گزارش تصویری سال تحویل در گلزار شهدای رشت
گزارش تصویری جشن نیکوکاری در شهرداری
گزارش تصویری نشست خبری چهارمین جشنواره فرهنگی هنری فجر اداره فرهنگ و ارشاد رشت
گزارش تصویری راهپیمایی حماسی مردم رشت به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
گزارش تصویری رویداد گیلان: افتتاح پروژه های بخش خمام در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار رشت

به گزارش رویداد گیلان ،نمایش «زنگ زدگی» به کارگردانی زهرا حامی و مجتبی واشیان از ۱۸ تا ۲۵ آبان ماه در تماشاخانه اکبر رادی رشت ساعت ۱۹ به روی صحنه می رود. سپهر محمودی ، مینا عنصری ، زهرا حامی ، پوریا مهدوی و مسعود معصومی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند . […]

..................... تاریخ انتشار:۱۸ آبان ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،نمایش «زنگ زدگی» به کارگردانی زهرا حامی و مجتبی واشیان از ۱۸ تا ۲۵ آبان ماه در تماشاخانه اکبر رادی رشت ساعت ۱۹ به روی صحنه می رود.

سپهر محمودی ، مینا عنصری ، زهرا حامی ، پوریا مهدوی و مسعود معصومی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند .

زنگ‌زدگی داستانی از، در گذشته زندگی کردن انسان هاست. بزرگترین دلیل نویسنده برای نوشتن این متن روایت کردن معضلات اجتماعی برای افرادی است که همواره با اتفاقات بد گذشته زندگی میکنند.

مجتبی واشیان نویسنده و کارگردان نمایش در نشست خبری گفت: کسانی که کار را دیده اند نقاط اشتراکی بین شخصیت های نمایشنامه و زندگی خود پیدا می کنند و با آنها همزاد پنداری میکنند. نمایشنامه بر اساس مجموعه ای از داستان های امروز و قصه هایی که از گذشته نقل شده به نگارش در آمده است .
وی درباره چگونگی تشکیل این گروه نمایشی توضیح داد: گروه «سرو» در سال ۸۹ در دانشگاه تنکابن تشکیل شد و توانستیم در تهران و جشنواره ها تهران اجراهای زیادی را به روی صحنه ببریم .

همچنین زهرا حامی بازیگر و کارگردان نمایش افزود: «زنگ زدگی» دو سال پیش در تهران اجرا شد . برای اجرا در رشت تغییرات جزئی داشتیم . این اثر در پنجمین جشنواره تئاتر تهران جزء کارهای برگزیده بود و در ۷ رشته کاندید شد و همچنین جایزه سوم بازیگری مرد را از آن خود کرد.

نیما جهان بین طراح دکور اجرا اضافه کرد:ما خواستیم با امکاناتی همچون رنگ و نور سرد فضای کهنگی ،جدایی و سردی بین خانواده رو به مخاطب انتقال دهیم.

اعضای گروه سرو از مردم فهیم گیلان خواستند با دیدن این اجرا از آن ها حمایت کنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)