گزارش تصویری بازار محلی جمعه بازار صومعه سرا
گزارش تصویری جشن میلاد امام رضا (ع) در پیاده راه فرهنگی رشت
گزارش تصویری اجتماع بزرگ رستگاران ویژه آمران به معروف و ناهیان از منکر در سالن اجتماعات ناجای رشت
گزارش تصویری اردو سالمندان آسایشگاه معلولین رشت توسط خادمیاران رضوی به حرم سیدجلال الدین اشرف
گزارش تصویری حمل پرچم آستان قدس توسط دوچرخه سواران از میدان شهدای ذهاب تا حرم مطهر سید جلال الدین اشرف

به گزارش رویداد گیلان بعد از به نتیجه نرسیدن اعضای شورای شهر رشت در انتخاب شهردار، گزینه جدیدی به طور ناگهانی و دقیقه نودی به جمع کاندیداها اضافه شد که جای بسی تامل و تعجب دارد. این شخص که جمشید رسایی نام دارد، رئیس سابق جهاد دانشگاهی استان گیلان و از فعالین سرسخت جبهه دوم […]

..................... تاریخ انتشار:۰۲ آبان ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان بعد از به نتیجه نرسیدن اعضای شورای شهر رشت در انتخاب شهردار، گزینه جدیدی به طور ناگهانی و دقیقه نودی به جمع کاندیداها اضافه شد که جای بسی تامل و تعجب دارد.

این شخص که جمشید رسایی نام دارد، رئیس سابق جهاد دانشگاهی استان گیلان و از فعالین سرسخت جبهه دوم خرداد و فتنه ۸۸ می باشد.

بعد از حوادث تلخ سال ۸۸ ، پرحاشیه ترین عملکرد رسایی را می توان مربوط به ۱۶ آذر سال ۹۵ مصادف با روز دانشجو دانست. روزی که به دستور ایشان پرچم آمریکا و اسرائیل از زیرپای دانشجویان جمع گردید و پس از آن با واکنش شدید مردم، برخی مسئولین و گروه های انقلابی مواجه گردید.

این اتفاقات به همین جا ختم نگشته و عده ای از جوانان و دانشجویان در چندین نقطه شهر و مساجد، تجمع اعتراض آمیز نموده و خواستار عزل وی شده بودند و در نهایت بعد از گذشت چندین ماه، ایشان از این مسئولیت کنار گذاشته شد.

حال اعضای شورای شهر رشت با رای خود این مدیر حامی منافع آمریکا و اسرائیل را به عنوان یکی از کاندیداهای تصدی بر شهرداری انتخاب نموده و روز گذشته نیز با دعوت از رسایی در صحن علنی شورا، به ایشان تریبون داده تا برنامه های خود را اعلام نماید!

اینکه اعضای شورا این شخص مسئله دار را حتی تا مرحله کاندیداتوری آورده اند، مردم و دوستداران نظام و انقلاب را به تعجب انداخته است، اما باید منتظر ماند و رصد نمود که آیا واقعا شورانشینان به افرادی امثال جمشید رسایی اعتماد خواهند کرد؟!

گیلانستان

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)