داستان عجیب بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی/مارینا و چشمان نیمه بسته دستگاه قضا!
آیا کرسی شهرداری رشت به مدیر حامی منافع آمریکا و اسرائیل سپرده می شود؟!
مخالفت کتبی وزارت کشور با انتصاب مدیرکل بازرسی استانداری گیلان/آیا سالاری اینبار در حساس ترین اداره کل به قانون تمکین خواهد کرد؟!
شورای تامین مناطق آزاد، بازی با امنیت کشور است
به بهانه تجمع عده ای در ساختمان شورای شهر، برای جلوگیری از آبستراکسیون جلسه انتخاب شهردار رشت!/وقتی انتخاب شهردار امنیتی میشود!
معاون استاندار گیلان

به گزارش رویداد گیلان ،سید محمد احمدی در جلسه کارگروه اشتغال استان گیلان در رشت اظهار داشت: تاکنون طرح‌هایی به مبلغ ۷۰۰ میلیارد تومان جهت دریافت تسهیلات اشتغالزا به بانک‌ها معرفی شده است. معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسع منابع استاندار گیلان با بیان اینکه از مجموع طرح‌های معرفی شده به بانک‌ها تاکنون ۱۸۰ میلیارد […]

..................... تاریخ انتشار:۱۵ آبان ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،سید محمد احمدی در جلسه کارگروه اشتغال استان گیلان در رشت اظهار داشت: تاکنون طرح‌هایی به مبلغ ۷۰۰ میلیارد تومان جهت دریافت تسهیلات اشتغالزا به بانک‌ها معرفی شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسع منابع استاندار گیلان با بیان اینکه از مجموع طرح‌های معرفی شده به بانک‌ها تاکنون ۱۸۰ میلیارد تومان پرداخت شده است افزود: ۳۶ درصد از اعتبارات تسهیلات اشتغالزا در حوزه خوداشتغالی جذب شده است.

احمدی با بیان اینکه طرح‌های ارائه شده برای دریافت تسهیلات اشتغالزا باید مورد راستی‌آزمایی قرار بگیرند گفت: طرح‌های اشتغالزای روستایی اگر تسهیلات خود را دریاعت کنند اما طرح اجرایی نشود یارانه تسهیلات آن‌ها حذف و بازپرداخت آن ۱۸ درصد محاسبه می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه ثبت نام‌ جدیدی برای پرداخت تسهیلات اشتغالزا انجام نمی‌شود خاطرنشان کرد: در حال حاضر سامانه کارا بسته شده است و پرداخت‌ها با رویکرد سرمایه‌گذاری انجام می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان نیز در این جلسه با بیان اینکه بانک توسعه تعاون بیشترین میزان جذب اعتبار برای پردات تسهیلات اشتغالزای روستایی را داشته است افزود: بانک کشاورزی در جایگاه دوم قرار دارد.

عباس علیزاده با اعلام اینکه استان گیلان در رتبه دهم پرداخت تسهیلات اشتغالزا در کشور قرار دارد عنوان داشت: بانک توسعه تعاون بیشترین میزان تسهیلات خود اشتغالی و بانک کشاورزی کمترین میزان پرداخت این تسهیلات را داشته است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۵۱۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در استان گیلان پرداخ شده است خاطرنشان کرد: استان گیلان در جایگاه پانزدهم پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر قرار دارد.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)