معاون دادستان استان گیلان؛

جانشین و معاون دادستان گیلان با اشاره به کاهش ۱۰ درصدی پرونده های قضایی در استان، گفت: یکی از عوامل موثر در بروز جرایم اعتیاد است.

در جلسه مشترک کمیسیون های شورا مطرح شد؛

زاهد گفت: در سه سالی که در شورا بوده‌ام و نتوانسته‌ایم سنگی روی سنگ بگذاریم. هر کاری که بخواهیم در این شهر انجام دهیم یک اما و اگری در آن به وجود خواهد آمد، فرقی هم ندارد موضوع کار چه چیزی باشد.

شرکت توزیع برق گیلان خواستار پرداخت بدهی های صنایع شد

شرکت توزیع برق گیلان اجرای پروژه‌های این مجموعه را از محل درآمدها امکان‌پذیر دانست و خواستار پرداخت بدهی‌های معوق بویژه صنایع شد.

رئیسی: با بازپرس و ماموران متخلف در گرداندن اوباش برخورد کنید

رئیس قوه‌قضائیه با صدور دستوری به دادستان تهران خواستار برخورد با بازپرس و ماموران متخلف در گرداندن تعدادی اوباش شد.

به گزارش رویداد گیلان ،در شرایطی که جامعه در سخت ترین وضعیت معیشتی سال های اخیر قرار دارد و مشکلات اقتصادی فراوانی برای بسیاری از خانوارها به وجود آمده در یکی از بانک های استان ظاهرا صدها میلیارد تومان تسهیلات بدون ضابطه در اختیار یک فرد قرار گرفته است. جالب آن که گفته می شود […]

مدیرکل شیلات گیلان:

مدیرکل شیلات گیلان با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود امسال ۲ هزار تن انواع ماهی استخوانی توسط صیادان استان از دریای خزر صید شود گفت: مشکل بیمه صیادان گیلانی حل می‌شود.

عضو مجمع نمایندگان گیلان:

عضو مجمع نمایندگان گیلان ضمن انتقاد از واگذاری‌‌های بدون نظارت کارخانجات استان گفت: شرایط حفظ و نگهداری از سرمایه‌گذار در استان گیلان فراهم نیست.

با صدور حکمی از سوی فرمانده سپاه قدس گیلان؛

سرهنگ دوم پاسدار علی قاسمی با صدور حکمی به عنوان معاون عملیات سپاه قدس گیلان منصوب شد.

در چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات:

متهم امامی گفت: از ظلم بزرگی که در حق بازیگران شریف سریال شهرزاد شد و از آنها به دلیل همه توهین‌هایی که به خاطر من صورت گرفته بود، با تمام وجود عذرخواهی می‌کنم و از نامه حمایتی که برای مرخصی من نوشتند کمال تشکر را دارم.

دیدار فرمانده جدید مرکز تخصص های دریایی با مدیر منطقه 3 شهرداری؛

ظهر دیروز ، طیبه بینا ، مدیر منطقه سه شهرداری رشت به همراه میثم حرفت خواه ، رییس سازمان عمران و بازآفرینی شهری و معاونین منطقه سه به دیدار امیر دریادار دوم مهدی شعبانزاده ، فرمانده جدید مرکز تخصص های دریایی نداجا رشت رسیده و در خصوص مشکلات شهری و دیگر موارد به گفتگو پرداختند.


بایگانی شمسی
اکتبر 2020
ش ی د س چ پ ج
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
تقویم شمسی
مهر ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰