داستان عجیب بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی/مارینا و چشمان نیمه بسته دستگاه قضا!
آیا کرسی شهرداری رشت به مدیر حامی منافع آمریکا و اسرائیل سپرده می شود؟!
مخالفت کتبی وزارت کشور با انتصاب مدیرکل بازرسی استانداری گیلان/آیا سالاری اینبار در حساس ترین اداره کل به قانون تمکین خواهد کرد؟!
شورای تامین مناطق آزاد، بازی با امنیت کشور است
به بهانه تجمع عده ای در ساختمان شورای شهر، برای جلوگیری از آبستراکسیون جلسه انتخاب شهردار رشت!/وقتی انتخاب شهردار امنیتی میشود!
مرحله چهارم رقابت‌های گرندپری 2018

تکواندوکار گیلانی وزن منفی ۵۸ کیلوگرم تیم ملی کشورمان در فینال چهارمین مرحله از رقابت‌های گرندپری ۲۰۱۸ با پیروزی مقابل تکواندوکار کره‌ای به مدال طلا دست‌یافت.

..................... تاریخ انتشار:۲۹ مهر ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان آرمین هادی پور تکواندوکار گیلانی تیم ملی کشورمان در مرحله چهارم رقابت‌های گرندپری ۲۰۱۸ در وزن منفی ۵۸ کیلوگرم در دیدار فینال به مصاف تای هون کیم از کره جنوبی با رنکینگ یک المپیکی رفت و با پیروزی ۱۶ بر ۱۲ به مدال طلا دست‌یافت.

تکواندوکار گیلانی تیم ملی کشورمان در وزن منفی ۵۸ کیلوگرم که با حضور ۳۱ تکواندوکار برگزار شد برای رسیدن به فینال این وزن ابتدا در مرحله یک شانزدهم پایانی با نتیجه ۲۳ بر ۱۱ مقابل سرگیو سوزوکی از ژاپن با رنکینگ المپیکی ۳۵ به برتری دست‌یافت، وی در مرحله یک‌هشتم پایانی رامنارونگ ساوک‌ویهاری از تایلند با رنکینگ المپیکی ۱۰ را با نتیجه ۲۳ بر ۱۲ شکست داد و از گردونه رقابت‌ها حذف کرد.

هوگوپوش گیلانی و دارنده رنکینگ شش المپیکی در وزن منفی ۵۸ کیلوگرم در مرحله یک‌چهارم پایانی به مصاف ویتو دلاکویلا با رنکینگ ۱۴ المپیکی از ایتالیا رفت و به برتری ۲۴ بر ۱۰ دست‌یافت.

هادی پور در دیدار نیمه پایانی به مصاف جیسوس تورتوسا از اسپانیا با رنکینگ دو المپیکی رفت و درحالی‌که امتیاز نخست مسابقه را کسب کرده بود در راند اول با نتیجه شش بر یک از حریف عقب افتاد، وی در راند دوم اختلاف را به سه امتیاز تقلیل داد و با نتیجه ۱۱ بر هشت از رقیب شکست خورد، هوگوپوش گیلانی در راند سوم و پایانی طوفانی ظاهر شد و در پایان با پیروزی ۱۷ بر ۱۵ به فینال صعود کرد.

فرزان عاشورزاده دیگر تکواندوکار کشورمان در این وزن با شکست در مرحله یک‌هشتم پایانی مقابل آدرین ویسنته از اسپانیا از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

به گزارش فارس، چهارمین مرحله رقابت‌های گرندپری ۲۰۱۸ از روز جمعه به میزبانی شهر منچستر در انگلیس آغاز و تا روز یکشنبه ۲۹ مهرماه ادامه دارد، این رقابت‌ها G4 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴٫۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه تعلق می‌گیرد.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)