داستان عجیب بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی/مارینا و چشمان نیمه بسته دستگاه قضا!
آیا کرسی شهرداری رشت به مدیر حامی منافع آمریکا و اسرائیل سپرده می شود؟!
مخالفت کتبی وزارت کشور با انتصاب مدیرکل بازرسی استانداری گیلان/آیا سالاری اینبار در حساس ترین اداره کل به قانون تمکین خواهد کرد؟!
شورای تامین مناطق آزاد، بازی با امنیت کشور است
به بهانه تجمع عده ای در ساختمان شورای شهر، برای جلوگیری از آبستراکسیون جلسه انتخاب شهردار رشت!/وقتی انتخاب شهردار امنیتی میشود!
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان:

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه تمامی نسل‌های انقلاب رابطه عاطفی با شهدا دارند گفت: باید در مورد پاسداری از خون شهدا مطالبه‌گری انجام داد.

..................... تاریخ انتشار:۱۴ آبان ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ، نادر جهان آرا صبح امروز در یادواره ۸۵۰ شهید دانش آموز استان گیلان در دبیرستان شاهد فاطمه الزهرا(س) رشت اظهار داشت: یاد و خاطره شهدا همانند نگین در قلب تمام دانش‌آموزان و فرهنگیان جای دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به اینکه یادواره شهدای دانش آموز با تدبیر وزارت آموزش و پرورش در کل کشور برگزار می‌شود تصریح کرد: در یادواره‌های شهدا روح پاک شهدا حضور دارند.

جهان آرای با بیان اینکه شهدا در بین مردم استان گیلان بسیار پر اهمیت هستند خاطرنشان کرد: حضور تعداد زیاد مسئولان در برگزاری یادواره‌های شهدا نشان از اهمیت این رویداد در بین مسئولان استان دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به اینکه خون شهدا باعث آبیاری انقلاب اسلامی شده است ابراز داشت: مسئولان جایگاه مهمی در زنده نگه داشتن یاد شهدا در جامعه دارند.

جهان آرای با بیان اینکه مطالبه‌گری در مورد خواسته‌های شهدای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس باید به‌عنوان یکی از وظایف اصلی نسل امروز قلمداد شود گفت: ما به شهدا و خانواده آنها بدهکاریم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به اینکه تمامی نسل‌های انقلاب اسلامی رابطه عاطفی با شهدا دارند خاطرنشان کرد: در مورد پاسداری از خون شهدا باید مطالبه‌گری انجام داد.

جهان آرای با بیان اینکه برای اصلاح جامعه باید ابتدا به درون خودمان نگاه کنیم افزود: تمامی افراد و به ویژه مسئولان سیاسی، امنیتی، اجتماعی و فرهنگی باید در حفظ یاد و خاطره شهدا تلاش کنند.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)