اعضای این انجمن […]

..................... تاریخ انتشار:۲۶ آبان ۱۳۹۷ ......................

سامان امینی دبیر انجمن مردم نهاد باران مهر خزر در گفت و گو با خبرنگار رویداد گیلان گفت:انجمن مردم نهاد باران مهر خزر یکی از سازمان های مردم نهاد اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان است که در حوزه اجتماعی وبشر دوستانه به مدت ۲سال است که فعالیت می کند.
وی افزود:اعضای این انجمن به صورت داوطلبانه و از روی ذوق و اشتیاق دست به فعالیت هایی میزنند که هم اثر مثبتی برای انان و هم جامعه داشته باشد.
دبیر انجمن مردم نهاد باران مهر خزر تاکید کرد:همه اعضا در این انجمن در یک سطح و با همکاری و دست دوستی با یکدیگر در حوزه های اجتماعی همچون دیدن دسته جمعی یک تاتر انگیزشی یا کمک ب افراد اسیب پذیر جامعه فعالیت می کنند.
سامان امینی گفت:یکی از فعالیت های این انجمن که به صورت ماهیانه انجام می گیرد طرح ۱۴ است که ماهانه بین ۱۴خانواده کم بضاعت که توسط خود مردم معرفی می شوند بسته ها حمایتی توزیع می شود که اعضای انجمن به صورت خود جوش این بسته ها را تهیه می کنند.
وی خاطر نشان کرد:اعضای انجمن مردم نهاد باران مهر خزر هرماه به دیدار مراکز سالمندان و معلولین سطح استان گیلان می روند ،همچنین جشن های برای انان برگزار می کنند تا سطح نشاط و روحیه این افراد نیز بالا برود.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)