داستان عجیب بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی/مارینا و چشمان نیمه بسته دستگاه قضا!
آیا کرسی شهرداری رشت به مدیر حامی منافع آمریکا و اسرائیل سپرده می شود؟!
مخالفت کتبی وزارت کشور با انتصاب مدیرکل بازرسی استانداری گیلان/آیا سالاری اینبار در حساس ترین اداره کل به قانون تمکین خواهد کرد؟!
شورای تامین مناطق آزاد، بازی با امنیت کشور است
به بهانه تجمع عده ای در ساختمان شورای شهر، برای جلوگیری از آبستراکسیون جلسه انتخاب شهردار رشت!/وقتی انتخاب شهردار امنیتی میشود!
نماینده مردم رشت

به گزارش رویداد گیلان ،جبار کوچکی نژاد در واکنش به طرح حذف دلار و تنبیه کشورهای همسوبا آمریکا در تحریم علیه ایران، اظهار کرد” حذف برخی مبادلات مالی مثل دلار، یورو، یوآن و… طوری است که نمی توان گفت به طور کامل می توان آن ها را حذف کرد اما می توان جایگزین کرد. وی […]

..................... تاریخ انتشار:۱۵ آبان ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،جبار کوچکی نژاد در واکنش به طرح حذف دلار و تنبیه کشورهای همسوبا آمریکا در تحریم علیه ایران، اظهار کرد” حذف برخی مبادلات مالی مثل دلار، یورو، یوآن و… طوری است که نمی توان گفت به طور کامل می توان آن ها را حذف کرد اما می توان جایگزین کرد.

وی با بیان اینکه برخی کشور ها فقط با دلار کار می کنند اما باید به سمت مبادلات مالی دو و چند جانبه برویم، گفت: چین تقریبا با خیلی از کشورهای دنیا مبادلات مالی خود را از دلار بیرون آورده است.

نماینده مردم رشت در مجلس، افزود: باید روش های مختلفی را بکار بگیریم، یعنی در یک روش مثلا یورو یا یوآن را وارد مبادلات مالی کنیم یا با مبادلات مالی متفاوت به توافق برسیم اما اینکه دلار به صفر برسد نه اینطور نیست.

کوچکی نژاد با اشاره به اینکه نمایندگان با طیف های مختلف فکری به طرح هایی که محتوای آن مقابله به مثل با آمریکا است رأی می دهند، تصریح کرد: معتقدم ما باید مقابله به مثل را با آمریکا داشته باشیم.

وی با بیان اینکه خیلی از کشور ها مستثناء از تحریم ها علیه ایران شدند، اضافه کرد: این کشور ها راحت می توانند با ما مبادله اقتصادی داشته باشند و نفت ما را بخرند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه برخی نهادها و بانک ها در قالب این تحریم ها هستند، اظهار کرد: تحریم برای ما دیگر یک چیز طبیعی است و از قدیم بوده و دوباره تکرار می کنند.

وی خاطر نشان کرد: آمریکایی ها اشتباه بزرگی را تکرار می کنند و کارهای بی نتیجه خود را ادامه می دهند./۸ دی

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)