پیام رهبر معظم انقلاب در پی حادثه تروریستی در اهواز

در پی حادثه تروریستی امروز صبح در اهواز حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی با تسلیت به خانواده شهدای این حادثه تلخ و تأسفبار تأکید کردند.

رییس سازمان جهاد کشاورزی گیلان:

رییس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به اینکه معتقد به پرداخت نقدی به کشاورز نیستم، گفت: به جای این کمک‌ها باید زمینه‌ای برای افزایش درآمد آن ها ایجاد شود.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی گیلان :

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی گیلان گفت:‌ کلانشهر رشت به‌ یک برنامه جامع و تحول اساسی در حوزه ایجاد و یا اصلاح زیرساخت‌های ترافیکی نیاز دارد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان‌:

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان‌ با بیان اینکه عموم جامعه با مسئله امر به معروف و نهی از منکر بیگانه‌اند گفت:‌ بسیاری از بخش‌های جامعه در حوزه مسائل فرهنگی و اجرای امر به معروف و نهی از منکر بر مبنای تراز انقلاب اسلامی حرکت نمی‌کنند.

معاون وزیر بهداشت:

معاون درمان وزیر بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی ‌گفت:‌ گیلان به یک مجتمع بیمارستانی بزرگ و پیشرفته نیازمند است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با صدرو بیانیه ای به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس این دفاع را سندی پر افتخار از تاریخ ۴۰ ساله انقلاب اسلامی توصیف کرد.

مربی تیم فوتبال سپیدرود:

مربی تیم فوتبال سپیدرود با اشاره به دیدار برابر پرسپولیس گفت: تمام تلاشمان را می‌کنیم که ارائه‌گر یک فوتبال خوب در این دیدار باشیم.

نماینده مردم آستارا:

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر تقویت بنیه دفاعی و امنیتی کشور عاملان حمله تروریستی امروز در اهواز را تروریست‌های استخدام‌شده با حمایت مالی استکبار دانست.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان گیلان:

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان گیلان از تدریس کتاب «آداب و مهارت‌های زندگی» برای اولین بار پیش‌دبستانی‌ها برای نخستین بار در سال تحصیلی جدید خبر داد.

Page 1 of 19912345...102030...بعدی»