رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان خبر داد؛

به گفته رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان سپاه قدس گیلان تعداد ۴۲ نانوایی در رشت و مابقی نانوایی‌ها در شهرستان‌های رودبار، صومعه‌سرا، لاهیجان، رودسر، رضوانشهر، فومن و آستانه‌اشرفیه در روز پنجشنبه ۱۹ دی‌ماه نان صلواتی بین مردم گیلان توزیع می‌کنند.

با هدف خونخواهی سردار دل ها؛

جوانان و دانشجویان گیلانی با هدف درخواست برای اعزام به جبهه های مقاومت برای خون خواهی سردار «حاج قاسم سلیمانی» در فرودگاه رشت تجمع می کنند.

رویداد گیلان :ارسلان زارع ظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه رفع موانع تولید گیلان در سالن اجتماعات استانداری ضمن تقدیر از پاسخ کوبنده سپاه پاسداران در ترور شهید سپهبد سردار «قاسم سلیمانی» درباره نقش بخش خصوصی در تولید رونق اقتصادی، اظهار کرد: دستیابی به رونق اقتصادی و سرعت بخشیدن به رونق تولید و اشتغال تحت تأثیر […]

رویداد گیلان :حسن خسته‌بند، با بیان اینکه برنامه جدید وزارت راه و شهرسازی برای تأمین مسکن اقشار کم‌درآمد دچار اشکالات جدی است اصلاح و بازنگری برخی از بخش‌های آن را ضروری خواند و اظهار داشت: وزارت راه و شهرسازی باید در نحوه پرداخت تسهیلات بانکی و دریافت اقساط وام‌ها تغییراتی ایجاد کند. عضو کمیسیون عمران […]

رویداد گیلان :ولی داداشی ، ایجاد نوسانات ارزی در کشور و حصاری که بانک مرکزی بعد از این ماجرا به دور خود کشید را زمینه‌ساز ایجاد فساد بیشتر در این دستگاه خواند و اظهار داشت: بانک مرکزی در حال حاضر با رویکردی که دارد بزرگ‌ترین و جدی‌ترین مانع در برابر سرمایه‌گذاری و رونق تولید محسوب […]

نمایندگان لنگرود و رشت دیروز به دنبال تصویب fatf و تروریست دانستن سپاه بودند، امروز پیام تسلیت برای شهادت حاج قاسم سلیمانی می‌دهند!

در جلسه کمیسیون فرهنگی شورا مطرح شد:

در جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت از ساخت سردیس سردار ملی مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی در میدان شهدای ذهاب خبر داده شد.

اطلاعیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از انتقام سخت

نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با دهها فروند موشک و با رمز «یازهرا» پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به عین‌الاسد را در هم کوبیدند

در پی توهین بی شرمانه عضو شورای راهبردی ستاد روحانی به سردار سلیمانی؛

در پی توهین بی شرمانه عضو شورای راهبردی ستاد روحانی به مردم ایران، حاج حسن کربلایی در متنی به مقابله با عناصر فتنه و ضد مردم تاکید کردند.

سندروم انگلیسی!؛

این فرد که دارای عقل کپک زده و دارای «سندروم انگلیسی» مشخص است جزء کدام گروه و جریان سیاسی است؟ انتظار می رود هر چه سریعتر نسبت به این فرد اظهار برائت شود تا تکلیف ملت انقلابی که در حال برنامه ریزی برای تسویه حساب و انتقام سخت در روزهای آینده است با عمله های داخلی قاتلین سردار عزیزمان مشخص گردد.

Page 1 of 1,09412345...102030...بعدی»