داستان عجیب بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی/مارینا و چشمان نیمه بسته دستگاه قضا!
آیا کرسی شهرداری رشت به مدیر حامی منافع آمریکا و اسرائیل سپرده می شود؟!
مخالفت کتبی وزارت کشور با انتصاب مدیرکل بازرسی استانداری گیلان/آیا سالاری اینبار در حساس ترین اداره کل به قانون تمکین خواهد کرد؟!
شورای تامین مناطق آزاد، بازی با امنیت کشور است
به بهانه تجمع عده ای در ساختمان شورای شهر، برای جلوگیری از آبستراکسیون جلسه انتخاب شهردار رشت!/وقتی انتخاب شهردار امنیتی میشود!
مدافع سپیدرود :

مدافع سپیدرود رشت با اشاره به تحول سپیدرود پس از حضور علی کریمی گفت: در دیدار مقابل پارس جنوبی جم برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم و این دیدار شروع پیروزی‌های سپیدرود در لیگ برتر خواهد بود.

..................... تاریخ انتشار:۰۹ آبان ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان میلاد شیخ سلیمانی  با اشاره به شکست در دقایق پایانی مقابل تراکتورسازی اظهار کرد: برای ارائه یک بازی هجومی و کسب سه امتیاز به مصاف تراکتورسازی رفتیم و به‌هیچ‌وجه هدفمان ارائه بازی تدافعی نبود.

وی با اشاره به اینکه سپیدرود در مقابل تراکتورسازی موقعیت‌های خوبی خلق کرد بیان کرد: نتوانستیم از موقعیت‌هایمان به‌خوبی استفاده کنیم و تراکتور بر روی نبوغ شجاعی به گل دست‌یافت، گلی که خیلی زود از سوی نزهتی پاسخ داده شد ولی در لحظات پایانی مسابقه با دریافت گل دوم، بازی را واگذار کردیم.

مدافع سپیدرود با اذعان به جو سنگین ورزشگاه یادگار امام تبریز افزود: این جو فشار زیادی بر روی بازیکنان هر دو تیم وارد کرد، نیمه نخست مسابقه نتوانستیم بازی خوبی ارائه دهیم ولی نیمه دوم ورق برگشت و یک بازی خوب و امیدوارکننده به نمایش گذاشتیم.

شیخ سلیمانی با اشاره به اینکه خط دفاعی سپیدرود با حضور کریمی متحول شده تصریح کرد: ابتدای فصل بازیکنان از نظر بدنی مشکل داشتند و ساختار دفاعی تیم دچار مشکل بود ولی تعطیلی‌های لیگ باعث شد بتوانیم با تمریناتی که کادر فنی برایمان طراحی کردند به ثبات خوبی دست پیدا کنیم.

وی بازی مقابل پارس جنوبی جم را شروع پیروزی‌های سپیدرود در لیگ هجدهم دانست و افزود: تمرینات خوبی در هفته گذشته انجام دادیم و تنها به سه امتیاز دیدار مقابل پارس فکر می‌کنیم، هواداران در چند هفته اخیر به‌خوبی از سپیدرود حمایت کردند و با پیروزی مقابل پارس، هواداران را شادمان رهسپار خانه‌هایشان می‌کنیم.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)