گزارش تصویری سال تحویل در گلزار شهدای رشت
گزارش تصویری جشن نیکوکاری در شهرداری
گزارش تصویری نشست خبری چهارمین جشنواره فرهنگی هنری فجر اداره فرهنگ و ارشاد رشت
گزارش تصویری راهپیمایی حماسی مردم رشت به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
گزارش تصویری رویداد گیلان: افتتاح پروژه های بخش خمام در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار رشت
نماینده آستارا در گفتگو با رویداد گیلان:

ولیِ داداشی درگفتگو با خبرنگار رویداد گیلان با اشاره به اینکه من با طرح CFT مخالف بودم، گفت: روزی که من مجلس نبودم، از طرف مجمع در چهلمین سالگرد انقلاب شرکت کرده بودم و به همین خاطر نتوانستم خودم را به جلسه برسونم. وی با بیان اینکه تاسیس جاده آستارا به اردبیل از ضروریات است و […]

..................... تاریخ انتشار:۲۳ مهر ۱۳۹۷ ......................

ولیِ داداشی درگفتگو با خبرنگار رویداد گیلان با اشاره به اینکه من با طرح CFT مخالف بودم، گفت: روزی که من مجلس نبودم، از طرف مجمع در چهلمین سالگرد انقلاب شرکت کرده بودم و به همین خاطر نتوانستم خودم را به جلسه برسونم.
وی با بیان اینکه تاسیس جاده آستارا به اردبیل از ضروریات است و باید اتفاق بیافتد، افزود: با توجه به این که ما در یک نقطه استراتژیک قرار گرفته ایم و راه آهن، بندر و گمرک زمینی یا ترانزیت داریم، از همه ی اینها بار می آید و ترافیک تریلی و ترافیک کالا اتفاق می افتد.
نماینده مردمِ آستارا درمجلس شورای اسلامی گفت: اکثربارهایی که به طرف غرب کشور و در واقع کشور های همسایه غربی ما، یعنی عراق، ترکیه و ارمنستان می آید، از خط آستارا و اردبیل عبور می کند و در ایامی که تعطیل است و گردشگران به استان می آیند باعث ترافیک شدید می شود.
داداشی با اشاره به اینکه ما در کمیسیونِ عمران برایِ تاسیسِ جاده آستارا به اردبیل و چهاربانده شدنِ آنجا کد بازکردیم، تصریح کرد: درکمیسیونِ تلفیق، ازاین موضوع دفاع کردیم و در طرح، مصوب شد و درواقع تاسیس جاده آستارا به انزلی کد دار و به وزارت راه وشهر سازی ابلاغ شده است.
وی با اعلام اینکه هر سه فازِ پروژه بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان نیاز به بودجه دارد، افزود: این بودجه تقریبا در سه فاز قرار است مطالبه شود و عملیات اجراییش هم انجام گیرد.
نماینده آستارا درمجلس شورای اسلامی با تصریح براینکه فاز اول از ایست بازرسی یا همان سه راه عنبران شروع می شود، گفت: تقریبا از خروجی آستارا تا روستای بهارستان، فاز مطالعاتی این پروژه تمام و مصوب هم شده است.
داداشی تصریح کرد: فاز اول به زودی تمام خواهد شد ولی هر فاز بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان که مجموعا ۱۰۰۰میلیارد تومان بودجه نیاز دارد.
وی افزود: ما راه کاری را به وزیر راه و رییس سازمان راهداری دادیم که هر چه سریعتر با این راهکار پروژه، با بودجه کمتر به سرانجام برسد و هردو جاده ساخته شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)