گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
گزارش تصویری از حماسه عظیم مردم روزه‌دار رشت در روز قدس ۹۸
سرمربی تیم ملوان بندرانزلی:

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه تصمیمات داوری مانع از پیروزی تیم ملوان بندرانزلی شد، گفت: اخراج بازیکن ملوان بندرانزلی تاثیر زیادی بر روی باخت این تیم داشت.

..................... تاریخ انتشار:۱۸ مهر ۱۳۹۷ ......................

فرهاد پورغلامی عصر امروز در کنفرانس خبری پس از بازی گل گهر سیرجان در مقابل ملوان بندرانزلی که در سالن اجتماعات ورزشگاه تختی بندرانزلی برگزار شد در مورد بازی اظهار داشت: تیم ملوان بندرانزلی در نیمه نخست بازی توانست بازی قابل قبولی را ارائه کند.

وی با بیان اینکه تیم ملوان بندرانزلی توانست در نیمه نخست بازی توانست با بازی خود به گل دست پیدا کند عنوان داشت: بازیکنان ملوان بندرانزلی با تمام وجودشان در زمین حاضر شدند اما تصمیمات داوری مانع از پیروزی تیم ملوان بندرانزلی شد.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با اشاره به اینکه پنالتی اعلام شده به نفع تیم گل گهر سیرجان صحیح نبود بیان داشت: داور بازی قضاوت خوبی را برای تیم ملوان بندرانزلی انجام نداد.

پورغلامی با بیان اینکه در دقایق نخستین نیمه دوم بازی یکی از بازیکنان تیم ملوان بندرانزلی اخراج شد خاطرنشان کرد: اخراج بازیکن ملوان بندرانزلی تاثیر زیادی بر روی باخت این تیم داشت.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با اشاره به اینکه تیم ملوان یکی از بازی‌های حساس خود در لیگ را مغلوب تیم گل گهر سیرجان شد افزود: داور یک پنالتی برای تیم ملوان نگرفت اما به‌جای آن یک پنالتی برای تیم گل گهر سیرجان گرفت.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)