رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار کارکنان قوه قضاییه:

به گزارش رویداد گیلان ،حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس، مسئولان و جمعی از قضات و کارکنان قوه‌ی قضائیه، «عدالت» را محور اساسی دستگاه قضا خواندند و با ابراز خرسندی از اقدام رئیس قوه در تهیه‌ی برنامه‌ای خوب برای ایجاد تحول در این دستگاه، «اجرای زمان‌بندی‌شده، شجاعانه و […]

فرماندار لاهیجان:

فرماندار لاهیجان، مشکلات مالی را یکی از آسیب‌های رشته‌های ورزشی برشمرد و گفت: باید اسپانسر و حامی برای تیم ورزشی قایقرانی دختران پیدا شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آستارا گفت: شهرستان مرزی بندر آستارا به لحاظ بیماریابی در طرح بسیج ملی فشار خون بالا در سطح استان گیلان در رتبه نخست قرار گرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از سرمایه‌گذاری ۴۸۳ میلیارد تومانی برای ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی در استان خبر داد و گفت: با ایجاد واحدهای جدید در سه ماهه نخست امسال ۴۵۸ فرصت شغلی جدید ایجاد شد.

مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت: امسال مبلغ ۳۷ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان جهت ساخت، تعمیر و بازسازی مسکن مددجویان کمیته امداد در استان گیلان اختصاص یافت.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: تحول در مساجد نیازمند به‌کارگیری جوانان است، از این رو سپاه قصد دارد با کمک جوانان بسیاری از برنامه‌های فرهنگی و تابستانی خود را در مساجد برگزار کند.

سپیدرود در آستانه آغاز مسابقات لیگ دسته اول آزادگان سرنوشت مالکیتی بسیار مبهمی دارد که گره کور آن تنها با تدبیر حل می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: طی ماه‌های آینده نسخه‌نویسی الکترونیک به‌طور کامل جایگزین نسخه‌نویسی سنتی می‌شود و استان گیلان در این زمینه پیشتاز است.

دبیر ستاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان گفت: تغییر الگوی مصرف مواد مخدر صنعتی و روی آوردن نوجوانان و جوانان به مصرف موادی نظیر گل یا همان ماری‌جوآنا در گیلان نگرا‌ن کننده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان:

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان با بیان اینکه هیچ آشپزخانه تولید مواد مخدر صنعتی در این استان وجود ندارد گفت: سه ماهه نخست امسال نزدیک به یک تن انواع مواد مخدر در گیلان کشف شد.

Page 1 of 80912345...102030...بعدی»