داستان عجیب بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی/مارینا و چشمان نیمه بسته دستگاه قضا!
آیا کرسی شهرداری رشت به مدیر حامی منافع آمریکا و اسرائیل سپرده می شود؟!
مخالفت کتبی وزارت کشور با انتصاب مدیرکل بازرسی استانداری گیلان/آیا سالاری اینبار در حساس ترین اداره کل به قانون تمکین خواهد کرد؟!
شورای تامین مناطق آزاد، بازی با امنیت کشور است
به بهانه تجمع عده ای در ساختمان شورای شهر، برای جلوگیری از آبستراکسیون جلسه انتخاب شهردار رشت!/وقتی انتخاب شهردار امنیتی میشود!
نماینده مردم رشت

به گزارش رویداد گیلان ،جبار کوچکی‌نژاد  با اشاره به تحریم‌های نفتی آمریکا علیه ایران و راه برون‌رفت از این نوع تحریم‌های ظالمانه اظهار کرد: تحریم‌های آمریکا علیه ایران اجماع جهانی ندارد و نمی‌تواند مثمر ثمر باشد. وی با تأکید بر اینکه تحریم‌های ظالمانه آمریکا پایبند و پایدار نخواهد ماند افزود: جمهوری اسلامی ایران تحریم‌های سخت […]

..................... تاریخ انتشار:۱۶ آبان ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،جبار کوچکی‌نژاد  با اشاره به تحریم‌های نفتی آمریکا علیه ایران و راه برون‌رفت از این نوع تحریم‌های ظالمانه اظهار کرد: تحریم‌های آمریکا علیه ایران اجماع جهانی ندارد و نمی‌تواند مثمر ثمر باشد.

وی با تأکید بر اینکه تحریم‌های ظالمانه آمریکا پایبند و پایدار نخواهد ماند افزود: جمهوری اسلامی ایران تحریم‌های سخت و ظالمانه‌تری را در دوران دفاع مقدس و سال‌های پس‌ازآن را دور زده و متحمل شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توانمندی‌های عظیم جمهوری اسلامی ایران در عبور از تحریم‌ها و تهدیدات خارجی گفت: جامعه جهانی نیز بر این اعتقاددارند که تحریم‌های یک‌طرفه و شکننده آمریکا علیه ایران پایدار نخواهند بود و ان غریب فرومی‌ریزد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با اشاره به تحریم‌های ظالمانه ایالات‌متحده آمریکا در حوزه نفت پولی بانکی بیمه‌ای و سایر علیه ایران خاطرنشان کرد: آمریکا در حالی شخصیت‌های مطرح و تأثیرگذار منطقه‌ای و جهانی ایران را تحریم کرده درحالی‌که شخصیت‌های نظیر سردار قاسم سلیمانی در جهان محبوبیت دارد و آمریکا یک‌طرفه نمی‌تواند آن‌ها را تحریم کند.

کوچکی‌نژاد آمریکا را در مقایسه با ایران برای بررسی محبوبیت در افکار جهانی دعوت به رفراندوم کرد و گفت: دولت آمریکا اگر مایل است بین ترامپ و سردار سلیمانی رفراندومی را برگزار کنند و نظر افکار عمومی را نسبت به آن بخواهد و بعد خواهد دید که رویکرد و نظر دنیا نسبت به جامعه آمریکا و ایرانی چگونه خواهد بود.

وی با تأکید بر اینکه جامعه جهانی اعتقاددارند که دولت آمریکا و شخصیت‌های گرداننده حکومت‌های آن از پست‌ترین و منفورترین افراد هستند تصریح کرد: امروز جامعه جهانی در قول و عمل اثبات کرده که جمهوری اسلامی ایران شخصیت‌های موجود در آن را و تمامی دولت‌ها و آمدهایی که علیه ظلم و استکبار جهانی می‌ایستند از محبوبیت بیشتری برخوردارند./فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)