داستان عجیب بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی/مارینا و چشمان نیمه بسته دستگاه قضا!
آیا کرسی شهرداری رشت به مدیر حامی منافع آمریکا و اسرائیل سپرده می شود؟!
مخالفت کتبی وزارت کشور با انتصاب مدیرکل بازرسی استانداری گیلان/آیا سالاری اینبار در حساس ترین اداره کل به قانون تمکین خواهد کرد؟!
شورای تامین مناطق آزاد، بازی با امنیت کشور است
به بهانه تجمع عده ای در ساختمان شورای شهر، برای جلوگیری از آبستراکسیون جلسه انتخاب شهردار رشت!/وقتی انتخاب شهردار امنیتی میشود!

به گزارش رویداد گیلان بر اساس شنیده های موثق کتبا مرکز بازرسی وزارت کشور با گزینه مدیرکلی بازرسی استانداری گیلان که هم اکنون بعنوان سرپرست این اداره کل در حال فعالیت است و با فشارهای لاهوتی نماینده لنگرود به استاندار بعنوان گزینه مدیرکلی معرفی شده است مخالفت شده است و استاندار گیلان نیز از صدور […]

..................... تاریخ انتشار:۰۲ آبان ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان بر اساس شنیده های موثق کتبا مرکز بازرسی وزارت کشور با گزینه مدیرکلی بازرسی استانداری گیلان که هم اکنون بعنوان سرپرست این اداره کل در حال فعالیت است و با فشارهای لاهوتی نماینده لنگرود به استاندار بعنوان گزینه مدیرکلی معرفی شده است مخالفت شده است و استاندار گیلان نیز از صدور حکم وی بر اساس دستوز وزیر کشور مبنی بر هماهنگی و استعلام انتصاب مدیرکل بازرسی استانداری ها با نظر مرکز بازرسی وزارت کشور باید باشدامتناع ورزیده که یک اقدام تمکین به قانون از سوی سالاری بر شمرده می شود.
با توجه به انتصابات غیر قانوتی سالاری در ۱سال گذشته و حواشی پرشمار انتصاباتش تمکین به قانون در این انتصاب که حواشی فراوانی را دارا بوده و توسط لاهوتی نماینده پر حاشیه بعنوان مدیرکلی بازرسی تعرفه شده قابل ستایش است.
البته نکته جالب این است که چرا لاهوتی نماینده اصلاح طلب مجلس که پسر وی شهردار بوده و اطرافیان آن درحوزه های عمرانی و اجرایی دارای حواشی فراوانی هستند درصدد فتح اداره کل بازرسی استانداری و لاپوشانی تخلفات اطرافیان و فشار به مدیران کل از این طریق است که فردی را بدون سابقه بازرسی از معاونت فرمانداری یک شهرستان برای گزینه اداره کل بازرسی استانداری تعرفه میکند.
قطعا شخصی باید در این مسند تکیه زند که خود ابتدا بدون حواشی و درگیری های مالی و سایر مفاسد و پرونده ای بوده و همچنین سابقه امورات نظارتی و اینچنین جایگاه هایی را داشته باشد.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)