گزارش تصویری رویداد گیلان، مراسم تجلیل از پرستاران نمونه استان گیلان
گزارش تصویری از جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری شهرستان رشت
گزارش تصویری مراسم شب خاطره ویژه بزرگداشت شهدای عملیات کربلای پنج
گزارش تصویری رویداد گیلان از هفتادو یکمین جلسه عادی شورای اسلامی شهر رشت
گزارش تصویری رویداد گیلان از دلجویی خانواده پاکبانی که در اثر حادثه رانندگی جان باخت در جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت
معاون استاندار گیلان

به گزارش رویداد گیلان ،سید محمد احمدی در جلسه کارگروه اشتغال استان گیلان در رشت اظهار داشت: تاکنون طرح‌هایی به مبلغ ۷۰۰ میلیارد تومان جهت دریافت تسهیلات اشتغالزا به بانک‌ها معرفی شده است. معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسع منابع استاندار گیلان با بیان اینکه از مجموع طرح‌های معرفی شده به بانک‌ها تاکنون ۱۸۰ میلیارد […]

..................... تاریخ انتشار:۱۵ آبان ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،سید محمد احمدی در جلسه کارگروه اشتغال استان گیلان در رشت اظهار داشت: تاکنون طرح‌هایی به مبلغ ۷۰۰ میلیارد تومان جهت دریافت تسهیلات اشتغالزا به بانک‌ها معرفی شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسع منابع استاندار گیلان با بیان اینکه از مجموع طرح‌های معرفی شده به بانک‌ها تاکنون ۱۸۰ میلیارد تومان پرداخت شده است افزود: ۳۶ درصد از اعتبارات تسهیلات اشتغالزا در حوزه خوداشتغالی جذب شده است.

احمدی با بیان اینکه طرح‌های ارائه شده برای دریافت تسهیلات اشتغالزا باید مورد راستی‌آزمایی قرار بگیرند گفت: طرح‌های اشتغالزای روستایی اگر تسهیلات خود را دریاعت کنند اما طرح اجرایی نشود یارانه تسهیلات آن‌ها حذف و بازپرداخت آن ۱۸ درصد محاسبه می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه ثبت نام‌ جدیدی برای پرداخت تسهیلات اشتغالزا انجام نمی‌شود خاطرنشان کرد: در حال حاضر سامانه کارا بسته شده است و پرداخت‌ها با رویکرد سرمایه‌گذاری انجام می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان نیز در این جلسه با بیان اینکه بانک توسعه تعاون بیشترین میزان جذب اعتبار برای پردات تسهیلات اشتغالزای روستایی را داشته است افزود: بانک کشاورزی در جایگاه دوم قرار دارد.

عباس علیزاده با اعلام اینکه استان گیلان در رتبه دهم پرداخت تسهیلات اشتغالزا در کشور قرار دارد عنوان داشت: بانک توسعه تعاون بیشترین میزان تسهیلات خود اشتغالی و بانک کشاورزی کمترین میزان پرداخت این تسهیلات را داشته است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۵۱۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در استان گیلان پرداخ شده است خاطرنشان کرد: استان گیلان در جایگاه پانزدهم پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر قرار دارد.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)