گزارش تصویری رویداد گیلان، مراسم تجلیل از پرستاران نمونه استان گیلان
گزارش تصویری از جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری شهرستان رشت
گزارش تصویری مراسم شب خاطره ویژه بزرگداشت شهدای عملیات کربلای پنج
گزارش تصویری رویداد گیلان از هفتادو یکمین جلسه عادی شورای اسلامی شهر رشت
گزارش تصویری رویداد گیلان از دلجویی خانواده پاکبانی که در اثر حادثه رانندگی جان باخت در جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت
نماینده آستارا در گفتگو با رویداد گیلان:

ولیِ داداشی درگفتگو با خبرنگار رویداد گیلان با اشاره به اینکه من با طرح CFT مخالف بودم، گفت: روزی که من مجلس نبودم، از طرف مجمع در چهلمین سالگرد انقلاب شرکت کرده بودم و به همین خاطر نتوانستم خودم را به جلسه برسونم. وی با بیان اینکه تاسیس جاده آستارا به اردبیل از ضروریات است و […]

..................... تاریخ انتشار:۲۳ مهر ۱۳۹۷ ......................

ولیِ داداشی درگفتگو با خبرنگار رویداد گیلان با اشاره به اینکه من با طرح CFT مخالف بودم، گفت: روزی که من مجلس نبودم، از طرف مجمع در چهلمین سالگرد انقلاب شرکت کرده بودم و به همین خاطر نتوانستم خودم را به جلسه برسونم.
وی با بیان اینکه تاسیس جاده آستارا به اردبیل از ضروریات است و باید اتفاق بیافتد، افزود: با توجه به این که ما در یک نقطه استراتژیک قرار گرفته ایم و راه آهن، بندر و گمرک زمینی یا ترانزیت داریم، از همه ی اینها بار می آید و ترافیک تریلی و ترافیک کالا اتفاق می افتد.
نماینده مردمِ آستارا درمجلس شورای اسلامی گفت: اکثربارهایی که به طرف غرب کشور و در واقع کشور های همسایه غربی ما، یعنی عراق، ترکیه و ارمنستان می آید، از خط آستارا و اردبیل عبور می کند و در ایامی که تعطیل است و گردشگران به استان می آیند باعث ترافیک شدید می شود.
داداشی با اشاره به اینکه ما در کمیسیونِ عمران برایِ تاسیسِ جاده آستارا به اردبیل و چهاربانده شدنِ آنجا کد بازکردیم، تصریح کرد: درکمیسیونِ تلفیق، ازاین موضوع دفاع کردیم و در طرح، مصوب شد و درواقع تاسیس جاده آستارا به انزلی کد دار و به وزارت راه وشهر سازی ابلاغ شده است.
وی با اعلام اینکه هر سه فازِ پروژه بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان نیاز به بودجه دارد، افزود: این بودجه تقریبا در سه فاز قرار است مطالبه شود و عملیات اجراییش هم انجام گیرد.
نماینده آستارا درمجلس شورای اسلامی با تصریح براینکه فاز اول از ایست بازرسی یا همان سه راه عنبران شروع می شود، گفت: تقریبا از خروجی آستارا تا روستای بهارستان، فاز مطالعاتی این پروژه تمام و مصوب هم شده است.
داداشی تصریح کرد: فاز اول به زودی تمام خواهد شد ولی هر فاز بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان که مجموعا ۱۰۰۰میلیارد تومان بودجه نیاز دارد.
وی افزود: ما راه کاری را به وزیر راه و رییس سازمان راهداری دادیم که هر چه سریعتر با این راهکار پروژه، با بودجه کمتر به سرانجام برسد و هردو جاده ساخته شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)