رویداد گیلان :منابع کارگری در استان گیلان گفتند: بعداز ظهر روز گذشته امدادگران در ادامه‌ی جستجو در میان سیلاب موفق شدند جسد کارگر مرغداری که حین بازگشت از محل کار خود در میان سیلاب ناپدید شده بود را پیدا کرده و از آب خارج کنند. آنها اظهار داشتند: این کارگر به همراه یکی دیگر از […]

یارانه مهر ماه ساعت ۲۴ روز پنجشنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود، این در حالی است که یارانه افرادی که به دلیل عدم تکمیل حساب بانکی در شهریور ماه پرداخت نشده بود نیز به همراه یارانه مهر پرداخت خواهد شد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با اشاره به سیل های اخیر از دولتی ها خواست نسبت به تکمیل پروژه سدسازی این منطقه اقدام کند.

شرکت مدیران خودرو، شرایط فروش ویژه ای را برای محصولات” ام وی ام” در اقساط ۱۲ تا ۶۰ ماهه اعلام کرده است.

خانم ۲۰ ساله ای، به علت گیر کردن حلقه انگشتر در انگشت دست راست خویش به ایستگاه ۴ آتش نشانی مراجعه کرد.

رویداد گیلان :شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت با اشاره به آتش سوزی یک دستگاه خودروی سواری سانتافه در خیابان شهدا- ایستگاه عمو اظهار کرد: بلافاصله ستاد فرماندهی یکدستگاه خودروی اطفائیه بهمراه ۳ آتش نشان از ایستگاه ۱۲ را به محل حادثه اعزام کرد. مومنی با بیان اینکه به محض رسیدن آتش نشانان […]

حکایت انتقال آب دریای خزر به سمنان حکایتی طولانی و تکراری است. صنایع سمنان از کم‌آبی گلایه دارند اما کارشناسان اقتصادی و محیط‌زیستی انتقال آب از دریای خزر را تهدیدی برای کل کشور عنوان می‌کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: پرونده ۱۵۹ واحد تولیدی گیلان برای دریافت بیش از ۷۹ میلیارد تومان تسهیلات بانکی در حال پیگیری است.

رئیس اورژانس گیلان با اشاره به حضور تیم‌های فوریت پزشکی در سه منطقه آستارا، تالش و امامزاده هاشم رشت، گفت: در این مدت به ۸۳۱ زائر خارجی اربعین خدمات رسانی شده است.

نائب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس

نائب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: تسهیلاتی که هم‌اینک توسط سیستم بانکی به خورد مردم، صنعتگران، سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان ایرانی داده می‌شود با سودهای ۱۸ درصدی محاسبه می‌شود که با هیچ منطقی سازگار نیست.

Page 1 of 1,02612345...102030...بعدی»