شورای تامین مناطق آزاد، بازی با امنیت کشور است
به بهانه تجمع عده ای در ساختمان شورای شهر، برای جلوگیری از آبستراکسیون جلسه انتخاب شهردار رشت!/وقتی انتخاب شهردار امنیتی میشود!
داستان مثلث داماش و انتخاب شهردار رشت/از سامر رجب تا حامد عبداللهی و حاجی پور!
از دگردیسی حجت جذب تا پاشنه آشیل دیگر عضو شورا در معادلات انتخاب شهردار!
امیدوارم لایق ترین فرد برای شهر رشت انتخاب شود/ سعی میکنم وارد حواشی نشوم و تعامل با شورا را در پیش بگیرم /به انتخاب شورای شهر احترام خواهم گذاشت
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گیلان :

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گیلان گفت: اختتامیه جشنواره “جایزه ادبی یوسف” استان گیلان نیمه نخست آبان و با معرفی آثار برتر در رشت برگزار می‌شود.

..................... تاریخ انتشار:۱۹ مهر ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان سرهنگ پاسدار عباس بایرامی در گفت‌وگویی اظهار داشت: مراسم اختتامیه جشنواره “جایزه ادبی یوسف” در قالب داستان‌های کوتاه دفاع مقدس نیمه نخست آبان در استان گیلان برگزار می‌شود که ضمن معرفی آثار برتر از منتخبان جشنواره نیز تقدیر به‌عمل خواهد آمد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گیلان عنوان کرد:‌ جشنواره استانی داستان‌ دفاع مقدس با عنوان “‌جایزه ادبی یوسف” در راستای برگزاری هشتمین جایزه ملی ادبی یوسف است که تاکنون هفت دوره آن با حضور شرکت کنندگان به صورت متمرکز در تهران برگزار شده است.

بایرامی از برگزاری هشتمین دوره ملی این جشنواره در آذرماه امسال در تهران خبر داد و ابراز داشت:‌ بر اساس برنامه جدیدی که امسال پیاده شد و برای جذب هر چه بیشتر آثار علاقه‌مندان،‌ مقرر شد جشنواره ملی ادبی یوسف امسال در مراکز استان‌های سراسر کشور از جمله استان گیلان برگزار ‌شود.

وی از معرفی آثار برتر استان گیلان به دبیرخانه جشنواره ملی یوسف در تهران خبر داد و بیان داشت:‌ پس از برگزاری مراسم اختتامیه و شناختن آثار برتر در استان گیلان،‌ برگزیدگان نهایی جایزه ادبی یوسف به دبیرخانه مرکزی آن در تهران جهت شرکت در جشنواره سراسری معرفی می‌شوند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گیلان خاطرنشان کرد:‌ فراخوان شرکت در جشنواره ادبی یوسف ویژه استان گیلان تیر ماه امسال داده شد و تا پایان شهریور نیز که آخرین مهلت ارسال آثار بود بالای ۶۰ اثر توسط علاقمندان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

بایرامی با بیان اینکه دست‌اندرکاران برگزاری این جشنواره هم‌اکنون در مرحله داوری آثار هستند اظهار داشت:‌ بر اساس اطلاعات واصله از دبیرخانه جشنواره ادبی یوسف استان گیلان به نظر می‌رسد از میان آثار موجود ۵ اثر بیشترین شانس انتخاب و معرفی در مراسم اختتامیه را داشته باشند.

وی از معرفی آثار برتر و منتخب استان گیلان به دبیرخانه ملی جشنواره واقع در تهران خبر داد و تصریح کرد: در پایان این جشنواره سراسری که آذرماه امسال در تهران برگزار می‌شود علاوه بر معرفی و تقدیر از منتخبان،‌ تمامی آثار برگزیده در قالب یک کتاب تنظیم و منتشر خواهد شد.

به گزارش تسنیم،‌ موضوع اصلی داستان‌های ارسالی هشتمین دوره جایزه ادبی یوسف در قالب داستان‌های کوتاه با موضوع دفاع مقدس، دفاع از حریم اهل بیت(ع)‌، مقاومت و بیداری اسلامی است.

علاوه بر این امسال یک بخش ویژه با موضوع مقاومت ۴۵ روزه خرمشهر و حماسه فتح خرمشهر نیز به این جشنواره افزوده شده است.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)