گزارش تصویری رویداد گیلان، مراسم تجلیل از پرستاران نمونه استان گیلان
گزارش تصویری از جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری شهرستان رشت
گزارش تصویری مراسم شب خاطره ویژه بزرگداشت شهدای عملیات کربلای پنج
گزارش تصویری رویداد گیلان از هفتادو یکمین جلسه عادی شورای اسلامی شهر رشت
گزارش تصویری رویداد گیلان از دلجویی خانواده پاکبانی که در اثر حادثه رانندگی جان باخت در جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت
لژیونر گیلانی تیم ملی کبدی:

لژیونر گیلانی تیم ملی کبدی مردان کشورمان با اشاره به دست‌های پشت پرده در عدم حضور خود در بازی‌های آسیایی گفت: ۹ بازیکن ایرانی در پرو کبدی حضور دارند و این نشان از سطح بالای کبدی در ایران دارد.

..................... تاریخ انتشار:۰۵ آبان ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان فرهاد رحیمی با اشاره به حضور در معتبرین لیگ کبدی جهان اظهار کرد: رقابت‌های لیگ ستارگان جهان که به پرو کبدی هندوستان ملقب است در بازه زمانی ۱۵ مهر تا ۱۵ دی‌ماه برگزار می‌شود و در فصل جاری در تیم تلگو تایتانز حیدرآباد عضویت دارم.

وی با اشاره به نحوه برگزاری پرو کبدی تصریح کرد: این مسابقات در دو گروه شش تیمی برگزار می‌شود و پس از برگزاری ۲۱ بازی در مرحله گروهی، سه تیم نخست هر گروه به مرحله حذفی صعود می‌کنند، در این مرحله تیم‌های گروه الف به‌صورت رفت‌وبرگشت با تیم‌های گروه ب مصاف می‌دهند تا تیم قهرمان مشخص شود.

ملی‌پوش کبدی کشورمان با اذعان به صدرنشینی تیم تلگو در لیگ ستارگان جهان افزود: در پایان هفته پنجم با کسب چهار پیروزی و قبول یک شکست در صدر جدول قرارگرفته‌ایم و از شانس بالایی برای صعود به‌عنوان تیم نخست برخوردار هستیم، در فصل جاری در یک دیدار به‌عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شدم.

رحیمی بابیان اینکه برای دومین فصل متوالی در لیگ ستارگان جهان حضور دارد بیان کرد: ۹ بازیکن ایرانی در پرو کبدی عضو تیم‌های هندوستانی هستند و این نشان از سطح بالای کبدی کاران کشورمان دارد.

وی با اذعان به اینکه از مسئولان انتظار حمایت ویژه‌تری دارد گفت: تنها دغدغه ورزشکاران کبدی، افتخارآفرینی برای کشورمان هست و در این راه نیاز به حمایت ویژه‌تر از سوی مسئولان داریم.

لژیونر گیلانی تیم ملی کبدی کشورمان با اشاره به تعطیلات یک‌هفته‌ای در نیم‌فصل پرو کبدی تصریح کرد: در حال حاضر در اردوی تیم برای برگزاری دیدار مقابل تیم پاتنا هستیم و به دلیل فاصله زمانی کم بین دو نیم‌فصل، تا پایان فصل امکان بازگشت به ایران را ندارم.

رحیمی بابیان اینکه تبعیض بین ورزشکاران رشته‌های مختلف از سوی مسئولان آزاردهنده است بیان کرد: هنگامی‌که جهت حضور در بازی‌های آسیایی به تیم ملی دعوت نشدم، هیچ‌یک از مسئولان دلیل عدم دعوتم و اینکه چه دست‌هایی پشت پرده بوده را نپرسیدند.

وی با اشاره به اینکه حضور در پرو کبدی به دلیل تلاش‌های بی‌وقفه‌اش بوده تصریح کرد: عده‌ای در داخل کشور اگر توانایی اعمال‌نفوذ در پرو کبدی را داشتند تمام تلاششان را برای ضربه زدن به بنده انجام می‌دادند ولی به لطف خدا و دعای خیر مردم توانسته‌ام یکی از بازیکنان شاخص معتبرترین لیگ جهانی شوم.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)