داستان عجیب بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی/مارینا و چشمان نیمه بسته دستگاه قضا!
آیا کرسی شهرداری رشت به مدیر حامی منافع آمریکا و اسرائیل سپرده می شود؟!
مخالفت کتبی وزارت کشور با انتصاب مدیرکل بازرسی استانداری گیلان/آیا سالاری اینبار در حساس ترین اداره کل به قانون تمکین خواهد کرد؟!
شورای تامین مناطق آزاد، بازی با امنیت کشور است
به بهانه تجمع عده ای در ساختمان شورای شهر، برای جلوگیری از آبستراکسیون جلسه انتخاب شهردار رشت!/وقتی انتخاب شهردار امنیتی میشود!
مدافع سپیدرود رشت:

مدافع تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به اینکه سپیدرود برای بازگشت به جدول نیاز به کسب پیروزی دارد گفت: در هیچ‌یک از بازی‌های لیگ، هرگز چهره یک تیم از پیش باخته را نداریم و برای کسب امتیاز به مصاف تراکتورسازی تبریز می‌رویم.

..................... تاریخ انتشار:۰۲ آبان ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان میثم تهیدست با اشاره به‌تساوی سپیدرود رشت مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار کرد: تمرینات پرفشاری پیش از دیدار مقابل ذوب‌آهن برگزار کردیم و کادر فنی با آنالیز خوبی که از ذوب‌آهن داشت با برنامه وارد زمین شدیم.

وی با بیان اینکه سپیدرود در نیمه نخست نتوانست بازی خوبی ارائه دهد تصریح کرد: در نیمه مربیان با صحبت‌هایی که کادر فنی انجام دادند توانستیم بازی روان‌تری به نمایش بگذاریم و موقعیت‌های پرشماری خلق کردیم که با بدشانسی هدر رفتند، سپیدرود پیشرفت محسوسی نسبت به هفته‌های ابتدایی لیگ داشته است و به‌زودی روند پیروزی‌هایمان در لیگ آغاز می‌شود.

مدافع سپیدرود با اذعان به اینکه سازمان دفاعی سپیدرود پیشرفت محسوسی داشته است بیان کرد: بازیکنان سپیدرود در دفاع مسئولیت‌پذیرتر شده‌اند و در پنج بازی اخیر تنها دو گل دریافت کرده‌ایم، این در حالی است که در هفته‌های ابتدایی، ضعیف‌ترین خط دفاع لیگ از آن سپیدرود بوده است.

تهیدست با بیان اینکه در فاز تهاجمی نباید تنها از مهاجمان انتظار گلزنی داشت افزود: وقتی در فاز دفاعی تمامی بازیکنان به وظایف خود به‌خوبی عمل می‌کنند نیاز است در فاز تهاجمی نیز تمامی بازیکنان عملکرد مثبتی از خود ارائه دهند که این مهم با تمرینات خوب کادر فنی به‌زودی محقق می‌شود.

وی با اشاره به اینکه با آمدن کریمی شرایط سپیدرود ازنظر مادی و معنوی به شرایط آرمانی رسیده است گفت: پس از حضور آقای کریمی در سپیدرود، ۲۰ درصد از مبالغ قرارداد بازیکنان پرداخت و امکانات لجستیکی خوبی برای تیم فراهم‌شده است، سپیدرود ازنظر روحی روانی در شرایطی خوبی به سر می‌برد و تنها نیاز این تیم کسب یک پیروزی برای بازگشت به جدول است.

مدافع سپیدرود با اذعان به اینکه بازی مقابل تراکتور پرمهره سنگین است تصریح کرد: تراکتور در لیگ هجدهم مهره‌های بزرگی را جذب کرده است و بعد از باختی که مقابل نفت آبادان داده برای پیروزی خانگی از انگیزه مضاعفی برخوردار است ولی ما نیز سپیدرود هستیم و در هیچ‌یک از بازی‌های لیگ، هرگز چهره یک تیم از پیش باخته را نداشته و برای کسب امتیاز به تبریز می‌رویم.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)