گزارش تصویری رویداد گیلان، مراسم تجلیل از پرستاران نمونه استان گیلان
گزارش تصویری از جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری شهرستان رشت
گزارش تصویری مراسم شب خاطره ویژه بزرگداشت شهدای عملیات کربلای پنج
گزارش تصویری رویداد گیلان از هفتادو یکمین جلسه عادی شورای اسلامی شهر رشت
گزارش تصویری رویداد گیلان از دلجویی خانواده پاکبانی که در اثر حادثه رانندگی جان باخت در جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت

جلسه هیات مدیره باشگاه ملوان انزلی به دلیل اختلاف بین نماینده مالک باشگاه و چند تن از اعضای هیات مدیره بدون نتیجه پایان یافت.

..................... تاریخ انتشار:۲۹ مهر ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان عصر شنبه جلسه هیات مدیره باشگاه ملوان انزلی با حضور میلاد رفیع نیا مدیرعامل و نماینده مالک باشگاه برگزار شد و در پایان پس از هفت ساعت بدون اینکه نتیجه‌ای حاصل شود پایان یافت.

اختلاف اصلی جلسه بر سر ادامه فعالیت فرهاد پورغلامی سرمربی فعلی ملوان انزلی بوده است، درحالی‌که مدیرعامل باشگاه خواهان برکناری وی است تنی چند از اعضای هیات مدیره باشگاه، خواهان دادن فرصت در دو بازی آتی به سرمربی ملوان شدند.

با بالاگرفتن اختلافات در هیات مدیره باشگاه ملوان انزلی، محمدرضا بدیعی فر در بیانیه‌ای به دلیل مشکلات خانوادگی از حضور در هیات مدیره ملوان استعفا داد.

متن استعفای بدیعی فر به شرح زیر است:ید سپاسی شیراز می‌رود.

بسمه‌تعالی
رئیس و اعضای هیئت‌مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی
با سلام و احترام اینجانب محمدرضا بدیعی فر به دلیل مشکلات خانوادگی قادر به ادامه همکاری در هیئت‌مدیره باشگاه ملوان نیستم و رسماً استعفای خود را جهت استحضار و اقدام مقتضی اعلام می‌دارم.
ضمناً برای آن هیئت‌مدیره محترم آرزوی توفیق و سرافرازی و برای تیم محبوب ملوان آرزوی پیروزی‌های درخشان از خداوند منان مسئلت دارم .
ارادتمند شما محمدرضا بدیعی فر

 بنا بر شنیده‌ها تیم فوتبال ملوان بدون حضور فرهاد پورغلامی روز دوشنبه سی‌ام مهرماه در هفته نهم رقابت‌های لیگ دسته اول در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف فجر شه

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)