گزارش تصویری: با حضور مسئولین نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان گیلان افتتاح شد
گزارش تصویری :برگزاری همایش بزرگ «دوچرخه سواری» در رشت
گزارش تصویری تئاتر داستان باغ وحش
گزارش تصویری: جلسه کمیته کارگروه اشتغال شهرستان رشت در فرمانداری
گزارش تصویری: شصت و ششمین جلسه شورای شهر رشت
آیت الله فلاحتی در مراسم یادبود پدر استاندار گیلان:

نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید براینکه انسان با پذیرفتن ولایت الهی از آسیب‌های آخرالزمان در امان می‌ماند، گفت: انسان در سایه ولایت الهی به آرامش می‌رسد و دستاویز فتنه‌گران قرار نمی‌گیرد.

..................... تاریخ انتشار:۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان ، آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در مراسم یادبود ابوالشهید مرحوم حاج عبدالحسین سالاری پدر مصطفی سالاری استاندار گیلان در مصلای رشت اظهار کرد: مصیبت رحلت ابوالشهید حاج عبدالحسین سالاری را به استاندار گیلان و خانواده آن مرحوم تسلیت عرض می‌کنم.
وی، تمام پدران و مادران شهدا را شایسته تکریم عنوان کرد و افزود: آخرالزمان دوره‌ای سخت برای انسان محسوب می‌شود و باید آن را سپری کند.
امام جمعه رشت با بیان اینکه انسان‌ها در آخرالزمان در لبه سقوط و سراشیبی خطر از حیث اعتقاد قرار دارند، تصریح کرد: در این دوره انسان باید بتواند از میدان آزمون الهی سالم خارج شود.
آیت‌الله فلاحتی، پذیرفتن ولایت الهی را مسیر برون‌رفت از ورطه سقوط انسان دانست و بیان کرد: انسان با پذیرفتن ولایت الهی است که به مقام خدایی می‌رسد.
وی با تأکید براینکه انسان با پذیرفتن ولایت الهی از آسیب‌های آخرالزمان در امان می‌ماند، خاطرنشان کرد: انسان در سایه ولایت الهی به آرامش می‌رسد و دستاویز فتنه‌گران قرار نمی‌گیرد.
نماینده ولی فقیه در گیلان، ولایت الهی را به معنای پذیرفتن عبد و خالق بین انسان و خداوند توصیف کرد و گفت: امر مذکور انسان را در مقابل فتنه‌ها بیمه می‌کند.
آیت‌الله فلاحتی با اشاره به اینکه ولایت پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) در راستای ولایت الهی است، یادآور شد: امام (ره) فرمودند؛ ولایت فقیه مانند ولایت پیامبر(ص) است.
وی، پذیرش ولایت فقیه را مانند پذیرفتن ولایت خداوند و پیامبر(ص) دانست و متذکر شد: ولایت پیامبر(ص) و اولیای الهی راهکار مصون ماندن انسان از فتنه آخرالزمان است.
امام جمعه رشت با بیان اینکه اگر انسان در سایه ولایت الهی قرار گیرد دنیا را زیبا می‌بیند، اظهار کرد: حادثه کربلا غلبه حق بر باطل بود و این امر تاریخ بشر را زنده کرده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)