امام جمعه موقت رشت؛

امام جمعه موقت رشت هلاکیت را نتیجه ریاست طلبی افراد عنوان کرد و گفت: کسی که خود را مهذب نکرده و وارد دنیای سیاست شده و ریاست را با چنگ و دندان به دست بیاورد خدمت را اولویت خود نمی‌دانند.

امام‌جمعه آستارا

امام‌جمعه آستارا تشکیل جلسات خانگی و برگزاری جشن به‌عناوین‌مختلف توسط نامزدهای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی ر ا از مصادیق بارز تخلف در انتخابات دانست.

توسط آیت الله فلاحتی صورت گرفت

امام جمعه موقت رشت از سوی آیت الله فلاحتی انتخاب شد.

حدود ۱۰۰ نفر امروز در اعتراض به محتوای سریال وارش روبروی صدا و سیما مرکز گیلان تجمع کردند.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان خبر داد؛

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان از آغاز ثبت‌نام یک هزار و ۲۴۰ متقاضی در طرح اقدام ملی مسکن به جهت خانه‌دار شدن آن‌ها در استان خبر داد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد

از ابتدای امسال تا ۲۰ آذر ۹ نفر در گیلان به علت ابتلا به ویروس آنفلوآنزا جان خود را از دست دادند.

حسن کربلایی؛

اینجانب از باب نصیحت و مطالبه از نمایندگان میخواهم به وظایف قانونی خود عمل کرده و وزیر را به صحن مجلس کشانده و یک کارت رنگین را کف دستانش بگذارند.

رئیس شورای شهر رشت مطرح کرد:

حاجی‌پور در خصوص پروژه ژ۵ نیز جلسه‌ای با حضور استاندار در محل افتتاح پروژه برگزار شد که با دستور استاندار پرداخت بهای زمین منتفی شده و با توجه به اینکه سرمایه‌گذار نیز آمادگی لازم را دارد، این پروژه نیز می‌تواند به‌زودی آغاز گردد.

عاقل‌منش در جلسه شورای شهر رشت:

عاقل‌منش با بیان این پرسش که خاصیت وجودی ما چیست؟! گفت: آیا خاصیت وجودی ما این است که کنار یکدیگر بنشینیم و دعوا کنیم؟ خاصیت وجودی ما چیست که نتوانسته‌ایم چند پروژه را باهم آغاز کنیم و بگوییم که بحث خودمان را داریم.

شهردار رشت در مراسم آغاز عملیات خط انتقال فاضلاب رشت:

ناصر حاج‌محمدی گفت: برنامه‌های مربوط به محیط زیست در اولویت برنامه های شهرداریست و با برنامه ریزی های در نظر گرفته شده، دیگر شاهد تخلیه و انباشت زباله در این منطقه نخواهیم بود.

Page 1 of 1,07412345...102030...بعدی»