گزارش تصویری رویداد گیلان، مراسم تجلیل از پرستاران نمونه استان گیلان
گزارش تصویری از جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری شهرستان رشت
گزارش تصویری مراسم شب خاطره ویژه بزرگداشت شهدای عملیات کربلای پنج
گزارش تصویری رویداد گیلان از هفتادو یکمین جلسه عادی شورای اسلامی شهر رشت
گزارش تصویری رویداد گیلان از دلجویی خانواده پاکبانی که در اثر حادثه رانندگی جان باخت در جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان:

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه تمامی نسل‌های انقلاب رابطه عاطفی با شهدا دارند گفت: باید در مورد پاسداری از خون شهدا مطالبه‌گری انجام داد.

..................... تاریخ انتشار:۱۴ آبان ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ، نادر جهان آرا صبح امروز در یادواره ۸۵۰ شهید دانش آموز استان گیلان در دبیرستان شاهد فاطمه الزهرا(س) رشت اظهار داشت: یاد و خاطره شهدا همانند نگین در قلب تمام دانش‌آموزان و فرهنگیان جای دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به اینکه یادواره شهدای دانش آموز با تدبیر وزارت آموزش و پرورش در کل کشور برگزار می‌شود تصریح کرد: در یادواره‌های شهدا روح پاک شهدا حضور دارند.

جهان آرای با بیان اینکه شهدا در بین مردم استان گیلان بسیار پر اهمیت هستند خاطرنشان کرد: حضور تعداد زیاد مسئولان در برگزاری یادواره‌های شهدا نشان از اهمیت این رویداد در بین مسئولان استان دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به اینکه خون شهدا باعث آبیاری انقلاب اسلامی شده است ابراز داشت: مسئولان جایگاه مهمی در زنده نگه داشتن یاد شهدا در جامعه دارند.

جهان آرای با بیان اینکه مطالبه‌گری در مورد خواسته‌های شهدای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس باید به‌عنوان یکی از وظایف اصلی نسل امروز قلمداد شود گفت: ما به شهدا و خانواده آنها بدهکاریم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به اینکه تمامی نسل‌های انقلاب اسلامی رابطه عاطفی با شهدا دارند خاطرنشان کرد: در مورد پاسداری از خون شهدا باید مطالبه‌گری انجام داد.

جهان آرای با بیان اینکه برای اصلاح جامعه باید ابتدا به درون خودمان نگاه کنیم افزود: تمامی افراد و به ویژه مسئولان سیاسی، امنیتی، اجتماعی و فرهنگی باید در حفظ یاد و خاطره شهدا تلاش کنند.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)