گزارش تصویری سال تحویل در گلزار شهدای رشت
گزارش تصویری جشن نیکوکاری در شهرداری
گزارش تصویری نشست خبری چهارمین جشنواره فرهنگی هنری فجر اداره فرهنگ و ارشاد رشت
گزارش تصویری راهپیمایی حماسی مردم رشت به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
گزارش تصویری رویداد گیلان: افتتاح پروژه های بخش خمام در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار رشت

به گزارش رویداد گیلان بعد از به نتیجه نرسیدن اعضای شورای شهر رشت در انتخاب شهردار، گزینه جدیدی به طور ناگهانی و دقیقه نودی به جمع کاندیداها اضافه شد که جای بسی تامل و تعجب دارد. این شخص که جمشید رسایی نام دارد، رئیس سابق جهاد دانشگاهی استان گیلان و از فعالین سرسخت جبهه دوم […]

..................... تاریخ انتشار:۰۲ آبان ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان بعد از به نتیجه نرسیدن اعضای شورای شهر رشت در انتخاب شهردار، گزینه جدیدی به طور ناگهانی و دقیقه نودی به جمع کاندیداها اضافه شد که جای بسی تامل و تعجب دارد.

این شخص که جمشید رسایی نام دارد، رئیس سابق جهاد دانشگاهی استان گیلان و از فعالین سرسخت جبهه دوم خرداد و فتنه ۸۸ می باشد.

بعد از حوادث تلخ سال ۸۸ ، پرحاشیه ترین عملکرد رسایی را می توان مربوط به ۱۶ آذر سال ۹۵ مصادف با روز دانشجو دانست. روزی که به دستور ایشان پرچم آمریکا و اسرائیل از زیرپای دانشجویان جمع گردید و پس از آن با واکنش شدید مردم، برخی مسئولین و گروه های انقلابی مواجه گردید.

این اتفاقات به همین جا ختم نگشته و عده ای از جوانان و دانشجویان در چندین نقطه شهر و مساجد، تجمع اعتراض آمیز نموده و خواستار عزل وی شده بودند و در نهایت بعد از گذشت چندین ماه، ایشان از این مسئولیت کنار گذاشته شد.

حال اعضای شورای شهر رشت با رای خود این مدیر حامی منافع آمریکا و اسرائیل را به عنوان یکی از کاندیداهای تصدی بر شهرداری انتخاب نموده و روز گذشته نیز با دعوت از رسایی در صحن علنی شورا، به ایشان تریبون داده تا برنامه های خود را اعلام نماید!

اینکه اعضای شورا این شخص مسئله دار را حتی تا مرحله کاندیداتوری آورده اند، مردم و دوستداران نظام و انقلاب را به تعجب انداخته است، اما باید منتظر ماند و رصد نمود که آیا واقعا شورانشینان به افرادی امثال جمشید رسایی اعتماد خواهند کرد؟!

گیلانستان

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)