گزارش تصویری سال تحویل در گلزار شهدای رشت
گزارش تصویری جشن نیکوکاری در شهرداری
گزارش تصویری نشست خبری چهارمین جشنواره فرهنگی هنری فجر اداره فرهنگ و ارشاد رشت
گزارش تصویری راهپیمایی حماسی مردم رشت به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
گزارش تصویری رویداد گیلان: افتتاح پروژه های بخش خمام در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار رشت
نماینده مردم رشت

به گزارش رویداد گیلان ،جبار کوچکی‌نژاد  با اشاره به تحریم‌های نفتی آمریکا علیه ایران و راه برون‌رفت از این نوع تحریم‌های ظالمانه اظهار کرد: تحریم‌های آمریکا علیه ایران اجماع جهانی ندارد و نمی‌تواند مثمر ثمر باشد. وی با تأکید بر اینکه تحریم‌های ظالمانه آمریکا پایبند و پایدار نخواهد ماند افزود: جمهوری اسلامی ایران تحریم‌های سخت […]

..................... تاریخ انتشار:۱۶ آبان ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،جبار کوچکی‌نژاد  با اشاره به تحریم‌های نفتی آمریکا علیه ایران و راه برون‌رفت از این نوع تحریم‌های ظالمانه اظهار کرد: تحریم‌های آمریکا علیه ایران اجماع جهانی ندارد و نمی‌تواند مثمر ثمر باشد.

وی با تأکید بر اینکه تحریم‌های ظالمانه آمریکا پایبند و پایدار نخواهد ماند افزود: جمهوری اسلامی ایران تحریم‌های سخت و ظالمانه‌تری را در دوران دفاع مقدس و سال‌های پس‌ازآن را دور زده و متحمل شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توانمندی‌های عظیم جمهوری اسلامی ایران در عبور از تحریم‌ها و تهدیدات خارجی گفت: جامعه جهانی نیز بر این اعتقاددارند که تحریم‌های یک‌طرفه و شکننده آمریکا علیه ایران پایدار نخواهند بود و ان غریب فرومی‌ریزد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با اشاره به تحریم‌های ظالمانه ایالات‌متحده آمریکا در حوزه نفت پولی بانکی بیمه‌ای و سایر علیه ایران خاطرنشان کرد: آمریکا در حالی شخصیت‌های مطرح و تأثیرگذار منطقه‌ای و جهانی ایران را تحریم کرده درحالی‌که شخصیت‌های نظیر سردار قاسم سلیمانی در جهان محبوبیت دارد و آمریکا یک‌طرفه نمی‌تواند آن‌ها را تحریم کند.

کوچکی‌نژاد آمریکا را در مقایسه با ایران برای بررسی محبوبیت در افکار جهانی دعوت به رفراندوم کرد و گفت: دولت آمریکا اگر مایل است بین ترامپ و سردار سلیمانی رفراندومی را برگزار کنند و نظر افکار عمومی را نسبت به آن بخواهد و بعد خواهد دید که رویکرد و نظر دنیا نسبت به جامعه آمریکا و ایرانی چگونه خواهد بود.

وی با تأکید بر اینکه جامعه جهانی اعتقاددارند که دولت آمریکا و شخصیت‌های گرداننده حکومت‌های آن از پست‌ترین و منفورترین افراد هستند تصریح کرد: امروز جامعه جهانی در قول و عمل اثبات کرده که جمهوری اسلامی ایران شخصیت‌های موجود در آن را و تمامی دولت‌ها و آمدهایی که علیه ظلم و استکبار جهانی می‌ایستند از محبوبیت بیشتری برخوردارند./فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)