شورای تامین مناطق آزاد، بازی با امنیت کشور است
به بهانه تجمع عده ای در ساختمان شورای شهر، برای جلوگیری از آبستراکسیون جلسه انتخاب شهردار رشت!/وقتی انتخاب شهردار امنیتی میشود!
داستان مثلث داماش و انتخاب شهردار رشت/از سامر رجب تا حامد عبداللهی و حاجی پور!
از دگردیسی حجت جذب تا پاشنه آشیل دیگر عضو شورا در معادلات انتخاب شهردار!
امیدوارم لایق ترین فرد برای شهر رشت انتخاب شود/ سعی میکنم وارد حواشی نشوم و تعامل با شورا را در پیش بگیرم /به انتخاب شورای شهر احترام خواهم گذاشت
نماینده مردم بندر انزلی:

عضو کمیسیون عمران مجلس، بر لزوم ورود سازمان تعزیرات حکومتی به مسئله افزایش نرخ بلیط هواپیما تأکید کرد و گفت: سازمان هواپیمایی نیز باید پیگیر تخلفات این حوزه باشد.

..................... تاریخ انتشار:۱۸ مهر ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان حسن خسته بند  با انتقاد از افزایش چشمگیر قیمت بلیط پروازهای هوایی و عدم کاهش قابل قبول نرخ بلیط ها، گفت: متأسفانه اقدام اخیر ایرلاین ها یک بدعت بسیار نامطلوبی شده که با افزایش تلاطمات اقتصادی، نرخ بلیط هواپیما به یک باره افزایش چشمگیر داشته باشد. متأسفانه شاهد بودیم که با افزایش نرخ ارز، قیمت بلیط هواپیما افزایش چند برابری داشت.

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه ایرلاین ها در زمان افزایش نرخ ارز، قیمت بلیط ها را بالا بردند، البته بخشی ازافزایش قیمت ها درست و توجیه پذیر بود، اما حال که نرخ ارز پایین آمده، شرکتهای هواپیمایی هیچ اقدامی برای کاهش قیمت ها صورت نمی دهند.

وی ادامه داد: آن ها اعلام می کنند که ملاک ما برای تعیین قیمت ارز در سامانه نیما است، حال آنکه اگر قرار بود که از گام نخست برای تعیین قیمت بلیط هواپیما ملاک این سامانه باشد، چرا نرخ بلیط طبق قیمت آزاد ارز افزایش یافت، بنابر این رویکرد کنونی متولیان این حوزه قابل پذیرش نیست.

وی ادامه داد: این رویکرد ایرلاین ها به عدم نظارت دولت و عدم برخورد قاطع با متخلفان و شرکت های سودجو بر می گردد، متأسفانه حرام خوری در کشور برای یک عده به امری عادی تبدیل شده سات.

خسته بند افزود: البته با توجه به اعمال تحریم ها، باید اقدامات مناسبی برای حمایت از شرکت های هواپیمایی جهت تأمین و خرید تجهیزات و خرید یا اجاره هواپیماهای جدید صورت گیرد، اما این مسئله نافی برخورد با متخلفان و سودجویان نیست.

وی بر لزوم ورود سازمان تعزیرات حکومتی به مسئله افزایش نرخ بلیط هواپیما تأکید کرد و گفت: سازمان هواپیمایی نیز باید پیگیر تخلفات این حوزه باشد.

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: این کمیسیون به دنبال آن است که نشست ویژه ای را برای بررسی وضعیت ایرلاین ها و دلایل افزایش چشمگیر قیمت پروازهای هوایی برگزار کند تا کاملا مسائل این حوزه مورد بحث و بررسی قرار گیرد./

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)