شورای تامین مناطق آزاد، بازی با امنیت کشور است
به بهانه تجمع عده ای در ساختمان شورای شهر، برای جلوگیری از آبستراکسیون جلسه انتخاب شهردار رشت!/وقتی انتخاب شهردار امنیتی میشود!
داستان مثلث داماش و انتخاب شهردار رشت/از سامر رجب تا حامد عبداللهی و حاجی پور!
از دگردیسی حجت جذب تا پاشنه آشیل دیگر عضو شورا در معادلات انتخاب شهردار!
امیدوارم لایق ترین فرد برای شهر رشت انتخاب شود/ سعی میکنم وارد حواشی نشوم و تعامل با شورا را در پیش بگیرم /به انتخاب شورای شهر احترام خواهم گذاشت
معاون صندوق کارآفرینی امید گیلان:

معاون صندوق کارآفرینی امید استان گیلان با بیان اینکه طی ۶ ماه گذشته ۳۸۵ میلیارد ریال تسهیلات روستایی از طریق صندوق کارآفرینی امید استان گیلان به متقاضیان واجدالشرایط پرداخت شده است گفت: با پرداخت این میزان تسهیلات برای بیش از ۹۰۰ نفر اشتغال‌زایی صورت گرفته است.

..................... تاریخ انتشار:۱۹ مهر ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان یوسف پورواجد پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از صندوق کارآفرینی امید این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی ۶ ماه گذشته ۳۸۵ میلیارد ریال تسهیلات روستایی از طریق صندوق کارآفرینی امید استان گیلان به متقاضیان واجدالشرایط پرداخت شده است.

وی عمده موضوع پرداختی‌ها را بوم‌گردی، گردش‌گری، پرورش مرغ بومی، باغ‌داری، دام‌داری، زنبورداری، پرورش ماهیان سردآبی و گرم‌آبی، بانک نشاء و خدمات دانست و تصریح کرد: با پرداخت این میزان تسهیلات برای بیش از ۹۰۰ نفر اشتغال‌زایی صورت گرفته است.

معاون صندوق کارآفرینی صندوق امید استان گیلان پرداخت تسهیلات روستایی را طی دو مرحله و بیشترین پرداختی‌ها را متعلق به شهرستان‌های رودبار، آستانه‌اشرفیه، آستارا، املش و ماسال دانست و گفت: پرداخت مرحله دوم تسیهلات روستایی صندوق کارآفرینی امید پس از تخصیص بودجه آغاز می‌شود.

پورواجد پرداخت تسهیلات روستایی را با همکاری صندوق کارآفرینی امید، بانک کشاورزی، بانک توسعه‌وتعاون و پست‌بانک دانست و افزود: پرداخت تسهیلات به روستاییان واجدالشرایط یک فرصت استثنایی در جهت توسعه اشتغال روستایی است که با محوریت استانداری‌ها و فرمانداری‌ها انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه در استان گیلان پس از بررسی‌های صورت‌گرفته و با توجه به ظرفیت‌های موجود در سطح استان بیشترین پرداختی‌ها به سمت مباحث بوم‌گردی سوق داده شده است افزود: با پرداخت تسهیلات روستایی در حوزه بوم‌گردی پیش‌بینی می‌شود در حوزه اشتغال استان گیلان تحول عظیمی صورت گیرد.

معاون صندوق کارآفرینی صندوق امید استان گیلان میزان تسهیلات پرداخت‌شده طی ۶ ماه گذشته در حوزه اشتغال عادی را ۵۳ میلیارد ریال، طرح امید را ۴۲ میلیارد ریال و ضروری را سه‌میلیارد ریال دانست و گفت: با پرداخت تسهیلات در حوزه اشتغال عادی برای ۱۷۰ نفر فرصت‌های جدید شغلی ایجاد شده است.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)