داستان عجیب بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی/مارینا و چشمان نیمه بسته دستگاه قضا!
آیا کرسی شهرداری رشت به مدیر حامی منافع آمریکا و اسرائیل سپرده می شود؟!
مخالفت کتبی وزارت کشور با انتصاب مدیرکل بازرسی استانداری گیلان/آیا سالاری اینبار در حساس ترین اداره کل به قانون تمکین خواهد کرد؟!
شورای تامین مناطق آزاد، بازی با امنیت کشور است
به بهانه تجمع عده ای در ساختمان شورای شهر، برای جلوگیری از آبستراکسیون جلسه انتخاب شهردار رشت!/وقتی انتخاب شهردار امنیتی میشود!

مدیریت پاتوق فرهنگی هنری اجتماعی بسیج گیلان امین محصل تبریز ی در گفت و‌گو با خبرنگار رویداد گیلان گفت:پاتوق هر ساله در بیشتر اعیاد و مراسمات عزاداری با یاری و همراهی تیم فعال خود که متشکل از هنرمندان ،فعالان اجتماعی و ورزشکاران است درصدد برگزاری ایستگاه های صلواتی برای پذیرای از مردم شهر رشت است. […]

..................... تاریخ انتشار:۰۸ آبان ۱۳۹۷ ......................

مدیریت پاتوق فرهنگی هنری اجتماعی بسیج گیلان امین محصل تبریز ی در گفت و‌گو با خبرنگار رویداد گیلان گفت:پاتوق هر ساله در بیشتر اعیاد و مراسمات عزاداری با یاری و همراهی تیم فعال خود که متشکل از هنرمندان ،فعالان اجتماعی و ورزشکاران است درصدد برگزاری ایستگاه های صلواتی برای پذیرای از مردم شهر رشت است.
وی در ادامه گفت:این ایستگاه های صلواتی متشکل از چای شیر بیسکویت و کیک است که به صورت خود جوش توسط اعضای پاتوق تهیه میشود برگزار میگردد.
امین تبریزی افزود:پیش بینی ما برای پذیرای از عاشقان حسینی در شب اربعین و تجمع بزرگ روز اربعین حدود ۲۰هزار لیوان چای و شیر در هر مراسم است.
محل استقرار ایستگاه صلواتی محوطه جلوی سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری رشت است .

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)