داستان عجیب بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی/مارینا و چشمان نیمه بسته دستگاه قضا!
آیا کرسی شهرداری رشت به مدیر حامی منافع آمریکا و اسرائیل سپرده می شود؟!
مخالفت کتبی وزارت کشور با انتصاب مدیرکل بازرسی استانداری گیلان/آیا سالاری اینبار در حساس ترین اداره کل به قانون تمکین خواهد کرد؟!
شورای تامین مناطق آزاد، بازی با امنیت کشور است
به بهانه تجمع عده ای در ساختمان شورای شهر، برای جلوگیری از آبستراکسیون جلسه انتخاب شهردار رشت!/وقتی انتخاب شهردار امنیتی میشود!

صندلی‌های عقب این خودرو تا ۱۴ سانتی‌متر جابه‌جا شده و حرکت می‌کند. با توجه به موقعیت صندلی‌ها حجم محفظه بار حدود ۳۸۵ تا ۴۵۵ لیتر برآورد می‌شود. با تا کردن صندلی‌های عقب نیز این ظرفیت به ۱۲۸۱ لیتر افزایش می‌یابد.

..................... تاریخ انتشار:۰۷ آبان ۱۳۹۷ ......................

محدوده SUV های فولکس‌واگن با معرفی کوچکترین نسخه این خودرو “تی- کراس”  T-Cross گسترده‌تر شده است. این خودرو در حال حاضر در آمریکا وجود ندارد اما قیمت پایه آن در اروپا از ۲۰ هزار و ۴۵۰ دلار آغاز می‌شود.

به گزارش رویداد گیلان  به نقل از “موتور۱”، تی- کراس ۴٫۱۱ سانتی‌متر طول دارد و روی پلت‌فرم MQB از نسخه کامپکت A0  سوار است و به همین دلیل در زیرساخت با خودروهایی مانند آئودی A1، فولکس‌واگن پولو، سئات ایبیزا و کراس اوور سئات آرونا مشترک است. ظاهر خودرو نیز بسیار شبیه نسخه کوچکی از فولکس‌واگن تی- راک به نظر می‌رسد.

معرفی عضو کوچک T های فولکس‌واگن در اروپا

معرفی عضو کوچک T های فولکس‌واگن در اروپا

در حال حاضر تی- کراس‌ها با موتور یک لیتری توربوشارژ و توانی بین ۹۴ تا ۱۱۳ اسب‌بخار ارائه می شوند. البته این تنها موتور ارائه شده در خانواده‌های تی- کراس‌های فولکس‌واگن نیست. بسیاری از نمونه‌های این خودرو نیز با موتور ۱٫۶ لیتری توربودیزل ۴ سیلندر و با قدرت ۹۴ اسب‌بخار ارائه می شوند. کمی پس از معرفی این خودروها شاهد یک مدل ۱٫۵ لیتری ۴ سیلندر ۱۴۸ اسب‌بخاری در خط تولید فولکس‌واگن خواهیم بود.

 

معرفی عضو کوچک T های فولکس‌واگن در اروپا

با توجه به موتور؛ این SUV کوچک با یک گیربکس دستی ۵ یا ۶ سرعته و یا یک موتور دو کلاچه ۷ سرعته ارائه خواهد شد. تمامی انواع تی- کراس‌ها با قابلیت محرک چرخ‌های جلو تولید خواهند شد.

صندلی‌های عقب این خودرو تا ۱۴ سانتی‌متر جابه‌جا شده و حرکت می‌کند. با توجه به موقعیت صندلی‌ها حجم محفظه بار حدود  ۳۸۵ تا ۴۵۵ لیتر برآورد می‌شود. با تا کردن صندلی‌های عقب نیز این ظرفیت به ۱۲۸۱ لیتر افزایش می‌یابد.

معرفی عضو کوچک T های فولکس‌واگن در اروپا

معرفی عضو کوچک T های فولکس‌واگن در اروپا

مسافرانی که به فضای بیشتری در کابین نیاز دارند می‌توانند صندلی‌های تاشو را به صورت گزینه برای ردیف اول انتخاب کنند.

فولکس واگن تی-کراس در نسخه ی فول به امکاناتی نظیر کروزکنترل هوشمند، رادار نقطه کور و خطی، سامانه ی پیشگیری از تصادف، حسگر پارک جلو و عقب، گرمکن صندلی‌های جلو، سیستم تهویه دوگانه، استارت دکمه‌ای، نمایشگر پشت آمپر TFT، مانیتور، دوربین ۳۶۰ درجه، سنسور نور و باران و سیستم کنترل پایداری الکتریکی مجهز است. چراغ‌های LED، نور محیطی، فرمان چرمی و اسپورت، صندلی‌های اسپورت در ردیف جلو،  سیستم کنترل هوای خودکار و چرخ‌های ۱۷ اینچی از دیگر امکانات این خورو محسوب می‌شوند.

معرفی عضو کوچک T های فولکس‌واگن در اروپا

معرفی عضو کوچک T های فولکس‌واگن در اروپا

این کراس‌اوور و جمع و جور قرار است با خودروهایی مانند پژو ۲۰۰۸، رنو کپچر، مزدا CX3، فورد اکواسپرت و  تویوتا C-HR رقابت کند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)