گزارش تصویری نشست خبری چهارمین جشنواره فرهنگی هنری فجر اداره فرهنگ و ارشاد رشت
گزارش تصویری راهپیمایی حماسی مردم رشت به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
گزارش تصویری رویداد گیلان: افتتاح پروژه های بخش خمام در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار رشت
گزارش تصویری رویداد گیلان، مراسم تجلیل از پرستاران نمونه استان گیلان
گزارش تصویری از جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری شهرستان رشت
سرمربی تیم ملوان بندرانزلی:

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه تصمیمات داوری مانع از پیروزی تیم ملوان بندرانزلی شد، گفت: اخراج بازیکن ملوان بندرانزلی تاثیر زیادی بر روی باخت این تیم داشت.

..................... تاریخ انتشار:۱۸ مهر ۱۳۹۷ ......................

فرهاد پورغلامی عصر امروز در کنفرانس خبری پس از بازی گل گهر سیرجان در مقابل ملوان بندرانزلی که در سالن اجتماعات ورزشگاه تختی بندرانزلی برگزار شد در مورد بازی اظهار داشت: تیم ملوان بندرانزلی در نیمه نخست بازی توانست بازی قابل قبولی را ارائه کند.

وی با بیان اینکه تیم ملوان بندرانزلی توانست در نیمه نخست بازی توانست با بازی خود به گل دست پیدا کند عنوان داشت: بازیکنان ملوان بندرانزلی با تمام وجودشان در زمین حاضر شدند اما تصمیمات داوری مانع از پیروزی تیم ملوان بندرانزلی شد.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با اشاره به اینکه پنالتی اعلام شده به نفع تیم گل گهر سیرجان صحیح نبود بیان داشت: داور بازی قضاوت خوبی را برای تیم ملوان بندرانزلی انجام نداد.

پورغلامی با بیان اینکه در دقایق نخستین نیمه دوم بازی یکی از بازیکنان تیم ملوان بندرانزلی اخراج شد خاطرنشان کرد: اخراج بازیکن ملوان بندرانزلی تاثیر زیادی بر روی باخت این تیم داشت.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با اشاره به اینکه تیم ملوان یکی از بازی‌های حساس خود در لیگ را مغلوب تیم گل گهر سیرجان شد افزود: داور یک پنالتی برای تیم ملوان نگرفت اما به‌جای آن یک پنالتی برای تیم گل گهر سیرجان گرفت.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)