گزارش تصویری رویداد گیلان، مراسم تجلیل از پرستاران نمونه استان گیلان
گزارش تصویری از جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری شهرستان رشت
گزارش تصویری مراسم شب خاطره ویژه بزرگداشت شهدای عملیات کربلای پنج
گزارش تصویری رویداد گیلان از هفتادو یکمین جلسه عادی شورای اسلامی شهر رشت
گزارش تصویری رویداد گیلان از دلجویی خانواده پاکبانی که در اثر حادثه رانندگی جان باخت در جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت
نماینده مردم رشت

به گزارش رویداد گیلان ،جبار کوچکی نژاد در واکنش به طرح حذف دلار و تنبیه کشورهای همسوبا آمریکا در تحریم علیه ایران، اظهار کرد” حذف برخی مبادلات مالی مثل دلار، یورو، یوآن و… طوری است که نمی توان گفت به طور کامل می توان آن ها را حذف کرد اما می توان جایگزین کرد. وی […]

..................... تاریخ انتشار:۱۵ آبان ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،جبار کوچکی نژاد در واکنش به طرح حذف دلار و تنبیه کشورهای همسوبا آمریکا در تحریم علیه ایران، اظهار کرد” حذف برخی مبادلات مالی مثل دلار، یورو، یوآن و… طوری است که نمی توان گفت به طور کامل می توان آن ها را حذف کرد اما می توان جایگزین کرد.

وی با بیان اینکه برخی کشور ها فقط با دلار کار می کنند اما باید به سمت مبادلات مالی دو و چند جانبه برویم، گفت: چین تقریبا با خیلی از کشورهای دنیا مبادلات مالی خود را از دلار بیرون آورده است.

نماینده مردم رشت در مجلس، افزود: باید روش های مختلفی را بکار بگیریم، یعنی در یک روش مثلا یورو یا یوآن را وارد مبادلات مالی کنیم یا با مبادلات مالی متفاوت به توافق برسیم اما اینکه دلار به صفر برسد نه اینطور نیست.

کوچکی نژاد با اشاره به اینکه نمایندگان با طیف های مختلف فکری به طرح هایی که محتوای آن مقابله به مثل با آمریکا است رأی می دهند، تصریح کرد: معتقدم ما باید مقابله به مثل را با آمریکا داشته باشیم.

وی با بیان اینکه خیلی از کشور ها مستثناء از تحریم ها علیه ایران شدند، اضافه کرد: این کشور ها راحت می توانند با ما مبادله اقتصادی داشته باشند و نفت ما را بخرند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه برخی نهادها و بانک ها در قالب این تحریم ها هستند، اظهار کرد: تحریم برای ما دیگر یک چیز طبیعی است و از قدیم بوده و دوباره تکرار می کنند.

وی خاطر نشان کرد: آمریکایی ها اشتباه بزرگی را تکرار می کنند و کارهای بی نتیجه خود را ادامه می دهند./۸ دی

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)