استاندار گیلان:

استاندار گیلان گفت: اجازه دست‌اندازی به بیت‌المال و انفال عمومی به هیچ فرد و سازمانی در گیلان داده نمی‌شود و در صورت محرز شدن با وی برخورد قانونی و محکمی می‌شود.

یادداشت حسین شریعتمداری//

مدیر مسئول روزنامه کیهان در یادداشتی تحت عنوان حالا بفرمائید چه کاسه‌ای زیر این نیم کاسه است؟! نوشت:حق مسلم مردم است که بدانند در ملاقات آقای خاتمی با جرج سوروس صهیونیست چه گذشته است که مدعیان اصلاحات از افشای آن هراس دارند؟.

مدیر دفتر نمایندگی جمعیت طرفداران ایمنی راه‌های استان گیلان مطرح کرد؛

در راستای اهداف و همکاری خانه سازمان‌های غیردولتی گیلان و پیگیری حقوق عامه با ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گیلان ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۱۴ بهمن نشستی در سالن جلسات دفتر نماینده محترم ولی‌فقیه در مصلی رشت برگزار شد

سخنگوی علوم پزشکی گیلان خبر داد:

سخنگوی علوم پزشکی گیلان گفت: شاهد دو برابر شدن بستری های کرونایی نسبت به یک هفته گذشته و سه برابر شدن آنان نسبت به دو هفته گذشته هستیم.

مدیر جهاد کشاورزی رودبار

مدیر جهاد کشاورزی رودبار گفت: طمع ویلاسازان برای ساخت و ساز در مزارع گندم این شهرستان نگران کننده است.

نایب رئیس اول اتاق اصناف گیلان:

نایب رئیس اول اتاق اصناف گیلان گفت: طی هفته گذشته ۱۰۰ واحد صنفی متخلف در رشت پلمب شد.

سخنگوی علوم پزشکی گیلان خبر داد؛

سخنگوی علوم پزشکی گیلان، با بیان اینکه متاسفانه همچنان آمار مراجعه و بستری به بیمارستان ها بالاست، افزود: ۱۹۸ بیمار کرونایی استان در بخش های مراقبت های ویژه و آی.سی.یو بستری هستند؛ همچنین ۲۸۲ بیمار بدحال داریم.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت اعلام کرد:

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت: بی توجهی کشاورز هنگام روشن کردن آتش برای هرس کردن زمین کشاورزی در روستای توسروندان بخش سنگر رشت، باعث شد همه زمین و علفزار اطراف آتش گرفته و این آتش، خودرو کشاورز را که در مجاورت زمین پارک شده بود، خاکستر کرد.

در پی حواشی روز گذشته؛

با صدور احکامی از سوی استاندار گیلان؛ سرپرستان فرمانداری شهرستان‌های آستارا و لنگرود منصوب شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان:

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به اینکه حرکات ضد امنیتی و قومیتی از جانب دشمن خنثی است، گفت: پلیس در کنار مردم اجازه قدرت نمایی به معاندان را نمی دهد.


بایگانی شمسی
ژوئن 2022
ش ی د س چ پ ج
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
تقویم شمسی
خرداد ۱۴۰۱
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰۳۱