گزارش تصویری رویداد گیلان، مراسم تجلیل از پرستاران نمونه استان گیلان
گزارش تصویری از جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری شهرستان رشت
گزارش تصویری مراسم شب خاطره ویژه بزرگداشت شهدای عملیات کربلای پنج
گزارش تصویری رویداد گیلان از هفتادو یکمین جلسه عادی شورای اسلامی شهر رشت
گزارش تصویری رویداد گیلان از دلجویی خانواده پاکبانی که در اثر حادثه رانندگی جان باخت در جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت
سرمربی تیم فوتسال بانوان شهرداری :

سرمربی تیم فوتسال شهرداری رشت با اشاره به اینکه حقمان پیروزی پرگل مقابل پارس آرا شیراز بود گفت: بازیکنان شهرداری رشت از پتانسیل بالایی برخوردار هستند و با کمی اعتمادبه‌نفس بیشتر می‌توانند یکی از چهار تیم برتر لیگ فوتسال بانوان شوند.

..................... تاریخ انتشار:۱۴ آبان ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان معصومه جهانچی با اشاره به‌تساوی خانگی مقابل پارس آرا شیراز اظهار کرد: موقعیت‌های پرشماری مقابل پارس آرا شیراز به دست آوردیم که یکی پس از دیگری با بی‌دقتی بازیکنان هدر رفت و درحالی‌که می‌توانستیم به یک پیروزی پرگل مقابل پارس آرا دست‌یابیم، درنهایت تن به‌تساوی دو بر دو دادیم.

وی با اذعان به اینکه در برابر ملی حفاری نیز موقعیت‌هایمان به گل تبدیل نشد افزود: با برنامه‌های تمرینی که برای بازیکنان در فاز هجومی تدارک می‌بینیم این نقیصه را برطرف کرده و در بازی‌های آتی بهتر از موقعیت‌های استفاده می‌کنیم، در هر بازی موقعیت‌های فراوانی خلق می‌کنیم که در صورت گلزنی می‌توانستیم رتبه بهتری در جدول داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت با اشاره به جذب دو بازیکن جدید در تعطیلات نیم‌فصل گفت: می‌خواستیم دو بازیکن خوب در نیم‌فصل به تیم اضافه کنیم ولی اکثر بازیکنان خوب در ابتدای فصل جذب تیم‌های خوب شده‌اند و بازیکنان کمی در بازار هستند، با دو بازیکن مذاکراتی انجام دادیم که به بازی اول نرسیدند و از بازی‌های بعدی به تیم اضافه می‌شوند.

جهانچی بابیان اینکه روی امتیازات خانگی حساب ویژه‌ای بازکرده‌اند تصریح کرد: روی امتیازات کامل شش دیدار خانگی حساب ویژه‌ای بازکرده‌ایم تا بتوانیم در پایان فصل جزو چهار تیم بالای جدول شویم، بازیکنان باید با جدیت بیشتری در تمرینات به فرمان‌های تاکتیکی عمل کنند و در بازی‌ها با تمرکز بالاتری به میدان بروند.

وی با اشاره به تقابل حساس هفته آتی سپیدرود مقابل نامی نو بیان کرد: نامی نو در ابتدای فصل با نام سپیدرود تهران در مسابقات شرکت کرد و از بازیکنان و کادر فنی خوبی بهره می‌برد، بازی سنگینی مقابل این تیم در اصفهان پیش رو داشته و با تمام توان به مصاف این تیم می‌رویم.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری رشت با اذعان به اینکه بازیکنان جوان این تیم توانایی کسب نتایج به‌مراتب بهتری را دارند خاطرنشان کرد: بازیکنان شهرداری روندی سینوسی را طی کرده‌اند و در برخی مسابقات بسیار عالی و در برخی مسابقات کم‌تر از حد انتظار ظاهرشده‌اند، با تلاش و جدیت بیشتر می‌توانیم نتایجی در خور شأن و شخصیت تیممان کسب کنیم.

جهانچی بابیان اینکه باکمی اعتمادبه‌نفس بیشتر می‌توانیم جزو چهار تیم برتر لیگ برتر شویم گفت: بازیکنان باید با اعتمادبه‌نفس بیشتری در میدان حاضر شوند، تیم شهرداری رشت پتانسیل بالایی دارد و می‌تواند جزو چهار تیم برتر فوتسال بانوان شود.

وی با اذعان به اینکه به بازیکنان اعتقاد راسخی دارد افزود: در لیگ چهاردهم تیم ضعیف نداریم و بازیکنان خوب در تیم‌های مختلف لیگ برتری پراکنده شده‌اند ولی تیممان توانایی کسب امتیازات کامل در بازی‌های خانگی را دارد و برای رسیدن به این هدف باید تلاش بیشتری کنیم.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)